Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

cały dzień tylko jecie paczki:cool3: ;) - dziękuje[B] Ibolya[/B] za pamięć - wezmę kawke doleje ciepłej wody:razz: - ... ja też dałam skusić się na jednego w pracy- szef częstował i półtora u mamy:crazyeye: :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='bogula2']Siemka! ja pożarłam 6 i na jeszcze mam chęć:evil_lol:
Życie się odkreciło...i mam licencje na poranne kawki:multi:[/quote]
[B]bogula2[/B] tak sie ciesze,ze wracasz i bedziesz rano robiła pyszna kawke/mam nadzieje,ze juz na nowym miejscu/:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INA']
kurczę mam troche wolnego czasu chciałam się rozpakować - zadomowić - a tu nici z nerwów;) zjadłam jeszcze 1,5 pączka i też mnie mdli:cool1:
na basen nie nie idę bo paskudnie u nas pada...[/quote]
Ty się tu nie migaj, tylko pędem na basen nadmiarowe kalorie spalić :cool3: :evil_lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Ty się tu nie migaj, tylko pędem na basen nadmiarowe kalorie spalić :cool3: :evil_lol: :eviltong:[/quote]
Już prawie po basenie:roll: - od 19 .00 - 20.00 - mądry jeżdzi samochodem to mu dobrze:cool3: a ja musiałabym piechty zaiwaniać dosć spory kawałek - a w deszczu i takiej wilgoci to nic przyjemnego - potem takie mokre zmoknięte ciuchy ubrać na siebie po basenie brrr...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Ty się tu nie migaj, tylko pędem na basen nadmiarowe kalorie spalić :cool3: :evil_lol: :eviltong:[/quote]

[B]zadziorny..[/B].....taka dziewczyna jak malina.....śliczności.....gdzieś Ty u niej sie dopatrzyl nadmiarowych kalorii.........
..... mogła by......orzechy rozgniatać.......nie powiem czym:multi: :p:loveu: :loveu: :loveu:

Jeśli jednak kto chce to ja darmo oddam swoje......"kalorie" :eviltong: :razz:

Link to comment
Share on other sites

Siemka!
pochwalę się------Livka ma niemal 8kg:loveu: i bedzie chyba jak Deryś "nienajmniejsza":loveu: .Apetyt ma extra---niedawno przypłaciła obżarstwo nie globusem, ale solidnym zatruciem pokarmowym (chlustające wymioty i tryskające kupy); szybka i fachowa pomoc weta zachowała psinę w formie:multi: .Fajnie aportuje ...za kulki. Przesypia całe noce. Jeszcze zdaży się jej podlać parkiet:oops: . Jak nie pada ,to daje radę na dłuuuuuuuuugich spacerach:loveu: . Bez leków choć jazda busem chyba ją niepokoi: "płacze" ziewając i oblizując sie ciągle; w samochodzie bez sensacji--wygodnisia:loveu:
W najbliższą niedzielę dzięki [B]Gwarkowi[/B] jedziemy obczaić trening agillity:evil_lol: ...Czy jest tutaj na dogo rodzeństwo Livki? jak one?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos'][B]zadziorny..[/B].....taka dziewczyna jak malina.....śliczności.....gdzieś Ty u niej sie dopatrzyl nadmiarowych kalorii.........
..... mogła by......orzechy rozgniatać.......nie powiem czym:multi: :p:loveu: :loveu: :loveu:

Jeśli jednak kto chce to ja darmo oddam swoje......"kalorie" :eviltong: :razz:[/quote]
[B]bos[/B] - Ty to potrafisz kobiecie w namącić w głowie;) :cool3: :cool3: :cool3: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos'][B]zadziorny..[/B].....taka dziewczyna jak malina.....śliczności.....gdzieś Ty u niej sie dopatrzyl nadmiarowych kalorii.........
..... mogła by......orzechy rozgniatać.......nie powiem czym:multi: :p:loveu: :loveu: :loveu:

Jeśli jednak kto chce to ja darmo oddam swoje......"kalorie" :eviltong: :razz:[/quote]
[B]Bos [/B]moge cie uwolnic ,biore tak jakos około 6 kg,pasuje:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Taa, Wy tu sobie pogaduszki prowadźcie a mnie czas wyruszać na basenik :cool3:. Potem jeszcze pobasenowe piffko :drinking: i lulu :sleep2:[/quote]


lulu....to lepiej zrób teraz......bo na baseniku może byc krucho....:eviltong: :razz:

Link to comment
Share on other sites

[B]bogula[/B] - to już 8 miesięcy :crazyeye: - Vigo jak miał 8 to wydawal mi się dorosłym psem prawie..:p ( teraz tak nie uwazam:eviltong: ) to dobrze ze mała ma apetyt - nikt pewnie nie chciał by być w mojej skórze...
Najbardziej to ucieszyłaś mnie inf o agility ale będziecie mieli fajnie - dlaczego nikt taki jak np Gwarek nie mieszka koło mnie:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60'][B]Bos [/B]moge cie uwolnic ,biore tak jakos około 6 kg,pasuje:evil_lol:[/quote]

dziewczyno........... nawet więcej ..... i jeszcze masz u mnie duże pifffko z pianką.....:multi: :multi: :multi: :razz:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTEbogula2]pochwalę się------Livka ma niemal 8kg i bedzie chyba jak Deryś "nienajmniejsza"[/QUOTE]

bogula tymi kilogramami się nie martw Livka może być kobitką
nabitą czyli dobrze zbudowaną Lucki jest wyższy i waży 8 kg
Agapcia jest niższa i waży 9 kg.
Patrz na wzrost i czaruj żeby nie rosła duża.
Proszę małe mizianko dla Livki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INA'][B]bogula[/B] - to już 8 miesięcy :crazyeye: - Vigo jak miał 8 to wydawal mi się dorosłym psem prawie..:p ( teraz tak nie uwazam:eviltong: ) to dobrze ze mała ma apetyt - nikt pewnie nie chciał by być w mojej skórze...
Najbardziej to ucieszyłaś mnie inf o agility ale będziecie mieli fajnie - dlaczego nikt taki jak np Gwarek nie mieszka koło mnie:shake:[/quote]
[B]INA[/B]---nie! Livka ma 5 miesięcy i niemal 8kg:lol: ...Co do [B]Gwarka[/B]...:loveu: ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INA'][B]bos[/B] - Ty to potrafisz kobiecie w namącić w głowie;) :cool3: :cool3: :cool3: ;)[/quote]


[B]:evil_lol:[/B]......co tam namącić........prawda......:loveu:.....ja tam gdy mi smutno to....ogladam sobie zdjecia dogomaniaczek..... otwieram zdjęcia z wakacji.........:loveu:....oglądam........wspominam..
.....i zaraz mi lepiej:razz: :razz: :multi: :eviltong::eviltong: :eviltong::lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela_hryckiewicz'][QUOTEbogula2]pochwalę się------Livka ma niemal 8kg i bedzie chyba jak Deryś "nienajmniejsza"[/quote]

bogula tymi kilogramami się nie martw Livka może być kobitką
nabitą czyli dobrze zbudowaną Lucki jest wyższy i waży 8 kg
Agapcia jest niższa i waży 9 kg.
Patrz na wzrost i czaruj żeby nie rosła duża.
Proszę małe mizianko dla Livki :loveu:[/quote]
[B]Elu---[/B] te kilogramy mnie cieszą---lubię spore/solidne welszyki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...