Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[B]Elu,[/B] Lucky jeszcze nie rozrosnięty stąd te wąskie stawianie łap. Niech chlopak nabierze masy to sie i w serz rozrosnie, łapy pójdą serzej. On jeszcze taka kijanka:lol: Popatrz na fotu Derysia w poprzednich latach, tez taki szczupaczek był, a teraz to chlop na schwał. Niech duzo biega, niech mu mięśnie ud sie rozrosna to miednice pociągną. Wszystko jeszcze przed nim!. Zawsze bedzie z "siostra" Gapcia walczył o medale bo oni prawie w jednej klasie:lol:
Wysyłam prv

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='Wind']Kochani,

Wielkie gratulacje dla pieknych psow-medalistow, ich dzielnych wlascicieli i dla fotografow, za fajna porcje zdjec, dzieki ktorej moglismy zobaczyc jak NASZE WALIJCZYKI kosza konkurencje :-)

A na dzisiaj i reszte dni tego pieknego roku zycze Wam niegasnacej Milosci od Bliskich, Narzeczonych, Mezow i Kochankow :cool3:

Sobie zycze oczywiscie tego samego, a co ... ;) oraz, aby przywitala mnie taka ekipa na budowie :cool3:

[IMG]http://www.kartki.p3.pl/kartki/14/872.gif[/IMG]

No to lece sprawdzic, czy juz tam sa :eviltong:[/quote]
o kurcze .... jestem oczarrowana ...:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Pocieszczie mnie. Niestety Jasmina nie jest w ciąży. Dziś była na USG i pusto...:placz: :placz: :placz: A jej zachowanie wskazywało, że zaszła:placz: :placz: :placz: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

sirion - Pewien pan profesor z Olsztyna krył sukę moim Bondem. Na jego własnej uczelni (wydział weterynarii :evil_lol: ) robiono USG suce. Po USG zadzwonił do mnie, że suka nie jest szczenna. A za 3 tygodnie urodziło sie 6 szczeniąt :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanik']Tak sobie czytam te wasze wystawowe opisy i doszlam do wniosku, że ulubionym słowem pani sędziującej było słowo elegancki:lol: Mój Figiel też cały elegancki wg opisu:evil_lol:[/quote]

A moja suka jest piękna i elegancka z elegancką głową :-)


A kto mi wytłumaczy co oznacza D. w zwrocie:
[B]Najlepsza D. Suka w Rasie??[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='swallow'][quote name='hanik']Tak sobie czytam te wasze wystawowe opisy i doszlam do wniosku, że ulubionym słowem pani sędziującej było słowo elegancki:lol: Mój Figiel też cały elegancki wg opisu:evil_lol:[/quote]A moja suka jest piękna i elegancka z elegancką głową :-)
[/quote]
A na dodatek ma jeszcze bardzo elegancką pańcię :cool3: :loveu: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='swallow']A moja suka jest piękna i elegancka z elegancką głową :-)


A kto mi wytłumaczy co oznacza D. w zwrocie:
[B]Najlepsza D. Suka w Rasie??[/B][/QUOTE]
A mój Figiel też jest piękny z elegancką głową i bardzo elegancko chodzi:eviltong: Jednym słowem eleganckie towarzystwo było w Bydgoszczy

Link to comment
Share on other sites

A ja już jestem po 2 pączuchach nie smażonych lecz pieczonych:eviltong::eviltong::eviltong:. Kawusie zaliczę później.
Wczoraj machałem 4 godziny trymerkami nad welszem - Bimber, czyli TOFI Kazabor - mojego znajomego. Ma bardzo delikatną sierść, ale to zapewne dlatego, że był dopiero 3 raz trymowany w ciągu 2 lat. Bimber stoi wyjątkowo cierpliwie podczas trymowanka.
Jest bardzo ładnym pieskiem, tylko chyba nie co szczupłym. Bimber chodzi ze swoim panem na polowania.

[B]Elu[/B] - życzymy zawsze, ale to zawsze wspaniałych opisów panienki [B]Agapci[/B].
Ahoj!

Link to comment
Share on other sites

To ja też się skuszę na kawkę:kaffee_2:. Pączki rozdają nam w pracy:sabber:, podobnie jak ciastka z pytaniami i wszyscy bierzemy udział w konkursie z nagrodami :multi:, zaczynam żałować, że zdecydowałam się zmienić pracę :cool3:

[B][COLOR=Sienna]Dogomaniacy - życzę Wam słodkiego obżarstwa bez konsekwencji[/COLOR] :diabloti:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...