Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='justys95']Nie chce mi się wysłać wiadomość do Nova foods!!! Czy ten mail nadal jest dobry? :cry: A i przyszła mi przed chwilą taka wiadomość:

I co mam robić? :( dać nr. tel?

PS:Udało mi się przeczytać caaały topic! :D[/quote]
Boisz sie dac numer telefonu bo chcesz mieć tylko darmowe jedzenie
:p Jakby ci zalezalo dla sprawdzenia czy pies bedzie to jadł, to podalabys bez wahania :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macho']Sonix dlaczego tak uwazasz? Ja tez bym sie wahala czy dac a nie chodzi mi jedynie o darmowa karme... dziwne podejscie masz... :>[/QUOTE]
A po co tu sie wahać? Przeciez to tylko telefon, a nie spotkanie w 4 oczy ;) A jesli bardzo komus na wypróbowaniu karmy zalezy, to zgodzi sie na takie rozwiązanie, bo to nic strasznego ;]

Link to comment
Share on other sites

Ja wysłałam już poraz drugi zgłoszenie...za pierwszym razem dostałam dwie: dla szczeniaczka i dla psa dorosłego a teraz czekam znów aż wyślą dla szczeniaczka a potem dla doroślaka...:)

A jeśli chodzi o telefon no to boje się, że to ktoś może go rozpowszechnić itp. jak adres np....:lol: coś jak danie obcej osobie mojego adresu tylko po to ażeby przysłać mi jakieś tam próbki, które nie wiadomo czy mój pies w ogóle będzie jadł (moja matka nie jest za gotowym żarciem tylko za gotowanym, dlatego Niki rzadko suchą karmę :eviltong:) no a poza tym to ja chyba jestem jakaś crazy i tyle :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JinnyAl']Ja też już czekam ponad miesiąc :/ Wysłałam też na babcię, brata i chłopaka. I też nic wciąż. Z whiskasa też w zeszłym roku byłoa w tym nie. A kotów u nas w rodzinie to na prawdę dostatek :)[/quote]


WHISKAS juz ma taka promocje:)

Link to comment
Share on other sites

Wyślą na pewno ;) ja kiedyś też myślałam, że nie przyślą a oni co? Paczke zgubili...:lol: ...ale wysłali...i dostałam oczywiście! za to z innych firm to sie odezwały tylko dwie...jedna powiedziała, że nie wysyła a druga na razie dobiera odpowiednią karmę (czyt. próbkę) i gada...:p

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dostałam jeszcze karme z :
*Nutram - 300g (po 50g w woreczku)- a w mailu napisali że nie wysyłają próbek:razz: - mało ale zawsze coś :D
*Bozita - tylko trzy paczuszki po 100g.:shake:

I nadal czekam na Royal Canina -napisałam juz upomnienie i Calibre - tez upomniałam się :D:mad:

Link to comment
Share on other sites

A ja nie dostałam żadnych próbek :( do dziś odezwało sie tylko dwóch...i wysyłają mi tylko z pedigree (dla szczeniaczków) z innego w ogóle nie wysyłąją a jeden miał się skontaktować w sprawie wyboru karmy i nic...a reszta mi nie odpisała :[

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...