Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='OMM']
Szczury w plastykowych pierogach Mokka ze złamaną nogą robiła? Hmm, może lepiej leżeć, lpiej się zrośnie:evil_lol:

[/quote]

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Oj, ale się narobiło ! Biez połlitra nie rozbieriosz:evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Off, dzisiaj mnie pani z banku pytała, co to znaczy "opłata za krycie" na przelewie.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Off, dzisiaj mnie pani z banku pytała, co to znaczy "opłata za krycie" na przelewie.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
I co? Wytłumaczyłaś jej :cool3: :evil_lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

sirion kiedy smoi znajomi robili przelew do Holandii wlasnie za krycie...panie nie mogl apojac co znaczy za krycie...ze takiej opcji nie ma.No to oni napisali"za uslugi seksualne" :cool3: Musiala przyjac.Z drugiej strony wkurza mnieto pytanie za co sie wplaca ..juz zaznaczylam kiedys w banku ze to moja prywatna sprawa!!
Ja pisze :zobowiazanie finansowe.ALbo oplata.Bez wyszczegolniania za co.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Oj, ale się narobiło ! Biez połlitra nie rozbieriosz:evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Off, dzisiaj mnie pani z banku pytała, co to znaczy "opłata za krycie" na przelewie.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

:lol::lol::lol: Sirion i co odpowiedziałaś??:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ten nasz śnieg to taki marniutki... a tak ładnie się w nocy zapowiadało - uczyłam się do 4:30 i sypało aż miło. :loveu: A teraz już robi się chlapa plapa...

Jestem po pierwszym egzaminie. Z wrażenia zapomniałam poprosić terrieromaniaków o kciuki. :oops: Ale proszę teraz - trzymajcie, żeby wynik był chociaż w liczbie 3. :cool3:

Jeszcze jeden egzam (od razu piszę, że w piątek :cool3:) i koniec sesji! Chociaż mimo skąpej ilości egzaminów przewiduję przynajmniej jedną poprawkę, bo materiału od cholery... :roll:

Ostatnio kciuki bardzo pomogły - zdałam to mega koło, więc od razu dziękuję, bo znowu zapomnę.:loveu:

Poza nauką korzystam z wolnego tygodnia i codziennie biała wreszcie ma okazję się porządnie wyszaleć na spacerku. :multi: Zaraz znowu wybywamy na dwór, a potem kawka... i nauka... :placz:

[B]Ali[/B], biedna Ty! :placz: Ja też kontuzjowana - tydzień temu zaliczyłam parkiet w pracy... Stłuczone dupsko i ręka boli do dziś - auć... :roll:

Muszę ponadrabiać wreszcie Dogo-we zaległości, bo nie wiem, komu gratulować, komu składać życzenia itp... ;) Wstyd. :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vigor']

[B]Panno Welsh Terrier - 27.08 - [/B]tego dnia zostałem ojcem kawalera Vigora Juniora[COLOR=Black]
Ahoj!
[/COLOR][/quote]

.....[B].Vigor[/B]......czy liczysz to od tego przyjemniejszego momentu........:eviltong: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kardusia']Pożegnam się z Wami na jakiś czas - idziemy w las cieszyć się śniegiem:loveu:.[/quote]

Kto ma ochotę niech zajrzy - tak dla zaostrzenia wyobraźni - na wątek AT - jak wyglądał dzisiaj nasz spcerek :mad::mad::mad:.

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Oj, ale się narobiło ! Biez połlitra nie rozbieriosz:evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Off, dzisiaj mnie pani z banku pytała, co to znaczy "opłata za krycie" na przelewie.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

[B]Sirion[/B], skojarzyłam co ten "gościu" (o którym piszę na AT) robił pod drzewem. On po prostu [COLOR=Blue]krył dziuplę w drzewie :diabloti::evil_lol:;). [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aluzja']sirion kiedy smoi znajomi robili przelew do Holandii wlasnie za krycie...panie nie mogl apojac co znaczy za krycie...ze takiej opcji nie ma.No to oni napisali"za uslugi seksualne" [/quote]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue] Aluzja dobre ![/COLOR][/SIZE][/FONT]:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]A tak w ogóle to żeby nie było za wesoło. Odebrałam wyniki badań Bunga. Białko w moczu 75 mg/ml ! Ertrocyty, leukocyty, pałeczki bakterie w szerokim i licznym wyborze. Czyli potężne zapalenie dróg moczowych. Dostał nolicin. Za 2 tygodnie znowu ,mocz do analizy i dalsza kuracja ![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Czy te psy nie przestaną chorować ?[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]A tak w ogóle to żeby nie było za wesoło. Odebrałam wyniki badań Bunga. Białko w moczu 75 mg/ml ! Ertrocyty, leukocyty, pałeczki bakterie w szerokim i licznym wyborze. Czyli potężne zapalenie dróg moczowych. Dostał nolicin. Za 2 tygodnie znowu ,mocz do analizy i dalsza kuracja ![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Czy te psy nie przestaną chorować ?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

To przykro :-(:-(:-(....Trzymam kciukasy za Bunga :kciuki::kciuki::kciuki:, żeby kuracja przyniosła szybką i skuteczną poprawę :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Tak a propos krycia. Dawno temu karta krycia nosiła nazwę karty kopulacji. W naszym oddziale jest sędzia, odpowiedzialny za terriery, który prywatnie jest radcą prawnym w dużym banku. I kiedyś jakiś znajomy w banku w obecności innych osób zaczął go na cały głos dopytywac o kartę kopulacji........[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ibolya'][COLOR=Blue]A ja Ryszarda Kapuścińskiego znałam osobiście. Bardzo przykra wiadomość :-(
[B]
['] ['] [']
[/B][/COLOR][/quote]
Ja kiedyś miałam przyjemność z nim rozmawiać. Nigdy nie zapomnę jego uśmiechu, tak pełnego życzliwości do ludzi. :-(

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Heyka :multi:

A u nas cieniutka warstewka białego puchu zalega :lol: oczywiście o odśnieżaniu nikt nie słyszał :shake: po co odśnieżać wiosną, nie?
Zapraszam Was na kawkę i herbatkę :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: :morning::morning::morning: :drinka::drinka::drinka: częstujcie się, proszę.

Miłego dnia Dogomaniacy.
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...