Jump to content
Dogomania

Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....


wisela1

Recommended Posts

Lusia miała wyniki doskonałe. Kot zdrowy, a chory.....Leczenie było tylko zachowawcze ale na szczęście Lusia dziś już wróciła do formy. Jedyne co znaleźli to nadmiar złogów w jelitkach i okrężnicy.
Jak się w końcu ze....a na środku pokoju to następnego dnia odżyła.

Mamy......

[URL=http://img805.imageshack.us/i/obraz631w.jpg/][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/503/obraz631w.jpg[/IMG][/URL]

Zadbany, przesłodki, kochany....
Chyba się komuś zgubił. Przekopałam dzisiaj net ale jakoś nikt psinki nie szuka..... Na słupach, drzewach i okolicznych tablicach też nie ma ogłoszeń....
Trzeba rozgłosić i okleić okolicę.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']a kto to taki śliczny?
i nadal nie znalazłaś własciciela pewnie....[/QUOTE]

A no nieeee.........
Jako żywo nie rozumiem jak można nie tęsknić, nie szukać. To naprawdę same zalety które przyoblekły sie w psie futerko....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

proszę o kontakt z Wiselą.. już 2 miesiące czekam na fanty z bazarku, jakieś rozliczenie lub chociażby informacje co się dzieje. Dziwnie się czuję w tej sytuacji, nie chcę nikogo obrażać ani oceniać, ale pierwszy raz kupuję na jej bazarku i czuję się trochę oszukana, że nie ma żadnej informacji..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nawaliłam kiedyś ? Nie. Jeśli mnie nie ma to znaczy że coś sie dzieje nie koniecznie dobrego. Bazarek zakończyłam. Paczki w drodze. Tym najbardziej nerwowym zdrowia życzę.Nadal robię to co robiłam. Saram się pomagać zwierzakom jak mogę i będę to robić póki zdrowia i sił wystarczy a nie ma tego już wiele. Czy wrócę na dogo - nie wiem, więc Anuś nie obiecuj ;-)

Edited by wisela1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...