Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

Nasz mała słodka :evilbat: dziewczynka zmusza nas do nieustannej czujności. Sucz znika na chwilkę z oczu, znaczy coś broi. Dziś udało jej się uśpić naszą czujność i dobrała się w kuchni do masła, zjadła wiecej niż pół kostki :evil: A później przyszła się pochwalić. :evil: Przyniosła wylizany papier. Część zdążyła już oddać górą. Ale nie bardzo chciała się z tym rozstać, bo rozpoczęła pracowite zakopywanie w fotelu :o Jest przekomiczna przy rytuale zakopywania, nagarniania i uklepywania :lol: Ciekawe, co będzie dalej :o W nagrodę jest na stole, Kasia trymuje :D

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za porady---załapałam sie , sami wiecie GDZIE :wink:
Fafik nie przepada za masłem, ale jogurty owszem, owszem. Powiem jeszcze ,ze po tym polskim spocie p/kleszczowym pies zaczął sie drapać i to z porządnym natężeniem :( ---czy przed zakropieniem Frontline byłoby dobrze go znowu wykąpać?(ostatnie pluskanko miesiąc temu---takie z użyciem szamponu).

Link to comment
Share on other sites

Ahoj!
Tu mi sie bardziej podoba, niz TAMMMM .... (moze za stary jestem na zmiany???)
U Diuny po 5,5 miecha znowy wirus CIECZKA.EXE; skubany zaatakowal jedna partycje, ale dosc dokladnie i to na kilka dni przed oplacona wystawa.
Zatam moze dojdzie do skutku POOOOOznan (poczatkowo wszyscy wyliczyli mi u Diuny po 7-8 miesiacach cieczke). Wiem, wiem natura idzie swoimi krokami i za to jest bardzo ciekawie co bedzie jutro.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!
ciężko się czyta 7 stron...zupełnie jakby ktoś wyrwał mnie/nam kawałek życia :-? [b]vigor[/b]---mnie też tu się jeszcze podoba i chyba trzeba bedzie pociagnąc ten topik :D
Fafik biega teraz taki nieswój---mniej razem spedzamy czasu i nie mam siły na długie spacery(jestem chyba jeszcze w fazie aklimatyzacji :wink: )
;pozdro dla waszystkich :D

Link to comment
Share on other sites

zaraz zaraz, a gdzie sie podziala moja "ogromna liczba" postow - teraz pokazuje ze mam tylko 29.... a bylo wiecej ale to malo wazne w sumie

[b]Zadziorny [/b]- a ty masz teraz status "amator"..... Teraz widac gdzie najwiec ej sie udzielales.........

Link to comment
Share on other sites

Ufffff, jaaaak goraco!!!
Diuna troche w kojcu (ale nie dlugo), jak jest na dworzu (u nas na polu), to ktos z domownikow pelni dyzur. Na razie jest spoko, czyli kundle nie wyczuly wirusa u Diuny, ale ostroznosc nie zaszkodzi. Zobacze jak sprawa cieczki bedzie nadal przebiegac - tak mi szkoda Nowego Sacza (ostatnim razem trwala ledwie 7 dni).

Link to comment
Share on other sites

[b]vigor[/b] - no Ty to masz dobrze :lol:
Moje jak złapią cieczkę, to mam pewne, podręcznikowe 21 dni zabawy :evil:
Trudzia właśnie w tej chwili biega po domu w majtasach. Jest niespokojna, często dyszy, przekopuje co chwila poduchy na kanapie. W nocy ciągle zmienia miejsce spania: raz w łóżku, to znów w swoim legowisku, to na butach itp. Tylko słychać stukot jej pazurków o pdłogę: tuku tuku tuku tuku :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ryba-pila']
[b]Zadziorny [/b]- a ty masz teraz status "amator"..... Teraz widac gdzie najwiecej sie udzielales.........[/quote]
Właśnie, miałem już ponad 400 postów i ... zostałem "zredukowany" do 10% z tej liczby :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[b]zadziorny[/b] moje posty też zeżarło :evilbat: a admin milczy....
Roxik pierwszą cieczkę też miała 21 dni, już myślałam, że nie skończy :lol: Na zapaszek pomagał VIVISOL i tabletki, nie mieliśmy dużo klientów do odganiania.

Link to comment
Share on other sites

Moje posty też zjadło :evilbat: , choć przecież tak naprawde nie są ważne...
Ja też czuje się tutaj lepeij niż tam... jakos tak bardziej swojsko... więcej sie dzieje...
Po odwiedzeniu weta z Czika i załatwieniu kilka spraw na mieście, wsiadam w pociagu i jade na 4 dni na Mazurki! Zostawiam sucz z rodzicami na działeczce i mam nadzieję, że jak to zazwyczaj bywa - nie przekarmia jej :-?
Uwielbiam wakacje! 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...