Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='Ibolya'][B][COLOR=Blue]Fritz[/COLOR][/B][COLOR=Blue] nie przejmuj się, napewno Twoje kciuki wszystkim pomogą :multi:
Ja też wszystkich występ przeżywam, ale jednak chyba troszkę bardziej bodrysiowej córci debiut :eviltong:
[/COLOR][/QUOTE]
Malo w temacie jestem welshowym(przez te szkoty i inne perturbacje zyciowe;) a ktora to cora Twego Bodrysia?

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Blue]Fritz[/COLOR][/B][COLOR=Blue] Agapcia = córcia vigorowej Diuny i mojego Bodrysia :multi:
A Diuna to córcia [B]zadziornego [/B]Trudzi i [B]Nitencji[/B] Alexa :multi:
[B]bos[/B], no jak Wy tam w hanysowie trzymacie, to musi będzie ok :multi:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ibolya'][B][COLOR=Blue]Fritz[/COLOR][/B][COLOR=Blue] Agapcia = córcia vigorowej Diuny i mojego Bodrysia :multi:
A Diuna to córcia [B]zadziornego [/B]Trudzi i [B]Nitencji[/B] Alexa :multi:
[B]bos[/B], no jak Wy tam w hanysowie trzymacie, to musi będzie ok :multi:
[/COLOR][/QUOTE]
no to dziekuje ,ze mi rozjasnilas temat :) teraz tym bardziej bede te kciuki sciskac:)
ps: w kielcach spotkalam w tym roku bardzo mila pania z suczka chyba championka Welshy ..tak sobie mysle czy Ona bywa na tym forum? ale pewnei maly opis trzeba by jakies zdjecie wstawic. Siedzialysmy na lawce z tylu ringu welshy

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="Red"][SIZE="4"]No to juz zaczynamy trzymac za medale i championaty! Oczywiscie za WSZYSTKICH startujacych!!! [/SIZE][/COLOR] :multi: :multi: :multi:

[B]Ali,[/B] i pozostali, ubierzcie sie cieplutko i uwazajcie na siebie. Po dzisiejszym dniu spedzonym na budowie, rozgrzewam sie psem i termoforem az do teraz :cool3: Nie mowiac juz, ze zaczelam odczuwac dziwny dyskomfort bolacego gardla i jednego ucha ... :placz: Na drogach tez malo przyjemnie. Wracalam po zmroku, przez las, a na drodze szklanka tak ze bujalo mi autem na prawo i na lewo :shake:

Dobranocka i milej niedzieli :-)

W.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Heyka :multi:

A mnie udało się nie zaspać :multi:
Zaraz pobiegnę z pieskami, a potem do pociągu :multi:
U nas duży mróz, teraz jest -14C :crazyeye:
Miłej niedzieli Dogomaniacy :multi:
(ciekawe gdzie znajdę topik po powrocie :diabloti::angryy: czy Admini w niedzielę odpoczywają?)
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,
.... właśnie rozmawiałem z [B]Ali[/B]......właśnie wchodzi na wystawę..........i tak mi przykro.:eviltong:....bo usłyszała mój telefon, odebrała kochana dziewczyna ....i przewróciła sie w bramie na jakiegoś psa.......i zmierzwiła mu fryzurkę i wylała jeszcze na niego wode.......
Klatka podobno jest nie do uratowania:eviltong:

Za to Deryś ....wygląda jak prawdziwy........[B] CHAMPION PL [/B]:multi::loveu: :eviltong: :loveu: :eviltong:

Trzymamy kciuki za wszystkich dogomaniaków...........dajcie czadu....[COLOR=Red][B][SIZE=3]STAĆ WAS NA TO:loveu: :loveu: :multi: :multi: :multi: :lol:

[/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=Black][B]zadziorny[/B] już nic nie pisze ,bo trzyma łapy zaciśnięte....za Agapiątko :loveu: :lol:
....ale pazury w nogach zacisnął za reszte dogomaniaków......i z tego powodu nigdzie nie może wyjść z domu :eviltong: :evil_lol:
[/COLOR][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]jovanna [/B]i Angie
[B]Ali[/B] i Deryś
[B]Ela[/B]_h ze Szczęściarzem oraz Agape
[B]swallow[/B] i Cześka

[SIZE=4][COLOR=Blue][B]TRZYMAMY.....:happy1:. :happy1:.. :happy1:..............MOCNO:iloveyou: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Sfajczyła mi sie płyta główna (elektronika) w aparaciku HP Photosmart M305. Może ktoś z Was drodzy mili dogomaniacy ma w pobliżu punkt napraw takich badziew i robią to w dość rozsądnej cenie. W Rzeszowie zażyczyli sobie minimum 250 zł :cool1::-o:crazyeye:.
Czekam na wieści w tym temaciku :placz::placz::placz:.
Ahoj!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos'][COLOR=Red][B][SIZE=3]
[/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=Black][B]zadziorny[/B] już nic nie pisze ,bo trzyma łapy zaciśnięte....za Agapiątko :loveu: :lol:
....ale pazury w nogach zacisnął za reszte dogomaniaków......i z tego powodu nigdzie nie może wyjść z domu :eviltong: :evil_lol:
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/quote]
Dobrze że przynajmniej mogę pisać na dogo :roll:, chociaż nie jest to łatwe z zaciśniętymi kciukami :cool3: :loveu: :p

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Wczoraj miałam prośbę do tych co są w Bydgoszczy, ale net mi tak mulił, że nie byłam w stanie nic napisać. Przez dwie godziny nie udało mi się nawet postów na wątku welshy przeczytać:mad: :mad: :mad: :mad: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos']Hej [B]Vigorku[/B]......rozpytam tu u nas........ale Ci się porobiło.

Wiesz przynajmniej dlaczego tak się stało:shake:[/quote]

W tych badziewiach wysiada to bez powodów, ... o tak ... sobie - tak rzekł macher i powalił vigora całkowicie mówiąc, że w serwisie firmowym to ustrojstwo kosztuje tylko 650 złociszy.
Bosiku - pytaj, pytaj :placz::placz::placz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ibolya'][COLOR=blue](ciekawe gdzie znajdę topik po powrocie :diabloti::angryy: czy Admini w niedzielę odpoczywają?)[/COLOR]
[/quote]
Wygląda na to, że w niedzielę to oni najciężej pracują, bo właśnie tydzień temu wczesnym popołudniem pomieszali w terrierach :mad: i była niedziela jak w dniu ogłoszenia stanu wojennego - wtedy włączyło się telewizor, a teleranka niet, a tydzień temu odpalało się dogomanię, a airedali niet :diabloti: .

Ja też trzymam kciuki za wszystkich swojaków w Bydgoszczy :thumbs: i mam nadzieję, że jakieś wieści z ringów szybko do nas dotrą.
A nasze AT żadne nie startują? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Melduję się niedzielnie:loveu:
Oj ciężko trzymać kciuki i pisać jednocześnie.:evil_lol:
U nas zima w rozkwicie, bałe pasqdztwo się topi, bleee, piechom mało ruchu, mnie też, nie cierpię błocka.:p
Ciekawe jak sobie radzą nasi w Bydgoszczy?
A u mnie już pachnie chlebem w domku i jakoś tak leniwie się porobiło:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ibolya'][COLOR=Blue]
Ja na spacerku z trzema piechami byłam, bo jest u nas Zuzinka :multi: To nie jest takie proste na trzech smyczkach chodzić, wiecie? :shake::shake: Dobrze, że Nesia większość spacerku luzem spędza :loveu:
[/COLOR][/quote]
No masz :roll:. Z dwiema ośmiometrowymi flexi też nie jest łatwo :shake:. Do tego wachlowania smyczami trzeba nabrać wprawy :cool3: :evil_lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...