Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

Ponieważ walijski topik zniknął, zakładam ten, coby było gdzie kontynuować walijską dyskusję. Poprosiłam Admina o pomoc w znalezieniu i przywróceniu oryginalnego walijskiego topiku - jak się znajdzie, to ten przyłączę do tego starego.

Bo, wstaw zdjęcie latającego welsha jeszcze raz, bo było cudne.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

Ja też właśnie tam pisałam, jaki piękny latający łelsz... Może serwer takiej ilości zachwytów nie wytrzymał. :wink:

aga_o, a może Ty z nami na obóz byś pojechała, coby dać Wind możliwość uchwycenia welsha w locie? :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']aga_o, a może Ty z nami na obóz byś pojechała, coby dać Wind możliwość uchwycenia welsha w locie? :wink:[/quote]
Zadzwonię do Ciebie wieczorkiem... :wink:

[quote]Może serwer takiej ilości zachwytów nie wytrzymał. [/quote]
Tym razem będzie musiał wytrzymać :evil:
Oj Alex może być dumny... syncio piękny zarówno w locie, jak i w statyce!

Link to comment
Share on other sites

[b]aga,[/b]

No wlasnie ... moze wybralabys sie na oboz? ;) Nie mam szczescia do fotografowania szczesliwych łelszy na torze ... ten ktory byl, byl wyjatkowo .... eeeee nieszczesliwy :( A jak pamietam Czika lubila sobie poskakac :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][b]aga,[/b]No wlasnie ... moze wybralabys sie na oboz? ;) Nie mam szczescia do fotografowania szczesliwych łelszy na torze ... ten ktory byl, byl wyjatkowo .... eeeee nieszczesliwy :( A jak pamietam Czika lubila sobie poskakac :-)[/quote]
Beatko... juz napisalam maila i teraz czekam na odpowiedz. Jesli zgodza sie dopisac mnie na liste obozowiczow, to biegne - wplacam pieniazki - i wyczekuje na spotkanie z Toba i Majeczka!
Oj stesknilam sie juz za fotkami robionymi przez Ciebie... moze oprocz Cziki, to i ja zalapie sie (zupelnie przypadkiem) na jakas fotke :wink:
Trzymaj kciuki!

[b]jborowy[/b] Nie denerwuj sie... zlosc pieknosci szkodzi :wink:

Link to comment
Share on other sites

[b]aga,[/b]

No to super! :-) Pewna jestem, ze bedzie bardzo fajnie :-) Osobiscie bardzo sie ciesze z tego obozu, a mojemu psu od dzisiaj zafundowalam klusowanie przy rowerze. Przyda sie to i Majce i mnie 8)

Link to comment
Share on other sites

szczesliwe welshe z finlandii :) Szkoda ze ja mam daleko na agility ale moze to sie niedlugo zmieni :)
[img]http://members.surfeu.fi/rompula/Ropituus.jpg[/img]
[img]http://members.surfeu.fi/rompula/uki03%20kopiointi.jpg[/img]
[img]http://members.surfeu.fi/rompula/Unaseuram04_2%20kopiointi.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][b]aga,[/b]No to super! :-) Pewna jestem, ze bedzie bardzo fajnie :-) Osobiscie bardzo sie ciesze z tego obozu, a mojemu psu od dzisiaj zafundowalam klusowanie przy rowerze. Przyda sie to i Majce i mnie 8)[/quote]
JADĘ! Dzis, najdalej jutro wpłacam pieniążki!
Już nie moge sie doczekać!
Oj będziesz miała szczęśliwego welsha do focenia! :wink:

[b]Nitencja[/b] Świetne te welshe z Finlandii!

Link to comment
Share on other sites

[b]Nitencja,[/b]

Piekne zdjecia wstawilas :-) Mam nadzieje, ze z obozu przywioze choc w polowie takie jak nam pokazalas :-) A co do obozu to jest pod Pultuskiem 8-12 sierpnia (organizator FORT).

[b]Aga,[/b]

Swietnie, ze jedziesz! Bardzo sie ciesze :-) Cziki nie widzialam cale wieki i pewnie wyrosla z niej sliczna i bardzo grzeczna panna :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']Flaire a Twoje dziewczyny Misia i Api tez jada?[/quote]Nitencja, Misia jedzie. A Api nie moja (ja ją tylko wystawiam). Jej Państwo nie mają jak wziąć urlopu, więc nie jedzie. :(

W zeszłym roku dwa razy byłam na takich psich wakacjach i było super. Raz było to tropienie, raz agility, za każdym razem super. aga_o też była na tym agility (jak i Api ze swoim Państwem). Robiliśmy rozmaite rzeczy, z trymowankiem włącznie, ale to, co mi się podobało najbardziej, to że centrum uwagi stanowiły psy!

A możliwości nawet dla tak kiepskiego fotografa, jak ja, są na takim wyjeździe fantastyczne. To zdjęcie Leona pochodzi właśnie z obozu agility:

[img]http://img93.exs.cx/img93/5050/leonzodbiciem9um.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[b]jborowy[/b] no nie bądź niemądry, mnie bardzo by brakowało Twojego humoru, czasami złośliwości :lol: na dogo. Qrcze Ty jak wino, im dłużej Cię znam, tym lepsze. Cóż tam jakieś techniczne zawirowania :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...