Jump to content
Dogomania

Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....


wisela1

Recommended Posts

[quote name='ania14p']Różnie to bywa, może postanowiła utworzyć nową rasę, mam nadzieję, że jest sterylizowana![/QUOTE]

Ciociu Aniu! za płotem też dziewczyna !!1

Lili tak, tamta.......?????? Pojęcia nie mam

Edited by wisela1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj zniknął mi jeden but.... Ktoś w nocy ukradł. Caluteńki dzień szukałam gdzie się dało. Przy okazji odkryłam nowy magazyn zagospodarowany przez Lilusię, ale buta tam nie było..... Intensywnie szukałam choćby szczątków też bezowocnie.
Wieczorem but przyniosła mi ..... sąsiadka.
Jak zamieszkałą z nami Lilusia to pozasłaniane zostały kocie "furteczki" bo Liluś drobniutka i może mogłaby sie przeczołgać. Kocinki za to wykopały sobie tunel pod płotem do sąsiadów i wychodzą tamtędy. Wczoraj tunel był już niebezpiecznie poszerzony. Zaglądałam tam ale buta nie było. Jednak wylądował po drugiej stronie płotu...
Dopuszczam dwie wersje. Albo Lila przeczołgała sie tam z wizytą i but zabrała, albo wrzuciła but do dziury a jamnik sasiadów przeciągnął pod Ich tuje... But jednak nie ucierpiał....
Pierwsza wersja wydaje się trudniejsza do realizacji ale Liluś chwilami to takie numery wykręca jak po cyrkowej tresurze...

Link to comment
Share on other sites

Ona jest taka sama świruska. Już zaczęła sie ze mną próbować na ile sobie może pozwolić. Podobnie jak Lunisia jest wszędzie równocześnie i tak jak Ona przemieszcza sie z prędkością światła. Podobnie jak Luneczka - śliczna mordunia i masa wdzięku osobistego.

Zaliczyliśmy nadprogramową wizytę u weta. Boniś dołował......

Link to comment
Share on other sites

Po wyprowadzce Luneczki Ruduś stopniowo ale szybko przejął jej "obowiązki" Szczeka za troje już rozrabia....... Mam teraz takie 2 w 1 lunkowego Rudusia. Młoda to mały uroczy szkodnik. Wczoraj zwiała na łąki kocią bramką ale o dziwo sama wróciłą. Chyba już łapie gdzie konfiturki. Boniś dzisiaj wyrwał sobie kroplówkę....

Link to comment
Share on other sites

Młode przyjaciółki dziś odwiedziły futerka. Psiaki dostały prezenty.

[URL=http://img713.imageshack.us/i/obraz532h.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/4201/obraz532h.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img843.imageshack.us/i/obraz533n.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/7569/obraz533n.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pojęcia dlaczego Rudeczek jest w tym roku taki atrakcyjny dla kleszczy..... W ubiegłym roku nie złapał ani jednego. W tym...... Zaczęło się wczoraj . 3 spacery - z każdego przyszedł z kleszczem, dziś 1 spacer, i też kleszcz. Na szczęście Ruduś jest blondynkiem z króciutkę fryzurką, łatwo zauważyć. Wszystkie kleszcze jeszcze były na wierzchu, nie zdążyły się wbić....
Spacer był szeroką asfaltową, drogą gdzie tylko na poboczu są niziutkie jeszcze trawy....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Rozsypałam się po śmierci Boneczka.... Nie tylko ja płaczę, niedawno dowiedziałam się że i poniektórzy sąsiedzi uronili łzę. Zapsieni i nie zapsieni.Jedna z młodych sąsiadek mówiła mi że Jej mama która mieszka na Śląsku chlipała po Boniu kilka dni...l. Przyjeżdża tu raz w miesiącu i miała okazję Bonia poznać.... Okoliczni mieszkańcy bardzo ciepło wspominają Bonusia. Pamiętają Jego miłośc do światełek. Sami Mu mrugali światłami żeby miał uciechę. Mówią ze już nikt nie liczy samochodów na parkingach, pamiętają jak się ze wszystkimi witał podstawiając główeczkę do głaskania......... Podobno Boniś to najmilszy, najsympatyczniejszy psiak jaki tu kiedykolwiek w okolicy mieszkał....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...