Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 months later...

Pisałam ostatnio wiele maili do producentów i dystrybutorów karm z prośbą o zamówienie darmowych próbek. Dostałam już kilka negatywnych odpowiedzi, ale dzisiaj otrzymałam wiadomość od ModernPET gdzie prosiłam o próbki ZiwiPeak i Fromm Family, zgodzili się na wysłanie mi darmowych próbek tych karm. Czekamy na kuriera, ciekawe ile mi tego przyślą.
Zamawiałam jeszcze próbki różnych rodzajów Fish4Dogs i czekam na przesyłkę.
Zamawiał ktoś ostatnio ze strony Royal Canin? Ja zamówiłam, ale nie otrzymałam żadnego potwierdzenia. Czytałam różne posty, na różnych forach, że ludzie zamawiali próbki RC i dostali, ale to były stare posty z przed kilku lat.
Wie ktoś czy Brit i Hill's wysyłają próbki? Zależy mi na tych karmach, bo zamierzam je kupić moim psom, ale nie wiem czy będą im smakować. Żadnej odpowiedzi na moje wiadomości jak dotąd on nich nie otrzymałam...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 4 months later...

Robiąc zamówienie w kocimietka.pl dostałam już próbki karm Canagan, Taste of the Wild, Artemis, Marp, Nero Gold, Nutra Gold Grain Free. Kiedyś można było kupić próbki za 0,01 zł ale widzę, że już nie ma tej możliwości. Ja kupuje także dla kotów karmę to też zawsze coś dostaję dla nich, ostatnio suchą karmę Grau. Dzięki próbkom co jakiś czas zwierzaki dostają coś nowego.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

My od jakiegos czasu dokonujemy zakupu w sklepie Kocimiętka i mielismy okazje dzięki temu testować trzy rodzaje Farrado, Artemis, Fish4Dogs, Gosbi i Canagan. Kocie między innymi Fish4Cats i Power of Nature. W każdej paczuszce mieliśmy próbke niespodziankę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Polecam sklepzkarmami.pl 

Próbki Kobers i Forza10. 

Były małe "problemy" z karmą Kobers; ze względu na brak konserwantów znalazłam larwy w niektórych próbkach, aczkolwiek sklep rozwiązał tą sprawę wysyłając kolejne próbki na własny koszt. Z tego względu bardzo polecam 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Do Acany nie ma co pisać. Dostałem od nich informację:

Quote

Bardzo mi przykro, ale firma Champion Petfoods w Kanadzie wycofała się z produkcji bezpłatnych próbek, od ponad roku zastąpiono je 340 gramowymi tzw. starterami (w cenie do 20 zł).

Pozdrawiam

Artur

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...