Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

Kochani,

Witam wszystkich po dlugiej przerwie na Dogomanii.

Mam do Was gorącą prośbę (szczególnie do Flaire, której wypowiedzi czytam z przjemnoscią) :)

Nie znalazlam (albo nie doczytwalam) namiarow na polecane przez Was szkolenia dla psow. Wiem, ze polecacie szkolenia na Bemowie (p. Malgosia), ale czy moge poprosic o jakis kontakt tam, lub jesli jest cos blizej Ursynowa to tez chetnie.

Nadszedl czas, zeby pomoc mojemu Korkowi i mi.

Korus jest welshem znajda. 1,5 roku temu znalazlam go prawie zamarznietego. Nie bylam w stanie oddac go nikomu innemu po tym, jak polozyl pysk na moich kolanach i spojrzal mi w oczy.

Korek nie jest bestia, ale juz wiem, ze welshe chcarakterki maja :)

Potrzebujemy pomocy kogos madrego w kwestii:

- agresja wobec duzych psow (szczegolnie ONki i labko-podobne w czarnym kolorze - taki wlasnie pies dotkliwie go pogryzl niedawno, moj byl na smyczy, tamten bez smyczy, kaganca i wlasciciela, ktory dwa bloki dalej rozmawial z kolega)

- szczekanie i skakanie na gosci wchodzacych do domu

- podgryzanie rowerzystow (a raczej checi, bo szans nie ma)

- zdarza sie wariactwo na smyczy (ciagniecie)

W stosunku do domownikow jest idealny (mozna zabrac miske z jedzeniem, zabawki, wsadzic lapki do pyska, tarmosic i sciskac kiedy sie ma ochote). Nie mamy tez problemow z psim fryzjerem. Korek kocha Pania Ole.

Pewnie i popelniam bledy, ale chce zeby mi ktos powiedzial co robie ja zle, a co trzeba "wyprostowac" w moim psie.

Lepiej na szkolenie grupowe, czy indywidualne?

Z gory dziekuje za Wasze glosy i opinie.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie! ale się narobiło :o , nie było mnie ledwo 2 tygodnie a topic zginął...nie umiem załapac sie na erdelkowo---niby loguje, ale nie widzę opcji "loguj" i klapa głąba :oops: .
wakacje z Fafikiem super udane! pozdro!

Link to comment
Share on other sites

Witaj [b]bogula[/b] :lol:
Jak widzisz admin dogomanii ma welshomaniaków w głębokim poważaniu :evil:
Na erdelkowie musisz się najpierw zarejestrować. Po prawej stronie ekranu pod opcją logowania znajdziesz tekst:
"Nie jesteś zarejestrowany?
[b]Kliknij tutaj[/b] aby to zmienić."
Trzeba to kliknąć i wprowadzić swoje dane. Później w rubryce [b]nick[/b] wpisujesz swój login, poniżej hasło i klikasz na przycisk [b][u]login[/b][/u] poniżej

Link to comment
Share on other sites

Welshomaniacy, napisz cos tu w ramach przyzwoitości!

[b]Grażyna[/b] Jak juz pewnie wiesz, jest wiele miejsc gdzie mozna szkolić psy. Na topiku "Szkolenia" myslę, że jakieś miejsce udałoby Ci się wyszukać. Z tego co pamietam, to miejsca najbardziej w Wawie polecane to emowo (o którym wspominałaś) i Cave Canem (nie pamietam czy dobrze pamietam nazwę). Tak poza tym, to warto sie poprostu przejechać w kilka miejsc. Wiekszość, jak nie wszytskie, maja swoeje strony w necie. Powodzonka, no i odzywaj się częściej! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Grażyna, żeby zdecydować, czy dla Ciebie lepsze szkolenie grupowe, czy indywidualne, trzeba się zastanowić, co chcesz z tego szkolenia wynieść. Szkolenie grupowe najbardziej nadaje się wtedy, gdy chcesz po prostu nauczyć psa podstawowego posłuszeństwa i komend - wszyscy w grypie dążą tego samego i wtedy nauka w grupie ma sens.

Natomiast jeśli chodzi Ci głównie o rozwiązanie konkretnych problemów, to pewnie lepiej umówić się z kimś indywidualnie. Z chodzeniem grzecznie na smyczy i nieskakaniem na gości to niemal każdy może Ci pomóc; gorzej z tą agresją. Tutaj ja niestety nim mam zbytnio doświadczenia i nie wiem, kogo mogłabym Ci polecić.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Flair za info. Aga OStaszewska podala mi jeszcze jeden adres internetowy, popatrze, poczytam i zaczne dzialac (tez dziekuje)

Postaram sie meldowac regularnie i trzymajcie kciuki za nas!

W sierpniu postaramy sie na urlopie sami podzialac zgodnie ze wszystkimi wskazowkami jakie zdobylam na Dogomani od osob, ktore mialy podobne problemy. Od wrzesnia mam nadzieje uda nam sie ze szkoleniem. Z agresja wobec innych psow z cala pewnoscia sama sobie nie poradze.

Link to comment
Share on other sites

Strasznie pusto tu ostatnio, nikt nie daje zadnych zdjęć, na erdelkowo wszystkich już wywiało chyba. To wkleję parę zdjęć, może tym razem się nie zepsuje :evilbat: A ADMIN dalej milczy.
Welsh syjamski :lol:
[URL=http://img333.imageshack.us/my.php?image=10000149bm.jpg][img]http://img333.imageshack.us/img333/5723/10000149bm.th.jpg[/img][/URL]
Ale mi dobrze?
[URL=http://img327.imageshack.us/my.php?image=10000088vk.jpg][img]http://img327.imageshack.us/img327/416/10000088vk.th.jpg[/img][/URL]
cdn :wink:

Link to comment
Share on other sites

[b]bo[/b] - bo wszyscy dokladnie olali juz dogomanie, a jeszcze nie ustabilizowal sie dzial kurdupli erdlowych na wiadomym jakim, i tak nieslusznym i na pewno nie koszernym serwerze.
Sa wakacje, pije sie w upal biale winko, w cieniu czerwone, wieczorem jak sie ochlodzi (albo w hotelu z klima) uprawia sie to co jest pomiedzy funf a sieben. Mozna tez pifko albo gorzoleczke.
A tak na marginesie: jest szansa na zorganizowanie grupy wypadowej do Tybetu (pazdziernik), moze jest ktos chetny -oczywiscie bez psa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jborowy']napiszę ale nie tu. Bo mnie po raz kolejny trafi szlag. Znowu w czasie pisania postu mnie wylogowało i całe moje pisanie poszło w krzaki. [/quote]jborowy, jak się logujesz, to zaznacz "zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie" i problem zniknie. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[b]Flaire[/b] ja już z reguły kopiuje to, co piszę i jak mnie wyloguje, to wklejam i wysyłam. Tak robię te dogomanię.
Po całej nocy deszczu zaświeciło słońce :lol: Właśnie kudłate wróciły ze spaceru. Trzeba pilnować śniadanka.
[b]niedźwiedzica[/b] chyba takie już zostaną :lol:
[b]zadziorny[/b] a co się potem dzieje....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...