Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[quote name='Wind'][quote name='zadziorny'][quote name='pszym']
Ja myślę, że do niedzieli to Aga tak przesiąknie że CWC dostanie od ręki!!! :lol:
Zarzuci grzywą i ma wygraną w kieszeni... :B-fly:[/quote]
Słuchaj, ale to nie [b]aga_o[/b] będzie w ringu oceniana :wink: :lol:[/quote]

A poza tym aga zadna grzywa nie zarzuci ;) Wystrzygla sie gustownie na krotko! 8)[/quote]


No i co Wind naściemniałaś, że się na krótko ostrzygła??? Ja czekałem z niecierpliwością i takim pewnym napięciem na new look...a tu żadnej zmiany nie widzę...Naraziłaś mnie na ogromny stres... :drinking: :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='Flaire'][quote name='aga_ostaszewska']A oto piekniusie zdjęcie... DJ Apo & DJ Cziko
[img]http://foto.onet.pl/upload/22/72/_521348_n.jpg[/img][/quote]

Byłu sobie dwa Michały: jeden duży, drugi mały :D[/quote]
Albo raczej piękna mamusia z równie piekną córeczką :wink:

Link to comment
Share on other sites

[b]gugu[/b] - Trudzia ma już 4 lata i to była jej szósta cieczka :roll:
BTW w zeszłym roku urodziła pięcioro szczeniąt (w tym Diunę [b]vigora[/b]) :lol:
Na szczęście badanie nie wykazało żadnych zmian chorobowych poza niewielkim powiększeniem macicy. Dostała zastrzyk i do tygodnia objawy powinny ustąpić. Mam nadzieję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='zadziorny']A co się konkretnie stało z topikiem łelszowym? :evil:[/quote]Konkretnie zniknął, nie wiadomo, jak i dlaczego. [/quote]

Ja myślę, że głównym powodem było zniknięcie założycielki :wink: :lol:

[b]Cześć wszystkim znanym i nieznanym [/b] :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vigor']Vigorowie i Diuna zycza Trudzi szybkiego powrotu do zdrowia.
Zadziorny - czy mocno u Was polalo deszczykiem????[/quote]
Dziękujemy bardzo :lol:
Trochę u nas popadało (najbardziej w nocy). My byliśmy wczoraj na grzybach. Niestety tylko we trójkę w związku z przypadłością Trudzi. Mieliśmy trochę szczęścia, gdyż w drodze do lasu złapała nas mżawka, która ustała prawie natychmiast kiedy zaczęliśmy zbierać. Po 5 godzinach włóczenia się po lesie, kiedy wracaliśmy już do samochodu rozpętała się burza, jednak na dobre zaczęło padać dopiero wtedy kiedy jechaliśmy już do domu. Nazbieraliśmy dwa kosze grzybów, które w tej chwili się suszą. W całym naszym domu pachnie teraz grzybami :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KIRI']
[b]Zadzorny[/b] hm wiesz ta moja to jest wredna zadziora. I taką człowiek na własnej piersi chowa, jeść daje, a ona pyskuje.[/quote]
Ja to mam nawet dwie zadziory i czasami obie mi pyskują :evil:
Najbardziej zadziorna jest jednak młodsza Trudzia :evil: Ona prawie żadnemu psu nie przepuści - musi go zaczepić (nie ugryźć, ale postraszyć, obszczekać itp.) :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie cofam wszystko, co kiedykolwiek powiedziałam złego na temat dogomanii :D kocham to forum, tu jakaś wolność jeszcze panuje. Za słowa prawdy na temat cenzury na erdelkowie po prostu zostałam zbanowana :o Wypowiedź była naprawdę grzeczna :lol: Takiego "admina" hahahahahahahha jeszcze nie widziałam, uciekajcie od takich ludzi daleko, są toksyczni.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!
[b]KIRI[/b]----ale masz pasje! jak tam psiura?
Fafik nadal robi za głównego zawadiakę okolicy, trzyma sie dzielnie,. zegar biologiczny działa normalnir(czyli pobudka o 5.30), ale robi się coraz ciemniej...Padało u nas mocno, lecz dzisiaj już znacznie piekniej! Grzybów i grzybiarzy mnóstwo; kleszczy też :-?

Link to comment
Share on other sites

Witam,

[b]Bo[/b] czy" zbanowana" to oznacza.
, że wycięto wszystkie twoje posty? Chcialam poczytać i Ciebie brakuje.
Przecież to nie ma sensu. Dyskusja była chwilami gorąca ale w ramach dobrego tonu. Nikt, nikomu nie ubliżał. Znowu, takie układne bardzo wypowiedzi będą w końcu nudne i pachną nieszczerością

Jak ja o cos pytam to chce szczerej odpowiedzi choćby nawet typu - piszesz bzdury, to nie tak...

Dobrze, że jest dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Właśnie niedawno wróciłem z basenu i teraz likwiduję zakwasy mięśni przy pomocy zimnego pifka :lol:
Mniam, mniam :wink:[/quote]

[b]zadziorny,[/b]

Czyzbys posluchal rad agi_o? Gdy bylysmy na obozie agility, bardzo gorliwie doradzala nam na obolale czlonki, wypicie zimnego piweczka i polewanie goracym prysznickiem ;)
[b]
pszym,[/b]

Przeca aga jest zupelnie odmieniona :D Prawie Jej nie poznalam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_ostaszewska']Powiem, że po pifku zakwasy zniknęły ja ręką odjął :D[/quote]A w każdym razie, nie odczuwałaś bólu żadnego, spowodowanego przez zakwasy [size=1]ani cokolwiek innego :wink: [/size]

Dostałaś maila ode mnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']
[b]zadziorny,[/b]

Czyzbys posluchal rad agi_o? Gdy bylysmy na obozie agility, bardzo gorliwie doradzala nam na obolale czlonki, wypicie zimnego piweczka i polewanie goracym prysznickiem ;)
[/quote]
O radach [b]agi_o[/b] nie słyszałem, sam również tego nie wymyśliłem. Ten "patent" zdradził mi pewien instruktor walki wręcz. Z tą różnicą, że ja preferuję zimny prysznic :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...