Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[quote name='Kliwia'][B]
Welsh Terrierku[/B] to co opisalas jest straszne,ale takie sa czasy.Teraz nikt i nigdzie nie jest bespieczny.:mad: koniecznie trzeba trenowac jakas saboobrone, albo karate, a najlepiej boks.Szczegolnie mlodzi spokojni ludzie sa narazeni na brutalne zaczepki.:shake: :mad:
A jak brat teraz sie czuje?[/quote]

Brat czuję się lepiej, po wtorkowej wizycie u lekarza, usłyszeliśmy że opuchlizna będzie schodzić pół roku. :crazyeye: Może wystąpić 'ropienie' z nosa, to wtedy trzeba będzie się udać ponownie do lekarza.
Nawet samoobrona by nie pomogła, brat dostał z zaskoczenia. :shake: To jest straszne. Ja nie wiedziałam co mam zrobić. Chciałam oddać temu kolesiowi, ale miałam nogi jak z waty, więc tylko odepchnęłam. Składałam zeznania na policji, powiedziałam wszystko co trzeba było. Mój brat jest spokojny, a ten człowiek miał kłopoty w domu. I musiał uderzyć mojego brata... Chłopak poniósł za to odpowiedzialność. W szkole było wielkie oburzenie, że moi rodzice chcą wydalić tego chłopca z placówki. Pisano petycje, rozmawiano o tym. Ja twardo stałam za tym, żeby go wyrzucono. Stanęło za mną może z 10 osób z klasy, a 22 były za Sprawcą. Dla mnie to się w głowie nie mieści. Nie można przyzwalać na taki czyn, i głaskać go po główce. Chore. :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

To gdzie teraz pijemy tą kawkę na dwie to nie mam czasu...:cool3:
[quote name='bogula2'][B]INA[/B] --- co tam u Vigusia?


kochani spadam---zaczął się "4400"---księżule skonczyli......:diabloti: :evil_lol:[/quote]
a dziękuje dobrze i wciąż taj samo- no i powoli myślimy o - zabiegu:roll:
wczoraj też uciekłam z dogo na 4400:eviltong:
[[quote name='dolika']

[LEFT]Tego sobie zupełnie nie wyobrażam, nie wiem, czy potrafiłabym podjąć taką decyzję.
A i tak sobie myślę, że i ona i Ines to psy, które na prawdę miały dobre życie i inne psiury mogły by im tylko zazdrościć.[/LEFT]

[/quote]
[B]dolika[/B]- dla Ines['] [']
Potrafiłabyś ....podjąć taką decyzje...to jest baaaaardzo trudna decyzja....:-( :shake: :shake: i do końca nigdy się nie jest pewnym czy dobrze się postąpiło.... ale każdy kochający właściciel -wyczuwa, że to już teraz że pewna granica została przekroczona i pozostało tylko cierpienie...
Tak masz rację na pewno miały dobre życie i to jest najważniejsze - bo przecież taka jest kolej rzeczy ..każdy z nas odejdzie....kiedyś...

Link to comment
Share on other sites

[B]nitencja[/B] --nie bedę dusić tak dobrej istoty, ale w przyszłym tygodniu mam wolne i na bank sie spotkamy:evil_lol:
Doradźcie! Livka po infekcji tak chrumka, to tak troche jak maja stare psy z osłabionym sercem...Zpanikowałam, zadzwoniłam do weta...zalecił spokój, obserwację i na jego wiedzę, to może być zapalenie górnych dróg oddech. spowodowane podrażnieniem przez tamte wymioty(że niby psy mają takie zjadliwe)--może tak być? forma fizyczna Livki bez zarzutu.

Link to comment
Share on other sites

bogula2 moze tak byc jak mowi wet. Dawaj jej sol emska w mleczku - moje uwielbiaja. Dla spokoju mozesz sie uprzez i zazadac EKG . Nie wiem ile u ciebie kosztuje ale na mojej wsi to koszto 30 PLN. Rox ma lekka arytmie i nie dostaje zadnych lekow i goni jak goopia. weci stwerdzili ze teraz polowa psow to ma i nie nalezy sie martwic totez sie nie martwie :) -teraz bo przedtem to byla full panika.
Czekam na Ciebie i Livencje - zrobi sie jej male skubanko i zobacze corcie :multi: , w czerwcu beda wlasciciele z LAvinia a moge Wam pokazac mala lede :) czyli Lady Polonia. Bogula a Livka wymiotuje w aucie ??

Link to comment
Share on other sites

Siemka! kawa zaparzona, rozpuszczona....herbata naciąga...
[B]zadziorny[/B] --kliknij mi @ z adresemterierzyska, bo nadal nie moge wejść:angryy:

Livka miała wczoraj krótkie starcie z ONką----aż do pisku.Livka ma straszne tęsknoty i ciagoty do pobratymców, już nieraz jakiś pies warknął i zwiał, ale teraz mała koniecznie chciała się pobawić i klops; na szczęście nie doszło nawet do "pierwszej krwi".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']Ibolya czy ja wiem czy ona piekna :roll: szczeniak jak szczeniak. Ta ja dorwac , wytrymowac to hmmmmmm . Nie moge doczekac sie kiedy powyzywam sie nad Livka i Lavinia . A to stanie to pewnie po tatusiu maja[/quote]
[B][COLOR=Blue]Nitencja[/COLOR][/B][COLOR=Blue] właśnie to stanie mi się tak bardzo podoba :multi::multi:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

wrocilam !!!! Widzialam sie z Miśką i jej psiurami...
Angie byla gotowa ,ale nie chciala sie dac. Zastosowalismy inseminacje bo inaczej wyjazd bylby na darmo.
Co Emo hop na nia to ona klap dupka na glebe....osiolek i tyle.... :lol:
no to prosze ;)

[IMG]http://beagle_angie.republika.pl/emoiangie06.jpg[/IMG]

teraz prosze o kciuki trzymac zeby sie male biglusie urodzily ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovanna']wrocilam !!!! Widzialam sie z Miśką jej psiurami...
Angie byla gotowa ,ale nie chciala sie dac. Zastosowalismy [b]inseminacje[/b] bo inaczej wyjazd bylby na darmo.
Co Emo hop na nia to ona klap dupka na glebe....osiolek i tyle.... :lol:
no to prosze ;)

[IMG]http://beagle_angie.republika.pl/emoiangie06.jpg[/IMG]

teraz prosze o kciuki trzymac zeby sie male biglusie urodzily ;)[/quote]


niczym niepokalane poczęcie:evil_lol: , no ale trzymam kciuki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela_hryckiewicz']Dziś Lucky zrobił nam niespodzianke i na spacerku wytarzał
się w błocku wyglądał strasznie :mad: ręce opadały
taki ładny dzień zakończył się kąpielą[/quote]
Ale teraz przynajmniej masz czystego i pachnącego psa :cool3: :loveu: :multi:
Zapraszam na kawusię :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :morning: :morning: :morning: :morning: . Komu herbatka :drinka: :drinka: :drinka: :drinka: :drinka:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :lol:
Zapraszam na kawę :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: i jeszcze :morning: :morning: :morning: :morning:, a komu herbatkę :drinka: :drinka: :drinka: :drinka:.
Miłego dnia wszystkim :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...