Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[quote name='bos']dziewczyno........... nawet więcej ..... i jeszcze masz u mnie duże pifffko z pianką.....:multi: :multi: :multi: :razz:[/quote]
[B]bosik [/B]tylko nie przesadzaj,narazie tyle wystarczy,mam prosbe zamiast tego piffka moze byc winko ?:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='bogula2'][B]INA[/B]---nie! Livka ma 5 miesięcy i niemal 8kg:lol: ...Co do [B]Gwarka[/B]...:loveu: ...[/quote]
Sorry [B]bogula[/B] to z przejedzenia:oops: :razz: - mózg mi się chyba zatłuścił:crazyeye: :cool3: za duże obciążenie naraz

Link to comment
Share on other sites

A u mnie smutno :-( przed chwilą odeszła jamniczka mojej Cioci - Ines.
Miała 13 lat i była po kilku operacjach. Dostała skrętu kiszek, od razu wsiedli w samochód i zawieźli ją do weterynarza, ale powiedział, że tam są jeszcze jakieś zmiany rakowe i nie ma już szans. Nie wiem nawet, czy ją uśpili, czy sama zdechła bidula [']
a jeszcze niedawno taka sielanka była
[IMG]http://img261.imageshack.us/img261/3040/koszyczekxb8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dolika']A u mnie smutno :-( przed chwilą odeszła jamniczka mojej Cioci - Ines.
Miała 13 lat i była po kilku operacjach. Dostała skrętu kiszek, od razu wsiedli w samochód i zawieźli ją do weterynarza, ale powiedział, że tam są jeszcze jakieś zmiany rakowe i nie ma już szans. Nie wiem nawet, czy ją uśpili, czy sama zdechła bidula [']
a jeszcze niedawno taka sielanka była
[IMG]http://img261.imageshack.us/img261/3040/koszyczekxb8.jpg[/IMG][/quote]
[B]dolika [/B]tylko wspołczuc:-(jesli sama odeszła to jedyny plus w tym wszystkim,najgorsze jest to gdy stajesz przed decyzja o uspieniu:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60'][B]bosik [/B]tylko nie przesadzaj,narazie tyle wystarczy,mam prosbe zamiast tego piffka moze byc winko ?:lol:[/quote]


[quote name='INA']...ale piffko ma wiecej kalorii:diabloti:[/quote]


dlatego winko......a kalorie......odemmnie :multi: :eviltong: :multi: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]dolika[/B] ...przykro mi z powodu Ines....['] ['] [']

u mnie też przed wczoraj ...smutki.......padł jeden z ostatnio nabytych ptaszków.........Kolorowy samczyk go tak zaatakował ze go sparaliżowało....i zdechł wieczorem .Zapisałem się do weta ma 18.35 do sąsiedniej miejscowości.U nas jak na złość gabinety były zamkniete.Niestety ....nie dożył wizty

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/628/img2805aky4.jpg[/IMG][/URL]

:razz:....a te co sięostały .....widać że parka.......bo ten kolorowy wczoraj tak podskakiwał na hustawce ....potem patyku ze JUstynie smutek przeszedł.Świergoli do dzisiaj do tego drugiego ...............i ociera się o niego.

Ciekawe skąd on wiedział że wczoraj były walentynki :eviltong: :evil_lol:

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/331/img2816agl4.jpg[/IMG][/URL]


:razz:

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][quote name='rita60'][B]dolika [/B]tylko wspołczuc:-(jesli sama odeszła to jedyny plus w tym wszystkim,najgorsze jest to gdy stajesz przed decyzja o uspieniu:shake:[/quote]

Tego sobie zupełnie nie wyobrażam, nie wiem, czy potrafiłabym podjąć taką decyzję. Moja Rea też "na szczęście" odeszła sama i chyba bezboleśnie, po prostu przestało jej bić serce. Tak mi się teraz znowu przypomniała, bo to były prawie rówieśniczki z Ines i straszliwie były o siebie zazdrosne :diabloti:, a Rea to strasznie upierdliwa była (jak na weszteriera przystało) i potrafiła za nią łazić cały dzień i jej pilnować (nie gryzła jej, nie zaczepiała, nic tylko nad nią stała), a Ines dostawała przez to nerwicy.
Jak Rea miała 13 lat właśnie to się okazało, że ma raka przy sercu. Ja się dowiedziałam o tym tydzień przed moim wyjazdem na stypendium na 8 miesięcy (!), za nikim tak nie płakałam przy pożegnaniu jak za nią. Bałam się, że już jej więcej nie zobaczę. Ale wróciłam do domu na Boże Narodzenie i dane było mi jeszcze się nią pocieszyć przez tydzień. Do końca była radosna i pełna życia i moim zdaniem wcale nie wybierała się na tamten świat. Ale niestety serce jej nie wytrzymało. Po prostu zasnęła w moich ramionach.

Przepraszam za takie smutasy na wieczór, ale tak mi się Reutek przypomniał. A i tak sobie myślę, że i ona i Ines to psy, które na prawdę miały dobre życie i inne psiury mogły by im tylko zazdrościć.

[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dolika']Dziękuję Wam za miłe słowa.
[B]Bos [/B]współczuję z powodu ptaszka ... bidulek :-(
mam nadzieję, że pozostałe dwa przyniosą ci dużo świergotu i radości![/quote]


....mam tego w nadmiarze.....więc posyłam Ci wirtualnie...........radosny świergot.....by i Tobie było weselej.....:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

.....no nareszcie dobrnelam do ostatniego posta.Kochani okropnie duzo piszecie.Wystarczy 3 dni tu nie zagladac i......poprostu kapa.

Mam nadzieje ze pozwolicie na chwile wspomnien z Bydgoszczy.
Kiedy po powrocie z Bydgoszczy napisalam sobie posta to niemoglam go wyslac.

[B]Elu[/B] przykro mi, ze takie przygody mialas w podozy.Trzeba było jednak wrocic sie po kocyk.Jest juz wyprany i czeka na okazje.
[U]
Sluchajcie , super bylo.[/U]
Na warjackich papierach,przed wystepem welshy, ale bylo super.
.....eeeeech bez stolu, bez czasu....ale z checiami.
No i wszystkim i wszystko, co planowali, udalo sie wygrac.
[SIZE="4"][B]Gratulacje dla Agapy za ZW,ML:multi: i Szczesciarza za ZW.ML.:multi: Deryla za NPwR,CWC,Ceski za NSwR,CWC,BOBa [/B][/SIZE]
Niczego wiecej nie mozna bylo sobie wymarzyc.
Coraz faniejsze sa te spotkania.
Od 8 lat jestem uczestnikiem wystaw, ale dawniej taaaak zajefajnie nie bylo.
Ja wiem to wszystko przez ta dogomanie to jej wina.I chwala jej za to.

Potem byl szampan, za nowego championa PL Deryla.
[B]Eli [/B]ciacho bylo pychota. [B]Ali[/B] smalczyk -palce lizac.
[B]Swallow[/B] posiekala smaczna salatke.
Ciesze sie ogromnie ze spotkania z [B]Ali i Andrzeja,Eli z Mietkiem i[/B] [B]synem,Swallow z TZem i Ibola .[/B]
A tak nie chcialo mi sie jechac.:mad:

Link to comment
Share on other sites

[B] Ali i Elu[/B] dziekuje wam za wszystkie pochwaly pod moim adresem,mile jestescie,ale gdzie..... mi..... do mistrza.Szkoda,ze nie bylo czasu na dokladniejsze poprawki.
[B]
Welsh Terrierku[/B] to co opisalas jest straszne,ale takie sa czasy.Teraz nikt i nigdzie nie jest bespieczny.:mad: koniecznie trzeba trenowac jakas saboobrone, albo karate, a najlepiej boks.Szczegolnie mlodzi spokojni ludzie sa narazeni na brutalne zaczepki.:shake: :mad:
A jak brat teraz sie czuje?

Link to comment
Share on other sites

Siemka! zapraszam na kawę, zielona herbatkę, okruchy popączkach...
Co do odchodzących zwierzaków....koleżanka z pracy kilka dni temu zdecydowała sie z rodzina uspić 13letnia kocice Psotkę----gadamy sobie, wzruszamy się,pokazujemy pamiatki......wiem, że niektórzy krecą kółka na czole, ale ja im na to: "żałujcie, bo widocznie nie byliscie dla nich przyjaciółmi"----zwierzeta=użytki.......choć może tylko się ludzie krepują/wstydzą., prawda?

Link to comment
Share on other sites

[B]Bogula[/B], 1000lat, strasznie się stęskniłam! Po nieprzespanej nocy jestem w dośc bojowym nastroju i założyłam własnie nowy topic na pozostałych! Ciekawam jaki bedzie jego dalszy los... Ale jakby sie udało - to moze, i Wy byście podobnym sposobem tam wrócili i foksiarze?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue]Heyka :multi:[/COLOR]
[COLOR=blue]Witajcie na kawce :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: :morning::morning::morning: i herbatce :drinka::drinka::drinka:[/COLOR]
[COLOR=blue][B]Kliwia[/B] ja też uważam, że w Bydgoszczy było super :multi:[/COLOR]
[COLOR=blue]Chociaż rzeczywiście było trochę nerwowo i ciasno i ciemno! przed wejściem na ring, ale udało się wszystko SUPER :cunao: a atmosfera była wspaniała, ja też bardzo lubię te spotkania "okołoringowe" :evil_lol::evil_lol:[/COLOR]
[COLOR=blue]No i dzięki za miłą podróż, wprawdzie w drodze powrotnej nie za dużo pożytku ze mnie było :shake: :oops: ale podróż minęła bardzo przyjemnie.[/COLOR]
[COLOR=blue]No to teraz następne spotkanie w Nowym Dworze, kto się wybiera :confused::confused::confused:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...