Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[quote name='Ali26762'][B]Flaire[/B] pisała o sylwestrze z agility, a ja Wam przypomnę jaka była wówczas pogoda - pamiętacie te zadymki i zawieje śnieżne? Ciężko było gdziekolwiek dojechać. [/quote]
No nieźle było...:evil_lol: Z Warszawy do Ciechocinka jechałyśmy 6 godzin, ale inni mieli gorzej. Pomimo to, na ok 70 osób, tylko 5 nie dojechało! Ale powrót był już łatwy, a jaki satysfakcjonujący po tak świetnej zabawie! :-) (I z tyloma nagrodami! :-) )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

Właśnie dałam Derysiowi dental KONG'a z rozpuszczonym w mikrofalówce plasterkiem żółtego sera, który pięknie zakleił rowki KONG'a. Do tej pory ciekawy był tylko sznurek, czerwone Derylek omijał szerokim łukiem, a teraz okazało się, że czerwone też jest nader atrakcyjne :D
Leży teraz moje szczęście i wygryza ser czyszcząc sobie ząbki :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANKA_89']hej, hej, witam wszystkich i dziękuje za miłe powitanie,
no więc , tak w mym avatarku jest jagdterrier; i przyznam szczerze, że nie słyszłam i Chudych:oops: , a koło czego to jest?[/quote]
ANKA 89 ta miejscowosc jest koło Piły,przeciez bym cie nie pytała o miejscowosc nadbałtycka:lol::cool3::lol:nazywa sie Chude.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762'] ja Wam przypomnę jaka była wówczas pogoda - pamiętacie te zadymki i zawieje śnieżne? [/QUOTE]
Jasne :evil_lol: Ale śnieżyce zaczeły się dopiero w przeddzień Sylwestra, więc wszystko przed nami... :cool3:

A Kresia dostała dzisiaj spóźniony prezent od Aniołka... Żal mi się biedactwa zrobiło, nie dość, że ją kot dręczy, chora pańcia nie zabiera na dłuższe spacerki, to niech sobie chociaż coś pogryzie :loveu: No i trafiłam po raz pierwszy w naszym osiedlowym zoologu na gryzaka bravo, Kreśka leży i przeżuwa ze smakiem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762']Właśnie dałam Derysiowi dental KONG'a z rozpuszczonym w mikrofalówce plasterkiem żółtego sera, który pięknie zakleił rowki KONG'a. [/quote]
Ja też dzisiaj zaklejałam Konga żółtym serem w ten sam sposób, ale Kong tradycyjny.
W ogóle dziwna sprawa z tym zamówieniem (e-pet) : Złożyłam zamówienie przed świętami i następnie otrzymałam maila tej treści:

"[I]Dziękujemy za złożenie zamówienia w naszym sklepie. Prosimy o odesłanie tego maila bez dokonywania w nim zmian, abyśmy mogli rozpocząć realizację zamówienia. Jeśli list nie wróci do nas w ciągu 7 dni, zamówienie to zostanie wykasowane i nie bedzie realizowane. Od dnia otrzymania potwierdzenia rozpoczyna się czas jego realizacji.[/I]"

Jak zobaczyłam ile biorą za wysyłkę (14 PLN, a widać to dopiero po założeniu zamówienia) postanowiłam maila nie odsyłać, bo wymyśliłam, że za ponad 77 złotych mogę psu na jakiejś wystawie kupić i Konga i np. frisbee. No i [U]nie wysłałam[/U]. Tymczasem wczoraj trympartujemy sobie z [B]Gosią i Zach [/B]w najlepsze, a tu dzwonek do drzwi i pan pocztowy wpada z paczką z e-peta. :crazyeye: Powiedziałam, że nie biorę, bo nie zamawiałam i pan wypisał awizo i poszedł. Potem jednak pomyślałam, że skoro już ten Kong przyszedł i leży na poczcie z moim nazwiskiem, a do wystaw tak daleko, to jednak pójdę i go odbiorę żeby nie robić zamętu. No i dzisiaj odebrałam, ale uważam, że coś tu nie gra. :mad: Poza tym zamówienie było na "tradycyjnego", czerwonego Konga, a przyszedł czarny, chociaż w cenie czerwonego. Kolejne zdziwko :crazyeye: . Już chyba więcej zakupów tam robić nie będę...

Link to comment
Share on other sites

No, no, duze sie dzialo przez tych kilka dni mojej nieobecnosci..

Ciesze sie dziewczyny [B]Ali i Ibolya, [/B]ze wrocilyscie do ''zywych''.
Szkoda tylko, ze chorubska przeszly na rodzinke.
[B]Ali [/B]kuruj TZ, aby zostawil to paskudstwo w starym roku
i zycz Andrzejowi szybkiego powrotu do zdrowia.

[B]Elu[/B] u Ciebie faktycznie duzo sie wydarzylo.
[COLOR=black]Piszesz, ze sunia pierwsza cieczke dostala w 8 miesiacu, [/COLOR]
[COLOR=black]a moja Kliwia miala 6 miesiecy.[/COLOR]
[COLOR=blue]Przekaz Krzyskowi i malzonce duuuuzo szczescia na Nowej Drodze Zycia [/COLOR]
[COLOR=#0000ff][IMG]http://web4.piripiri220.webperoni.de/gify_gifownik/przyroda/kwiaty/2.gif[/IMG][IMG]http://web4.piripiri220.webperoni.de/gify_gifownik/przyroda/kwiaty/2.gif[/IMG][IMG]http://web4.piripiri220.webperoni.de/gify_gifownik/przyroda/kwiaty/2.gif[/IMG]a jako zalacznik-te piekne roze.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]Witajcie !!![/B]

Za życzenia bardzo dziękuje w imieniu syna :loveu:

Dziękuje przede wszystkim Wojtkowi za natychmiastową reakcje
i znalezieniu domu dla małej Koki
Wojtek jesteś :cool2: dziękuje również Piotrowi za to że pozwolił
mi dziś skorzystać z kom :modla: :modla: :modla: chyle czoło
przed moim syneczkiem [COLOR="Blue"][SIZE="4"]Jesteś wspaniały[/SIZE][/COLOR]:cool3: :diabloti: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :diabloti: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela_hryckiewicz']...dziękuje również Piotrowi za to że pozwolił
mi dziś skorzystać z kom :modla: :modla: :modla: chyle czoło
przed moim syneczkiem...[/QUOTE]
[B]Ela[/B], miałaś powiedzieć mi co Ci się stało z kompem i mieliśmy zadziałać.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!
Stał się cud!!! :) Dochowałam się psiego śpiocha :multi: Kreśka nie wstaje przed 9-tą, ani jej w głowie budzenie mnie o poranku, śpi dopóki ja śpię :) Skończyły się pobudki w okolicach siódmej i moje wieczne niewyspanie :multi:

[B]Ela, Wojtek[/B], uchylcie rąbka tajemnicy, gdzie Koka zamieszka?

Link to comment
Share on other sites

Heyka :)

Jeszcze tylko raz zrobi się jasno, jeszcze raz się ściemni i już zawita nowy roczek. O północy dokonamy z TZ-tem uroczystej wymiany kalendarza w kuchni - zniknie badziewiacki z jakimś wodospadem, a zawiśnie piękny, z Derylkiem skaczącym przez przeszkodę, ufoconym przez [B]Markusa :multi:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Witajcie !!![/B]

[B]Ali[/B] miałam zadzwonić ale czas mi na to nie pozwala
byłam dziś w pracy, a teraz siedze przy garach. Pierwszy styczeń
to imieniny TZ no i trochę rodzinki będzie na tą okoliczność
muszę coś przygotować.
Serniczek udał się, palce lizać :multi:
Sprawa jest tego rodzaju że kom. został zupełnie zawirusowany
i dziś Piotr sformatował dysk i wszysko mi wykasował.
Po nowym roku zadzwonie i mi pomożesz OK
Na razie ciesze się że mam kontakt z Wami:multi: :multi:

[quote name='Flaire']Ela_h, doszedł trymer? Wysłałam Twój i INY tego samego dnia i ona swój już dawno ma...[/QUOTE]

niestety nie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']Ela, Wojtek, uchylcie rąbka tajemnicy, gdzie Koka zamieszka?[/QUOTE]

Koki zamieszka w Lublinie :loveu: :loveu: i bardzo się ciesze że tak
szybko znalazłam dla niej dom, a to dzięki [B]Wojtkowi[/B]

Wojtek dzięki :loveu: jestem Ci bardzo wdzięczna za pomoc :loveu:

Tylko mamy mały problem z odległością bo z Piły do Lublina
to szmat drogi :mad: może ktoś z braci dogo mógłby nam
pomóc, może ktoś ze znajomych jechałby przez Piłe lub okolic
do Lublina i ich okolic kwestia przewiezienia z punktu A do B nie musi
być akurat PiLa Lublin może być Poznań Warszawa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela_hryckiewicz']może ktoś z braci dogo mógłby nam
pomóc, może ktoś ze znajomych jechałby przez Piłe lub okolic
do Lublina i ich okolic kwestia przewiezienia z punktu A do B nie musi
być akurat PiLa Lublin może być Poznań Warszawa[/quote]
Ja pewnie mogłabym dowieźc z Warszawy do Lublina.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Nie przejmuj się :shake:. Moje pasqdy mają cieczki regularnie co 8-9 miesięcy :roll: ;)[/quote]
Ja to sie obawiam ze on po roku dostanie....chociaz z drugiej strony to i lepiej bedzie jednorocznie cieczkujaca :evil_lol: a w ogole to planujemy krycie jak tylko sie pojawi...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Nasza Jasmina jak dotąd cieczkowała wzorcowo co pół roku, ale jak zaplanowaliśmy krycie to zastrajkowała. Chyba za intensywnie jej tłumaczyliśmy, żeby się na Poznan powstrzymała. Ale w końcu wczoraj zaczęła ! Za dwa tygodnie (niecałe) TZ z przyjacielem jadą do Austrii.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...