Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[quote name='Ali26762']Tak dzisiaj wyglądał Deryś na spacerku :)

[IMG]http://i45.photobucket.com/albums/f81/Ali26762/Spacery/Zdj281cie009a.jpg[/IMG]

[/quote]

Dziekuję wszystkim za ciepłe przyjęcie, cieplutko na serduchu się robi:)))
Ależ z tego Deryla przystojniacha...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

Derysiu drogi, Ty wiesz, że ja Cię lubię, ale za ten szczyp w zadek Lukrowy masz ode mnie jedno mizanko mniej. :evil_lol:

A zabawkami tak się nie chwal, bo mi jest głupio, cały czas pamiętam tego misia, którego przeze mnie porwałeś. :p Ale masz u mnie jak w banku coś w zamian. :cool3:

Drap, drap i buziak :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OMM']Ależ z tego Deryla przystojniacha...:loveu:[/QUOTE]
Dzięki :) Na przystojniachę to dopiero usiłuję go przerobić ;) :D

[quote name='Ibolya'][COLOR=Blue]No bardzo dłuuugi miałyście chyba ten przelot (a raczej dwa przeloty) z Gdańska do Poznania i z powrotem :evil_lol::evil_lol:
[B]Ali[/B] Deryś ładniutki a jaka piękna doopencja jego jest :evil_lol:
[/COLOR][/QUOTE]
Doopencja nie skończona jeszcze, jeszcze jedno podejście do niej będzie, poza tym trzeba jeszcze jojki oskalpować - tego momentu bardzo nie lubię :shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]Ali[/B] i co chcesz, jeszcze kilka sesji i bedzi jak nowy .:evil_lol:
A tak powaznie, to juz ladniejszy bedzie, jak Derysia umyjesz i uczeszesz.

[B]Gosia_i_[/B][B]Luka[/B] to Ty tez nie masz litosci dla czworonoga w wekend?:mad:
Ja w sylwestra o 23. pastwilam sie nad Kliwia.:shake: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtek'][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/2006/mg7118xdyp5.jpg[/IMG]


Joł [B]Wind[/B]! Nie no obciach, kobieto... Jesteś mało freszi... :crazyeye:
Wyjsciowy dresik ma miec IIIpasy!!! :roll: :diabloti:[/quote]

[B]Wojtek,[/B]:diabloti:

[B]Wind[/B] i bez niczego jest.....freszi.....:eviltong: :multi::loveu: :multi: :diabloti: :diabloti::razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia_i_Luka']Derysiu drogi, Ty wiesz, że ja Cię lubię, ale za ten szczyp w zadek Lukrowy masz ode mnie jedno mizanko mniej. :evil_lol:

A zabawkami tak się nie chwal, bo mi jest głupio, cały czas pamiętam tego misia, którego przeze mnie porwałeś. :p Ale masz u mnie jak w banku coś w zamian. :cool3:

Drap, drap i buziak :loveu:[/QUOTE]
Ciociu [B]Gosiu[/B], ja żartowałem z tym szczypaniem, przecież wiesz, że bardzo staram się już szczypać jak najmniej. No zdarzy się jeszcze czasami, ale walczę z tym jak potrafię. A pańcia mnie pilnuje.

Jaki miś? Nie pamiętam już żadnego porwanego misia, mam całe misie. Chyba ze dwa. Możemy się pobawić misiami, czemu nie :) Nie musisz mi przynosić żadnych zabawek, mam tego cały karton i sam nie wiem czym się bawić.
Ostatnio bawiłem się... kartonem, ale pańci się to nie spodobało, więc przestałem :)

[IMG]http://i45.photobucket.com/albums/f81/Ali26762/Dom/PICT0699a.jpg[/IMG]

Deryś

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kliwia'][B]Ali[/B] i co chcesz, jeszcze kilka sesji i bedzi jak nowy .:evil_lol:
A tak powaznie, to juz ladniejszy bedzie, jak Derysia umyjesz i uczeszesz.[/QUOTE]
Z myciem poczekam aż go skończę. Kurcze, właśnie zobaczyłam, że sobie podstawę ucha podrapał... Lecę zdezynfekować i na spacer wybywamy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ibolya'][COLOR=Blue]No bardzo dłuuugi miałyście chyba ten przelot (a raczej dwa przeloty) z Gdańska do Poznania i z powrotem :evil_lol::evil_lol:
[/COLOR][/quote]
Przelot był długi, więc z Ali się nagadałam, ale z Derysiem widziałam się tylko przed przelotem chwilkę i chwilkę po. :placz:;)

Derysiu - to był taki mały miś, pamiętasz? Za bardzo się nakręciliśmy i misio się naderwał. :p A zabawek nigdy za wiele, Luka ma ich kosz w każdym pokoju, więc myślę, że to Twoja niedobra Pani nie chce sprzątać tych zabawek i dlatego Ci podpowiada, żebyś pisał, że już nie chcesz więcej. Ale ja wiem swoje. :evil_lol:

Muszę się z Twoją Pańcią koniecznie umówić na jakieś spotkanko, trza coś zorganizować z trójmiejską ekipą. :loveu:

A mycie i białasa nie ominie, zastanawiam się tylko, czy dziś czy jutro... Ale będzie piękna - prawdziwe, świeżo wyklute, chude, patykowate jagniątko.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anisha']...brakuje mi a) dwóch dodatkowych rąk do trzymania mu tyłka w powietrzu, lub b) człowieka w roli szubieniczki ;) ...[/QUOTE]
Wysłałam Ci maila :)

[quote name='Gosia_i_Luka']A mycie i białasa nie ominie, zastanawiam się tylko, czy dziś czy jutro... Ale będzie piękna - prawdziwe, świeżo wyklute, chude, patykowate jagniątko.:evil_lol:[/QUOTE]
Pięknie prosimy o fotki!

[B]OMM[/B], o zdjęcia Twoich chłopaków również :)

Link to comment
Share on other sites

hej, jest ktoś zainteresowany ok.6 miesięczym żywiołowym pieskiem walijczyka? być może już jutro uda mi się zrobić i wkleić foty, psina została znaleziona w nowy rok w lesie(okoliczni myśliwi nie przyznają się do małego), obecnie przebywa w schronisku na Wąsoszkach ok.30 km od Piły

[size=1]cośik mi się zdaje, że ktoś w oklicy "bawi się" w produkcje walijczykowatych, bo za często tego typu psy trafiją do schroniska:mad:[/size]

Link to comment
Share on other sites

:-(przepraszam, miotam się z tymi zdjęciami i mi nie wychodzi:-(
wklejam linki do fotosika
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c3e39df056b61240.html"]Maxio[/URL] i [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/efc0af6920645b3c.html"]Spaiki[/URL]

zarośnięte oba, ale jakie kochane.
Na Spaika to trzeba duuużo czasu, nigdy nie był trymowany. Zarośniety był jak owca. A Maxio na razie musi mieć spokój:))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762']Z myciem poczekam aż go skończę. Kurcze, właśnie zobaczyłam, że sobie podstawę ucha podrapał... Lecę zdezynfekować i na spacer wybywamy :)[/quote]

[B]Ali[/B] Czasem lepiej widac niedorobki, na umytym i rozczesanym psie.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Slonka Terierowe :-)

Jak rankiem wybylam na pokaz mody, to dopiero przyjechalam ... Czas lenistwa sie skonczyl i trzeba bylo popracowac :cool3: Ale milo bylo ... sukienki sliczne, modelki jak zwykle przecudne, ekipa wizazystow i stylistow rozrywkowa, a do tego rozniaste atrakcje i zadnego dyskomfortu fotografowania, bo mialam wylacznosc :evil_lol:

[B]Ali[/B], Deryl to chlopak jak marzenie! W Twoich rekach jeszcze bardziej pieknieje :multi: Teraz to ja juz sie w ogole nie dziwie, ze tak go maskotkami i pysznymi smakolami rozpieszczasz :-)
A z Maja juz calkiem, calkiem ... Stara sie jeszcze okiem pocierac o rozne sprzety, ale dzisiaj nianczyl ja Markus i pilnowal na kazdym kroku, aby oka nie zatarla :razz:
Ali, jak tam nauka Corela? :razz:
[B]
Gosia[/B], czytalam o Twoich zmaganiach z czarnym napalencem. NIe zazdraszczam ... Chyba jedynie schronisko rozwiaze ten natretny i niebezpieczny problem ... Trzymajcie sie z Biala! BTW wrzuc jakies fotki ufryzowanego Bialasa! Chetnie poogladam. I pamietam, pamietam - kciuki za powodzenie wielkiego kola bede trzymac :multi:

[B]Wojtus[/B], wiem, wiem ... dwa paseczki sa zdecydowanie passe :evil_lol: Nastepnym razem sie poprawie :p , [SIZE="1"]aby nie na wadze [/SIZE]:evil_lol:
BTW jeszcze nigdy sie tyle w dresie nie wylatalam co tam ;) Basen, masaz, fitness, basen, reflekosterapia, basen, parafngo, oklady z czekolady, masaz, basen ... ufffff ... i tak od rana do wieczora :evil_lol:

[B]Kliwia,[/B] zamek byl w Bojnicach :-)
[B]
Ibolya,[/B] prawde powiedziawszy to nie myslalam, aby jechac na Wegry. To troche tak jak z ta Slowacja. Mialabym troche obaw o standardy, ale pewnie tak samo pozytywnie bylabym zaskoczona :-) No i na Wegrzech kuchnia jakby lepsza :multi: :loveu: Dzieki za namiary na miejscowosci. Zapoznam sie z oferta, bo pewnie warto :-)

[B]OMM,[/B] witaj na czaprakowcach :-) Ja tez jestem takim "przyszywanym" szorstkiem-czaprakiem, jednak cieplutkie gniazdko na walijczykach bardzo sobie chwale :multi: Swietni ludzie, mile pogawedki, ale jak trzeba to nikt z prawda sie nie kryje :cool3:


Kochani, kto wybiera sie na Wystawe do Katowic? Ja tam na pewno bede w sobote i w niedziele, ale teriery wystawiane sa w piatek. Niewykluczam wczesniejszego przyjazdu, jesli oczywiscie bedzie jakas grupa dobrych znajomych :loveu:

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtek'][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/2006/mg7118xdyp5.jpg[/IMG]


Joł [B]Wind[/B]! Nie no obciach, kobieto... Jesteś mało freszi... :crazyeye:
Wyjsciowy dresik ma miec IIIpasy!!! :roll: :diabloti:[/quote]
Doooobreee [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/5964/niemoge2lo.gif[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/5964/niemoge2lo.gif[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/5964/niemoge2lo.gif[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/5964/niemoge2lo.gif[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/5964/niemoge2lo.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]Ali [/B]Derys sliczny,całe szczescie,ze nie przerobiłas go na grzywacza:razz::razz::razz:[B] OMM [/B]fajne te twoje szorstke,własnie dzisiaj kiedy byłam na spacerze ze swoim erdelkiem,pan napotkany stwierdził jaki piekny foksterier :evil_lol::lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OMM']Witam:bluepaw:
Zachęcona opowieściami o tym wątku, zajrzałam.
Czytałam 2 dni:oops: Piękna tutaj u Was atmosfera panuje.;)
I tak nieśmiało, postanowiłam się przywitać z welshmaniakami;)[/quote]
Witaj [B]OMM[/B] i zaglądaj częściej :cool3: :loveu: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']
Kochani, kto wybiera sie na Wystawe do Katowic? Ja tam na pewno bede w sobote i w niedziele, ale teriery wystawiane sa w piatek. Niewykluczam wczesniejszego przyjazdu, jesli oczywiscie bedzie jakas grupa dobrych znajomych :loveu: [/QUOTE]
Spodziewam się, że Hanysy stawią się w komplecie już w piątek. :cool3:
Jak Bóg da, to moze wybiorę się też w sobotę, żeby trochę sportu pooglądać, no i zobaczyć wreszcie jakies inne psy, a nie tylko te teriery i teriery... :evil_lol:

[B]OMM[/B], witaj! Co prawda w foxach nie gustuję, ale zawsze to terier ;)

[B]Gosia[/B], dawaj fotki nowego Lukra! :multi:

Jak to jest, jak siedzę w domu, to cisza jak makiem zasiał, a jak się trafi "wyjściowa" niedziela, to napisane sto postów :shake: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']

Jak rankiem wybylam na pokaz mody, to dopiero przyjechalam ... Czas lenistwa sie skonczyl i trzeba bylo popracowac :cool3: Ale milo bylo ... sukienki sliczne, modelki jak zwykle przecudne, ekipa wizazystow i stylistow rozrywkowa, a do tego rozniaste atrakcje i zadnego dyskomfortu fotografowania, bo mialam wylacznosc :evil_lol: [/quote]

[B]Wind [/B]jak ci zazdroszcze. To cos dla mnie.:-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...