Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[b]Nitencja[/b] napisala:
[quote]jborowy nie wsciekaj sie i loguj sie na [url]http://erdelkowo.net[/url] << wlasnie rusza i forum dla walijskich Zapraszam wszystkich[/quote]
czyli jednak proponujesz ustawic sie tylnym profilem do dogomanii??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='jborowy'][b]Nitencja[/b] napisala:
[quote]jborowy nie wsciekaj sie i loguj sie na [url]http://erdelkowo.net[/url] << wlasnie rusza i forum dla walijskich Zapraszam wszystkich[/quote]
czyli jednak proponujesz ustawic sie tylnym profilem do dogomanii??[/quote]Ja proponuję, żeby tę konkretną dyskusję przenieść na priw, maile, itd. i z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

A niby dlaczego? Czyżby na dogomania.pl zapanowała demokracja koreańska?
Jeżeli tak, to ja oświadczam co następuje:
[size=6][b]dogomania.pl jest jedynie słusznym, najwspanialszym, najsprawniejszym PORTALEM na Świecie.[/b][/size]
Brak możliwości korzystania z funkcji ogłoszeń, niemożliwość rejestracji hodowli, niedziałająca galeria zdjęć, potrzeba kilkukrotnego logowania się w czasie pisania postu, fikcyjna poczta wewnętrzna, kilkugodzinne przerwy w działaniu portalu, brak spójności certyfiktu bezpieczeństwa - to wszystko wynika tylko i wyłącznie z mojego wrodzonego nieuctwa i braku prawdziwej wiary w doskonałość DOGOMANII.PL.
Obiecuję natychmiastową poprawę, posypkę głowy popiołem i zaniechanie posiadania własnego zdania, z którym i tak się nie zgadzałem.
Dogomaniak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jborowy']A niby dlaczego? Czyżby na dogomania.pl zapanowała demokracja koreańska?
Jeżeli tak, to ja oświadczam co następuje:
[size=6][b]dogomania.pl jest jedynie słusznym, najwspanialszym, najsprawniejszym PORTALEM na Świecie.[/b][/size]
Brak możliwości korzystania z funkcji ogłoszeń, niemożliwość rejestracji hodowli, niedziałająca galeria zdjęć, potrzeba kilkukrotnego logowania się w czasie pisania postu, fikcyjna poczta wewnętrzna, kilkugodzinne przerwy w działaniu portalu, brak spójności certyfiktu bezpieczeństwa - to wszystko wynika tylko i wyłącznie z mojego wrodzonego nieuctwa i braku prawdziwej wiary w doskonałość DOGOMANII.PL.
Obiecuję natychmiastową poprawę, posypkę głowy popiołem i zaniechanie posiadania własnego zdania, z którym i tak się nie zgadzałem.
Dogomaniak.[/quote]

[b]jborowy[/b], technicznie może i do bani, ale merytorycznie dogo jest super!!!
Coś mi mówi, że niebawem przyznasz mi racje :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

[quote]jborowy, technicznie może i do bani, ale merytorycznie dogo jest super!!!
Coś mi mówi, że niebawem przyznasz mi racje [/quote]
Wyjaśnij Wojtek, co masz na myśli, pisząc "merytorycznie". Merytorycznie, czyli tak jak myslą wszyscy??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bo'][quote]jborowy, technicznie może i do bani, ale merytorycznie dogo jest super!!!
Coś mi mówi, że niebawem przyznasz mi racje [/quote]
Wyjaśnij Wojtek, co masz na myśli, pisząc "merytorycznie". Merytorycznie, czyli tak jak myslą wszyscy??[/quote]

A skąd! [b]Bo[/b], jak możesz interpretować w ten sposób słowa gościa z takim ładnym czerwonym podpisem pod emblematem :lol: Wręcz przeciwnie :D

Link to comment
Share on other sites

co to starego topicu z welshami to ja raczej mysle ze juz sie nie znajdzie... chyba ze admin wykaze sie... poszpera w bazie danych i podepnie wszystko jak trzeba!!!

a nawet jakby co... to moge takie forum zalozyc na serwerze na ktorym sam mam swoja strone... bo sprawa z zalozeniem jest bardzo prosta- to zwykly CMS (nie bede pisal co to jest, ale proste). sprawa wiaze sie tylko z tym ze mam na swoja strone 100MB na serwerze i nie wiem jak bedzie sie rozrastac baza danych z zawartoscia strony. ale mysle ze dla samych welshy mozna zrobic to bez problemu.. moze nawet jakis chacik... mysle ze takie forum to bylaby kwestia 2 dni max.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='jborowy'][b]Nitencja[/b] napisala:
[quote]jborowy nie wsciekaj sie i loguj sie na [url]http://erdelkowo.net[/url] << wlasnie rusza i forum dla walijskich Zapraszam wszystkich[/quote]
czyli jednak proponujesz ustawic sie tylnym profilem do dogomanii??[/quote]Ja proponuję, żeby tę konkretną dyskusję przenieść na priw, maile, itd. i z góry dziękuję.[/quote]

:niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vigor_junior']co to starego topicu z welshami to ja raczej mysle ze juz sie nie znajdzie... chyba ze admin wykaze sie...[/quote]No więc właśnie do tego próbuję go namówić, ale moje próby narazie czekają, aż pojawi się na forum. :roll: Ciągle mam nadzieję, że coś się uda zrobić, ale ja optymistka jestem. :wink:

[quote name='vigor_junior']dla samych welshy mozna zrobic to bez problemu.. [/quote]Mniejsze, bardziej wyspecjalizowane fora mają wiele zalet - topiki dotyczące konkretnych ras na dogomanii, takie jak ten, działały właśnie częściowo jak takie wyspecjalizowane fora. Ale ponieważ są topikami, a nie całymi forami, nie były w tym tak samo doskonałe, jak mogą być małe fora. Z drugiej strony, duże fora, takie jak dogomania, też mają swoje - inne niż małe fora - zalety. Dla każdego coś miłego - a dla niektórych - nawet kilka miłych rzeczy. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Dobry, piękny, chłodny wieczór!

[quote]dogomania.pl jest jedynie słusznym, najwspanialszym, najsprawniejszym PORTALEM na Świecie.
Brak możliwości korzystania z funkcji ogłoszeń, niemożliwość rejestracji hodowli, niedziałająca galeria zdjęć, potrzeba kilkukrotnego logowania się w czasie pisania postu, fikcyjna poczta wewnętrzna, kilkugodzinne przerwy w działaniu portalu, brak spójności certyfiktu bezpieczeństwa - to wszystko wynika tylko i wyłącznie z mojego wrodzonego nieuctwa i braku prawdziwej wiary w doskonałość DOGOMANII.PL.
Obiecuję natychmiastową poprawę, posypkę głowy popiołem i zaniechanie posiadania własnego zdania, z którym i tak się nie zgadzałem.
Dogomaniak.[/quote] :thumbs: :thumbs:

[b]Nitencjo[/b], a propos innego jeszcze, też sympatycznego forum. Ne pishete po russki?

Link to comment
Share on other sites

swallow -Wiem chyba o co biega :bigcool: Flaire - :ylsuper:

a co do topocu o Walijczkach --- za dużo piszemy....welszaty był największy pewnie za dużo
miejsca na serwerze zajmował :wink: i pozbyli się go...taki sam los niedługo czeka AT dognia w ilościach postów walijczykowy....
-moze go jakos zarchowizować.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vigor junior']co to starego topicu z welshami to ja raczej mysle ze juz sie nie znajdzie... chyba ze admin wykaze sie... poszpera w bazie danych i podepnie wszystko jak trzeba!!!
[/quote]
Słuchajta, nie ma co oglądać się na admina. Prop. zebrać się do kupy i ... przepisać!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja znów jestem tak zalatana, ze nie mam czasu "cośik skrobnąć".
Na najbizszy week-end znów wybywamy na działeczkę. Pogoda niestety nie zapowiada się najlepiej, ale my i tak pojedziemy i przetrwamy :wink:

Z mało przyyjemnych wydarzeń, to donoszę, że Czika pewnie ma drożdżycę w uszach... 100% pewności nie ma, bo czekamy nawyniki posiewu, ale nasz ulubiony dr Grudziński stwierdził to na 99%. Mało fajna sprawa, podbno ciężka do wyleczenia, ale my i tak to obrzydlistwo wyplenimy!

[b]Flaire[/b] Za chwilke pędze przelać pieniążki za obóz. Jedziesz tam może samochodem?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...