Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

Możesz pojechać na wystawę bez psa, będzie ci wygodniej :) Czasem niektóre firmy mają specjalne pakiety reklamowe dla wystawców, np. ostatnio w Warszawie firma Masterfoods (Pedigree) każdej osobie ze zgłoszeniem dawał pakiet zawierający gryzaki i saszetki z mokrą karmą, ale generalnie na większości stanowisk dają wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

Cześć, ja tak ni w pięć ni w dziewięć, ale mam pytanko... Czy Nura Gold i Nutra Nuggets mają coś wspólnego ? (oczywiście oprócz słowa Nutra i 3 rodzajów karm..) Niby mają dwie strony internetowe, ale w dziale "dystrybutorzy" na obu stronach pisze Nutra Gold - dystrybutorzy...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Mysha792'][B]anuleq :glaszcze: [/B]

Ja dzisiaj wysłałam maile i dostałam narazie odpowiedź od Bento Kronen, pytają o miejscowość i adres zamieszkania :cool3:

[/quote]

A mi Bento Kronen odpisali od razu, że nie wysyłają próbek. Dzifne...

Ale wysłałam na wszsytkie podane tutaj adresy, ponad 30 w sumie. I zobaczę, co się będzie działo :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Napisalam w sumie 26 maili :D (a co tam nic sie napewno nie zmarnuje)
Natychmiastowo odpisal mi Bento Kronen, jestem z Krakowa - napisali:

[FONT=Arial][SIZE=2]zapraszamy po próbki do naszego sklepu - Plac na Stawach 1[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]albo alternatywnie może bliżej Pani na brodowicza - sklep DeZoo, lub na Żabińcu - Karusek

Takze jezeli ktos jest z Krakowa i nie wie, to smigajcie po probki, jak nie dla siebie to dla schroniska!
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="1"][COLOR="DimGray"]Nie chcę mi się przeglądać całego wątka, ale muszę powiedzieć, że gdy wysłałam prośbę o próbki do Royala nie zostałam zignorowana. Na drugi dzień dostałam odpowiedź otrzymałam karmę i program żywienia ras małych. Napisałam również do Acany, lecz nie dostałam odpowiedzi.[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Próbki bez problemu są dostępne na wystawach. W Poznaniu Bento rozdawało probki na prawo i lewo (po wcześniejszym wypełnieniu ankiety). Udało nam się załapać na maxi regular i na maxi z owcą, ale chciałam jeszcze spróbowac wersji medium (powinny być mniejsze bobki, w sam raz na nagródki). Trudno, może kupię ten worek 3kg, najwyzej zamiast mojego maxi skarmię nim mojego mini.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam Bardzo dziękuję za okazane zainteresowanie marką Biomill. Dokładny opis produktów Biomill można znaleźć [url=www.biomil.net.pl]na stronie[/url] w zakładceGaleria (Kot Pies) lub [url=www.aport.pl]TU[/url] w zakładce sklep internetowy. Z przyjemnością prześlę testery karmy Biomill proszę jednak o przesłanie zaadresowanej koperty formatu A5 ze znaczkiem oraz załaczyć informację o modelu karmy, dobranym dla zwierzaka. Proszę także o więcej informacji na temat zwierzaka (rasa, wiek, waga, uczulenia, nietolerancje, tak abym mógł dobrać odpowiedni model karmy.

Odrazy przyszedl taki mail...
PS:jaka to ma by koperta i co mam teraz napisac w mailu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aggeta']Dobra jush nie chce tych maili tylko powiedzcie co mam napisac w mailu:-([/quote]
A może wysłac za Ciebie?:angryy:
Nie potrzebujesz wypróbować nowej karmy to nie ma sensu wogole zawracać głowy producentom czy dystrybutorom. Samo wysyłanie bo daja jest bez sensu. :angryy: Zacznij moze od przeczytania informacji o karmach np. o skladzie, jak psy się skarmiaja dana karma. Zdecyduj sie na jakies i napisz do nich. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patkant']Ja wysłałam do jednej z firm (mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ) i oto jaką otrzymałam odpowiedź:
" Witam .
Nasze karmy smakuja psom .
Pozdrawiam
Irek"
:mad::mad:

Oczywiście nie omieszkałam im odpisać... :diabloti:

Szok... jak niektóre firmy (a raczej dystrybutorzy) nie dbają o klientów. :roll:[/quote]
Patkant: a co napisales w mailu do nich???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baltazar']Patkant: a co napisal[B]a[/B]s w mailu do nich???[/quote]
"Witam,
może i rzeczywiście smakują jednak chyba Pan nie zaprzeczy, że każdy pies jest inny - i jak człowiek - ma różne upodobania. Jedne uwielbiają Eukanube, Royal inne zaś Nutram czy Hill's.

Przed zakupieniem dużego worka karmy (15 kg) wolę sprawdzić czy zakup będzie trafny - właśnie poprzez zapoznanie psa z próbkami.

Niestety odpowiedź "karmy smakują psom" mnie zupełnie nie przekonuje do wydania ponad 150zł.

Pozdrawiam,
Patrycja"

Pff... :shake: Ciekawe czy na to otrzymam jakąś odpowiedź...

Mi babka (bardzo miła!) z Calibry napisała, że wyśle i prosiła bym jej dała znać jak przesyłka dotrze. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...