Jump to content
Dogomania

Licencjonowani pozoranci


Mirka

Recommended Posts

Od ok. dwóch tygodni zaszły duże zmiany wśród osób posiadających licencję. Nie mam 100% informacji na ten temat, kto i dlaczego stracił licencję (moje informacje są wyrywkowe i niepełne). Być może ktoś z Was ma bardziej szczegółowe informacje na ten temat. Za wszystkie cenne informacje będę wdzięczna. :D

Link to comment
Share on other sites

Moje informacje też nie są bardzo dokładne, ale "ze źródła", czyli od pozorantów, więc jeśli nawet niepełne, to chyba prawdziwe.

W związku z wprowadzeniem u nas nowych przepisów IPO (od jesieni tego roku), pozoranci muszą zdać egzamin w/g tych przepisów, aby odnowić(zachować?) licencję. Wiem, że takie egzaminy były chyba 31.08 br. i być może licencję mają na razie tylko ci, którzy pojawili się i zaliczyli.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Stare licencje tracą ważność. Trzeba zdać egzamin składający się z kilku części - m.in. kondycyjny, teoretyczny i (chyba) praktyczny. Nowe egzaminy były przeprowadzane i podchodziło do nich stosunkowo niewielu pozorantów. Były oceny 1 i 2 (pozytywne), ale do czego ma się przydać to rozróżnienie jeszcze nie wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

Stare licencje tracą ważność. Trzeba zdać egzamin składający się z kilku części - m.in. kondycyjny, teoretyczny i (chyba) praktyczny. Nowe egzaminy były przeprowadzane i podchodziło do nich stosunkowo niewielu pozorantów. Były oceny 1 i 2 (pozytywne), ale do czego ma się przydać to rozróżnienie jeszcze nie wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...