Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[SIZE=3][COLOR=blue]Gratuluję wszystkim w Bydgoszczy. Juz w niedzielę dowiedziałam się od Ali co i jak i jestm bardzo szczęśliwa, że Wam tak świetnie poszło. Dexio cały czas trzymał łapki, a u Teściów Larunia też Wam kibicowała jak mogla, z calego psiego serca. [/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=darkorchid]Ali Deryś sprawił sobie najpiękniejszy prezent na urodziny. Bracuiszek (Dexio) jest z niego oraz z młodszego braciszka Szczęściarza i bratanicy Gapci baaaaardzo dumny. Kazał mi to Wam przekazać i śle specjalne dla rodzeństaw gryzy w zadek. [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Relacja z wystawy miodzio. Wspaniale się ogląda fotki, zwłaszcza teraz gdy siedzę w pracy i już myślę o popołudniu, i o Dexiu, który czeka na wybieganie, bo mama chora i nie wychodzi z domu, wieć z tatem mamy dyżury (ale u taty są obowiązki, a u mnie przyjemności. Zresztą jak ze mną idzie młody too siusiu zapomina i robi je w biegu, cześto nie podnosząc nogę, tylko biegnąc isiusia po nogach, bo szkoda czasu).

Fajowo się ogląda foty. Uczta dla oka i duszy.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']A w maju w Lodzi,to co ?:mad: :cool3: :mad:[/quote]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]No no, my z [B]Ritą[/B] liczymy, że w Łodzi sie odliczycie. Mamy umowę z niebem i zawsze pogoda jest piękna ! Po cichu powiem, że mogę np jakąś naleweczkę słodką przynieść.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Co do postów. Teraz przerwałam pisanie arkuszy dla studentów i wlazłam na dogo. To co pisałyście od rana pięknie się pojawia, ale np na AT postów wysłanych po 12 brak. Czyli jeszcze pełnia zdrowia nie osiagnięta.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Efektem jest, że czasem tu sobie gadamy jak geś z prosięciem ![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][B]Nitencja[/B], dzieki za link do Westminsteru. Skye tylko 4 :placz: :placz: :placz: Co się z tą rasą dzieje ! Wkrótce chyba zaniknie !!! BTW w UK, kraju pochodzenia, miała w zeszłym roku najniższą liczbę rejestracji nowych psów wśród ras rodzimych.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]No i jeszcze problemik. W niedzielę prałam sukę w heksadermie (ma problemy skórne). No i wczoraj okazało się, że ma koszmarnie podrażnione oczy, całe zaropiałe, białka i śluzówki czerwone i nawet skórę wokół oczu. Czy to możliwe, że to po tym szamponie ? Ona zawsze miała czyściutkie oczy. Nawet spiochów nie miała.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='swallow']Ciasto [B]Eli[/B] mój TZ wspomina po dziś dzień - naprawdę REWELACJA
[SIZE=1](Ela koniecznie musze wziąć przepis od Ciebie na ciastko, bo mój TZ płacze żebym mu chociaż podobne zrobiła :evil_lol: )[/SIZE][/quote]
[B]Ela[/B], bądź dobrym człowiekiem i wstaw przepis do naszej kuchni, skoro jest takie pyszne! Z góry dziękuję w imieniu wszystkich zjadaczy ciast! :loveu: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][B]Nitencja[/B], pewności nie mamy, bo znajomi, u których jest suka, mają takiego guuupiego veta, który mówi, że USG to po 6 tygodniu :cool3: Wtedy to już powinna zacząć grubieć i USG niepotrzebne. Z drugiej strony to długie stworzenia, i glutki w środku się tak układają, że dopiero pod sam koniec suka grubieje.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovanna']
pijemy pod stolem :evil_lol:
[IMG]http://republika.pl/beagle_angie/wys.byd111.jpg[/IMG]

i chlup ;)
[IMG]http://republika.pl/beagle_angie/wys.byd112.jpg[/IMG]

na zdrowko ;)
[IMG]http://republika.pl/beagle_angie/wys.byd113.jpg[/IMG]

[/quote]


Wszystkim gratuliję jeszcze raz , dzięki za fotorelację................i za ten...TRYPKYK PIJĄCYCH......
1..POd stołem
2 Nad stołem
3 Do obiektywu.................:eviltong: :evil_lol: :loveu:

........już mam czkawkę i kaca......:multi: :multi: :eviltong: :eviltong:



A tak wogóle to się cieszę że dogo zastartowało......w bólach.....ale jednak.

[B]Zadziorny[/B] zaproponował kupno serwera i zrobimy swoje Furum.......:eviltong: :eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Welsh Terrier']
[CENTER][FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=DarkOrange][SIZE=2][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][LEFT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=DarkOrange][COLOR=Black]
Niedługo z bratem będziemy jechać do Laryngologa na kontrolę. Został pobity w szkole, jakoś w tamtym tygodniu. :-( Wychodziliśmy ze szkoły... Gdy wychodziłam za teren szkoły, zobaczyłam że chłopak z naszej klasy popchnął Bartka na barierkę, i zrzucił ze schodów... Gdy Bartek upadał, dostał jeszcze z pięści w twarz! :shake: Podbiegłam jak najszybciej mogłam, odepchnęłam sprawcę :-(... I na szczęście już brat nie został uderzony. Sprawa od razu trafiła na policję. Chłopak wyleciał ze szkoły. Najśmieszniejsze w tym jest to, że Brat został pobity za to, że założył serwer w grę CoD, i Sprawca się nie zmieścił na tym serwerze. Ja do tej pory się nie pozbierałam. :shake: Brat nie ma na szczęście złamanego nosa. Ale ma krwiaka w przegrodzie nosowej, ma coś z chrząstką, no i zwichnięty palec.

Co o tym sądzicie? :-(
[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]
[/CENTER]
[/quote]


Toż to typowy bandytyzm..............i takiego to .......:mad::mad: :mad: :mad: bez litości. Sąd , sądem.....ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie.

Link to comment
Share on other sites

Heyka :)

Dogo mi zastrajkowało przedwczoraj, gdy napisałam długiego posta i postawiłam szampana za zwycięstwo dogomaniackich welszy i za dwa zwycięstwa młodzieży oraz dwa dorosłe championaty :shake:

Rzeczywiście, nasze psy nie miały konkurencji w Bydgoszczy, a poziom przygotowania ich do wystawy był nieporównywalny :multi: :multi: :multi:

Ogromnie się cieszę, że uczę się u mistrzów i dziękuję [B]Kliwii[/B] i [B]Adze[/B], że pokazały mi na moim psie co trzeba robić. Dziękuję też wszystkim, którzy wspierali i będą dalej wspierać mnie uwagami dotyczącymi trymowania :kiss_2: :kiss_2: :kiss_2:
Na każdej wystawie wyraźnie widać różnice między psami z dogomanii, a resztą (no, poza p. Basią Wilkową ;) )

Jeśli chodzi o wystawę, to podobało mi się wszystko poza obskurnością obiektu, ciasnotą i brudem :shake: Towarzystwo za to było przednie, a to w sumie najważniejsze :multi:
Była imprezka, był szampan dla uczczenia sukcesów, kapitalna sałatka grecka [B]swallow[/B], rewelacyjne, odlotowe ciasto [B]Eli[/B], pyszne faworki [B]Kliwii[/B], był swojski smaluszek i kiszone ogóreczki pod litewską żubróweczkę, którą przywiozła [B]Ibolya[/B] :multi:
Niech żałuje ten, kto nie był z nami :p


Dziękujemy z Derysiam za wszystkie kciuki i pazurki, za gratulacje, a dla tych, którzy nie byli z nami w Bydgoszczy otwieram nowego szampana (ten z niedzieli już wywietrzał w oczekiwaniu na dogo :mad:)

[IMG]http://www.ipfon.pl/images/szampan.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]Welsh Terrier[/B], jestem oburzona tym, co spotkało Bartka :angryy:
Kiedyś, w czasach, gdy rodzice nie wychowywali dzieci bezstresowo, kiedy nauczyciel miał prawo strzelić w łeb, postawić do kąta, gdy każdy dorosły miał szacunek, takie rzeczy się w szkołach nie zdarzały. Szkoły były bezpieczne, nikt nie handlował narkotykami. Jak patrzę co się teraz w szkołach dzieje, to cieszę się, że nie mam dzieci, bo dużo problemów mnie omija...

Paula, pozdrów brata od nas i życz mu szybkiego powrotu do zdrowia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos']Wszystkim gratuliję jeszcze raz , dzięki za fotorelację................i za ten...TRYPKYK PIJĄCYCH......
1..POd stołem
2 Nad stołem
3 Do obiektywu.................:eviltong: :evil_lol: :loveu:

........już mam czkawkę i kaca......:multi: :multi: :eviltong: :eviltong:



A tak wogóle to się cieszę że dogo zastartowało......w bólach.....ale jednak.

[B]Zadziorny[/B] zaproponował kupno serwera i [COLOR=blue]zrobimy swoje Furum[/COLOR].......:eviltong: :eviltong: :eviltong:[/quote]
[COLOR=blue][B]bos[/B], że też Ty zawsze tylko ekstremalne rzeczy na tych wystawach zauważasz :mad: ale tela było sukcesów, że mus był je opić :evil_lol: [/COLOR]
[COLOR=#0000ff]A jak na [URL="http://www.czardasz"]www.czardasz[/URL] było forum, toście nic nie pisali :mad: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...