Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

Witam w [B][SIZE=5][I][COLOR=darkorchid]2[/COLOR] [COLOR=darkorange]0[/COLOR][COLOR=yellow] [/COLOR][COLOR=mediumturquoise]0[/COLOR] [COLOR=blue]7[/COLOR][/I][/SIZE][/B] po raz pierwszy.
W Warszawie wyjatkowo duzo bylo huku.
U nas nareszcie spokoj , ale jescze glowa mi nie odparowala od mordo-darcia.
Gaja szczekala na huki i Kliwie nakrecala, ktora szczekala na Gaje.
Istny dom wariatow.Cale szczescie, ze sylwester jest tylko raz w roku!!!! uuuuuf !!!

Link to comment
Share on other sites

Tak ten sam link kopiowalam, ale w poscie nie wyswietlil sie.
A wiesz jak mozna wykasowac foty z tego programu?

Maja od poduszki polamane mostki i obojczyki.Ale gdyby nie poduszki to pewno by z tego nie wyszli. Autko skasowane.........

Link to comment
Share on other sites

Heyka :)

Nowy Rok, nowe perspektywy - oby udało się je wszystkie zrealizować, a z wieści takich jak o Marka wspólniku niech ta była ostatnia w tym roku.

Właśnie wyszedł ostatni gość, było miło i sympatycznie, ale z daleka od Was, nad czym boleję. Piżamka z kotkiem lezy w drugim pokoju, chyba ją schowam z powrotem do szafy - niech czeka na kolejnego Sylwestra!

Jeszcze raz życzę wszystkim samych cudownych chwil w tym Nowym Roczku :)

Link to comment
Share on other sites

Siemka! u nas strzelano do ok.pierwszej...Livka ten nalot--huki, świsty,błyski i pokrzykiwania zniosła niczym stara harcerka:evil_lol: .Brawo, malutka! Livuś ma jeszcze jeden plusik---nie lubi chodzić w deszczu, więc przed chwilką zrobiła , co trzeba na podtopionym trawniku i fru! do klatki:cool3:
Pozdrawiam Was wszystkich z nowym roczkiem---niech bedzie dla nas i dla psiurów dobrym czasem...
Kawucha czeka....i soczki:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim czarno-rudym i tym, co wydaje się, że smycz trzymają, składam najlepsze noworoczne życzenia:lol: Samych najmilszych spacerów, sukcesów wystawowych i niech będzie cały rok 2007 psiejsko czrodziejski:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bogula2']Siemka! u nas strzelano do ok.pierwszej...Livka ten nalot--huki, świsty,błyski i pokrzykiwania zniosła niczym stara harcerka:evil_lol: .Brawo, malutka! Livuś ma jeszcze jeden plusik---nie lubi chodzić w deszczu, więc przed chwilką zrobiła , co trzeba na podtopionym trawniku i fru! do klatki:cool3:
Pozdrawiam Was wszystkich z nowym roczkiem---niech bedzie dla nas i dla psiurów dobrym czasem...
Kawucha czeka....i soczki:evil_lol:[/quote]
A ten wodowstręt to ma po mamusi i wujku Tyśku:evil_lol: Cieszę się, żeście tak dzielnie przetrwały tą najdziwniejszą noc w roku:lol:

Link to comment
Share on other sites

U nas kanonada była dość potężna:angryy: Na Jantara luminal nie podział i darł się, bo bardzo boi się takiego huku, Alex znow chciałby to zabić i też się drze, najlepiej go puścic, to by się działo.... Roksik ma takie zabawy w głębokim poważaniu i śpi, podobnie robi Tysiek, chociaż on za bardzo takich hałasów nie lubi. Alex tak był nabuzowany, że na porannym spacerze rzucał sie w kierunku wszystkich samochodów, co za szybko jechały, do drogówki z nim:mad:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Heyka :multi:
Ja też się juz melduję na kawce :multi:
[B]bogula[/B] czyżby stare, dobre czasy wróciły :???:
[B]Ali[/B] nas żegna, a [B]bogula[/B] wita :multi: dzisiaj jeszcze [B]Kliwia[/B] i [B]bo[/B] doszły :multi:
[B]Ali, Kliwia, bo, bogula[/B] dziękujemy Wam za piękne życzenia :multi:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ibolya'][COLOR=blue]Heyka :multi:[/COLOR]
[COLOR=blue]Ja też się juz melduję na kawce :multi:[/COLOR]
[COLOR=blue][B]bogula[/B] czyżby stare, dobre czasy wróciły :???:[/COLOR]
[COLOR=blue][B]Ali[/B] nas żegna, a [B]bogula[/B] wita :multi: [/COLOR]
[/quote]
siemka! oby...., ale napewno jeszcze nie teraz; lokator wybrał się pobawić, więc swobodnie korzystam z interku:multi:
Zrobiłam chorych, dobiegłam do busu, zaraz kolejna kawka...młodsza wróciła z imprezki, a Basię ponoć złapała kamera na wrocławskim rynku.....:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Oczywizda że mówi.....jaki słodki przeniczniak.....a może biszkoptowy :eviltong: :evil_lol:

[SIZE=3][COLOR=Red][B]Kochani w tym radosnym dniu[COLOR=Lime] jeszcze raz pozwolę sobie na złożenie życzeń dla Was ,[/COLOR][COLOR=DarkOrange]Waszych rodzin bliskich i psiurów....dużo dużo zdrowia , radości wszelakiej:loveu: :multi: pomyślności, [COLOR=Red]miłości [/COLOR][IMG]http://i12.tinypic.com/4g6rqdc.gif[/IMG],ukończenia pomyślnie[/COLOR] [COLOR=Magenta]wszystkich rozpoczętych jeszcze w starym roku prac i postanowień , dużo pieniążków , samych złotych medali [/COLOR][COLOR=Blue]BOBów Cacibów,CWC i czego tam jeszcze nie tylko na wojażach w Polsce ale i za granicą. Niech Wasze czworonogi [/COLOR][COLOR=Purple]rosną na najpiekniejsze psy a zarazki rozwijają się zdrowo i po Waszej myśli.[/COLOR]
J[COLOR=Pink]ednym słowem dużo , dużo całusów i usmiechów na ten [/COLOR][SIZE=5][COLOR=SeaGreen] NOWY 2007 ROK :multi: :multi: :multi:
[SIZE=3][COLOR=Black]od całej naszej ....hihihi.... bosowej CZEREDY:eviltong::loveu:[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bo'] Na Jantara luminal nie podział i darł się, bo bardzo boi się takiego huku, [/QUOTE]
A dlaczego luminal? Czy mi się wydaje, czy to jest lek przeciwpadaczkowy?

U mnie nareszcie cisza... Nie dość, ze Kreśka drze mordę na wybuchy, to jeszcze wyje na dźwięk dzwonów. A oczywiscie o północy biją dzwony w kościele po drugiej stronie ulicy :p Biedna suka... Nie wiedziała czy wyć, czy szczekać, czy zwariować. :shake: A dzisiaj rano na spacerze, też trafiłyśy akurat na bicie dzwonów, w oddali było słychać jakieś wystrzały, cud, ze się załatwiła. :shake:
Ale po wczorajszym spała jak zabita do 11-tej. A teraz dalej odsypia ten burzliwy wieczór. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']A dlaczego luminal? Czy mi się wydaje, czy to jest lek przeciwpadaczkowy?
[/quote]
Nie tylko, stosuje się go też jako lek nasenny. A biedny Jasiek, ktory nie sikał od wczorajszego południa, dziś rano sikał i sikał i sikał:lol: I znów strzelają. Powinni tego zabronić.

Link to comment
Share on other sites

Heyka :)

Ja też jestem za zakazem sprzedaży wszelkich strzeladeł. Co prawda teraz mam luzik, ale pamiętam jeszcze te masakryczne Sylwestry... Nie znoszę huku, więc dzisiaj rozkoszuję się CISZĄ jaka wokół nastała :multi:
A w ogóle dziwny jakiś był ten Sylwester - na spacerze znaleźliśmy tylko wystrzelone petardy, ale ani jednej rozbitej butelki nie było, zero szkła... Dziwnie... ;) :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...