Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

Wpadłam na łelsze zerknąć czy są wyniki z Bydgoszczy i jeszcze ni ma.. To trzymam bardzo mocno kciuki, najmocniej za ludwikowego kumpla Derysia, ale za pozostałą część dogoekipy też bardzo bardzo mocno!!

[B]Anisha[/B]
zamiast się dopytywać czy dogoerdle jakowe zgłoszone na przyszłość proszę zaświecić przykładem i Szagastego zgłosić :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[SIZE=4][COLOR=Red][B]UWAGA, UWAGA
[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=3]WYNIKI z BYDGOSZCZY....[/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2]podaję za [B]Ali

DERYL.....[/B]DOSK I lok,złoto,CWC, NPwR.....ukończył tym samym [SIZE=5][B]CH PL
[SIZE=2]SZCZĘŚCIARZ......[/SIZE][/B][SIZE=2].ZW MŁ
[B]AGAPE..................[/B]ZWMŁ...wygrała z Szczęściarzem porównanie....i czeka na Finał
[B]CZEŚKA................[/B]DOSK ,I lok.złoto, CWC,NPSwR
[B]ANGIE.[/B]....nasz honorowy terrier.......DOSK, srebro


Myslę że nic nie pomyliłem

Dziewczyny sa głodne i zmarzniete......AGAPE....zjadła im kiełbasę a SZCZĘŚCIARZ.....wyjadł smalec ...tak pieczołowicie dotaszczony na wystawę

[B] Ale za to bardzo szczęśliwe :loveu: :loveu: :multi: :multi::multi:
[/B]

[SIZE=7][COLOR=Blue][B]WIELKIE BRAWA
:multi: :multi: :multi: :multi: :multi::multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/5432/strza322kaox2.gif[/IMG][/URL]..[COLOR=Black][SIZE=3]zajrzyj ;)
[/SIZE][/COLOR] [/B][/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Najnowsze wieści z wystawy od [B]vigora[/B]: "Gapcia wygrała huraaaa" :cool3: :loveu: :multi: :cool2: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz:

Prawnusia moja koffana :loveu: :calus: :glaszcze:[/quote]


.....buuuuuuuuuuu...nie najnowsze..:eviltong:....spóżnione wieści........masz.......byłem pierwszy...:eviltong: :eviltong: :eviltong::multi: :multi: :multi:...huraaaaaaa:eviltong::multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos'][SIZE=3]
[B][SIZE=3]DERYL.....[/SIZE][/B][SIZE=3]DOSK I lok,CWC, NPwR.....ukończył tym samym [SIZE=5][B]CH PL[/B][/SIZE]
[B][SIZE=3][SIZE=2]SZCZĘŚCIARZ......[/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2].ZW MŁ[/SIZE]
[SIZE=2][B]AGAPE..................[/B]ZWMŁ...wygrała z Szczęściarzem porównanie....i czeka na Finał[/SIZE]
[SIZE=2][B]CZEŚKA................[/B]DOSK ,I lok.złoto, CWC,NPSwR[/SIZE]
[SIZE=2][B]ANGIE.[/B]....nasz honorowy terrier.......DOSK, srebro[/SIZE]
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/quote]

[B]Deryl, Szczęściarz, Agape, Cześka, Angie [/B]

[B][SIZE=3][COLOR=darkred]:klacz:GRATULACJE WIELKIE DLA WSZYSTKICH!!![/COLOR][/SIZE][/B] przesyłamy z Dróżek Kalwaryjskich, chociaż zimno jak u Eskimosów to się wyspacerowałyśmy na wszystkie strony:painting:, a teraz grzejemy się przy kominku i czekamy na obiadek:eating:.

Puszczamy kciuki i pazury. Hurra! Nasi górą!:multi: :cool2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anisha'][SIZE=4][COLOR=navy]WIELKIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH !!! :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=navy]DOGOMANIACKIE PIECHY GÓRĄ !!! :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE]

:klacz: :klacz: :klacz: :cunao: :drink1:[/quote]

[quote name='dolika']...
[B]Deryl, Szczęściarz, Agape, Cześka, Angie [/B]

[B][SIZE=3][COLOR=darkred]:klacz:GRATULACJE WIELKIE DLA WSZYSTKICH!!![/COLOR][/SIZE][/B] przesyłamy z Dróżek Kalwaryjskich, chociaż zimno jak u Eskimosów to się wyspacerowałyśmy na wszystkie strony:painting:, a teraz grzejemy się przy kominku i czekamy na obiadek:eating:.

Puszczamy kciuki i pazury. Hurra! Nasi górą!:multi: :cool2:[/quote]


[quote name='zachraniarka']...[SIZE=5][COLOR=Magenta]GRATULACJE![/COLOR][/SIZE]

Super wieści :laola:[/quote]



........patrzcie jaka radość......a te gizdy chciały nas rozdzielić :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anisha'][SIZE=4][COLOR=navy]WIELKIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH !!! :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=navy]DOGOMANIACKIE PIECHY GÓRĄ !!! :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE]

:klacz: :klacz: :klacz: :cunao: :drink1:[/quote]
I to totalnie :cool3:. Same pierwsze miejsca pozbierały i wszystkie możliwe tytuły :loveu: :multi:. Duże brawa

[IMG]http://img362.imageshack.us/img362/3018/bravo4sl.gif[/IMG] [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/3018/bravo4sl.gif[/IMG] [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/3018/bravo4sl.gif[/IMG] [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/3018/bravo4sl.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wystawa w Bydgoszczy i sukcesy naszych :multi: :loveu: natchnęły mnie do zabrania się za trymowanie Szagulca i mam pytanko: Czy głowę przed skubaniem też trzeba najpierw wyczesać z podszerstka, czy bez przesady? :cool3:
Na razie prawie 2 godziny zeszły mi na ogon i mam kudłate zwierzę z ogonkiem szczurka :evil_lol: , ale wolę już taki ogon niż indiański pióropusz jaki miał jeszcze rano :lol: .
Wieczorkiem planuję wziąć się za głowę, chociaż własnej nie dam, czy nie skończy się na planach :razz: ...
To jak - wyczesuje się podszerstek z głowy i uszu, czy nie warto tracić czasu? :cool1:

Link to comment
Share on other sites

jestem, wrocilam z tej imprezy obzarta smalcem, ogrokiem kiszonym, salatka i ciastem z lekka upita foty pozniej moi drodzy bo nie wiem gdzie najpierw rece wlozyc...
Ja jestem ogromnie szczesliwa bo u mnie to byl cud dostac to sreberko bo az 5 konkurentek bylo a Angie nie miala ochoty pozowac sedzinie poza tym ma te ciezkie sucze dni ( pogryzla swego kumpla beagla Baddiego bo sie jej do tylka dobieral a ona nie gotowa ):evil_lol:
dziekuje za gratulacje, Ali w drodze do domku, pozostale dziwczyny z Wa-wy tez ;)...

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]Ogromiaste gratulacyje dla [SIZE=3]AGAPY:lol::multi::eviltong:, SZCZĘŚCIARZA, DERYLKA, CZIKI i ANGIE .
[/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=Black]O rasę walczyli: Gapcia, Czika i Deryl. Wygrała Czika - brawooooo.
Ahoj!
[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B] Witajcie !!![/B]

Nareszcie wróciliśmy na szczęście cało 30 km przed Piłą samochód
odmówił posłuszeństwa i zostaliśmy scholowani.
Ja trochę zmarzłam psy również TZ ma nogi nogi sztywne od zimna i wszystko razem :evil_lol:
Syn zły a ja szczęśliwa i coraz bogatsza w doświadczenia mnie
tam za bardzo zimno nie było, Ibolya dbała o moją ciepłote ciała :evil_lol:
Bardo się ciesze z naszego spotkania było super :loveu:
Ciasto faworki sałatka smalec ogóreczki kawa herbata wóóóóóóóóóódeczka tyż była szkoda tylko że było ciasno.

[B]Rasa dostała Cześka piękna sunia z temperamentem[/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...