Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

Vigor - faktycznie :o - zastanawiam się co też wypisujesz - kto też do Ciebie trafił no i eureka !!!

[color=green][size=6] WSZYSTKIM TERRIEROMANIAKOM I ICH PSIAKOM FAJNYCH MIKOŁAJKOWYCH PREZENTÓW[/size][/color] :x-mas:

Link to comment
Share on other sites

Ale się, qrcze namęczyłem z tym "wstrętnym" palaczem :evilbat:. Dodałem mu przezroczystość, przetestowałem w mailu i stronie internetowej - był przezroczysty 0X . Jednak po przepuszczeniu przez "żabę" na dogomanii znowu pojawiało się nie wiadomo skąd paskudne tło :evil: :roll:

[img]http://img202.imageshack.us/img202/4919/palacz23ts.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Uff, Witam całka szczęśliwa.
Wczoraj bezskutecznie usiłowałam sie zalogować na dogo :evilbat:

Nawet przeczytalam, co Coztego napisała Ali, o tych cookies ale ja blondynka jestem na kompie i nie wiem jak sie do tych tam cookies dostac, a balam sie ze oś ważnego im pomażę :oops: :oops:

Dzisiaj juz chcialam pisac SOS do mózga młodocianego ale, o dziwo zalogowalo! Niech sobie dogo takich kpin z statecznych użytkowników nie robi. Na kompie to ja nowinek nie lubi. Chodze sobie utartymi ścieżkami, a żeby robić coś automatycznie to muszę te ścieżki mocno wydeptać bo inaczej sie pogubie.
Swoja droga to mózga zawołam ale nie w trybie SOS i te cookies niech mi wymaże.

Pozdrawiam z mglistego Gniezna.

hahaha, Myśle, że mi dogo prezent na Mikołaja sprawiło!.

Link to comment
Share on other sites

[b]borsaf[/b] mnie tez zalogowało :angel: :angel: :angel: ale do 1 w nocy siedziałam i bez rezultatów :( ,rano sam ruszył,ale juz wiem co robic jak sie taka sytuacja powtórzy :P

[b]zadziorny[/b] i [b]coztego[/b] kofani jestescie,na was dogomaniacy zawsze mozna liczyc !! :P :angel: :P [img]http://img227.imageshack.us/img227/1378/bussi5je.gif[/img]

[b]Ibolya[/b] avatarek zajefajny!!! [img]http://img227.imageshack.us/img227/8549/newmulti8iz.gif[/img] :drinking:

Do mnie jeszcze Mikołaj nie przyszedł! :cry:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf']Nawet przeczytalam, co Coztego napisała Ali, o tych cookies ale ja blondynka jestem na kompie i nie wiem jak sie do tych tam cookies dostac, a balam sie ze oś ważnego im pomażę :oops: :oops: [/quote]
[b]borsaf[/b] - to naprawdę żadna filozofia :roll:. Odpalasz Eksploratora Windows, następnie klikasz kolejno katalogi: "Mój komputer", "(C)", "Windows" i "Cookies". W tym ostatnim katalogu wyszukujesz pliki, które zawierają w swojej nazwie ciąg znaków "dogomania", klikasz je i naciskasz klawisz [Delete]. Następnie potwierdzasz "Tak" w pojawiającym się oknie dialogowym. To wszystko 8) :lol: :wink:
Nawet jakbyś usunęła wszystki pliki "cookies" to nic wielkiego się nie stanie :roll:. Najwyżej niektóre witryny przestaną Cię rozpoznawać jako stałego użytkownika :wink:

Link to comment
Share on other sites

Witam :)

W Gdańsku też ponuro i to już któryś dzień z rzędu. Nic się nie chce w taką pogodę, nawet perspektywa świąt nie cieszy, bo najpierw trzeba się do nich przygotować, a przecież się nic nie chce...

Melduję, że u mnie Mikołaja nie było, pewnie czeka aż ja się do niego z prezentem pofatyguję :evilbat:
Tylko psi Mikołaj był i jakąś kość przytargał. Psom to dobrze... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...