Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

taaa to mielismy malyszomanie,kubicomanie teraz bedziemy miec siatkomanie w wersji meskiej ( kiedys byla wersja zenska) Mam nadzieja ze chlopaki zagraja jutro super i woda sodowa im nie uderzy po tym calym zainteresowaniu prasa itd. POlacy to jednak dziwny narod

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='Jura']Niestety gappayowych rzeczy nigdy nie spotkałam na wystawie. [/QUOTE]
A mnie się wydaje, że coś takiego widziałam w zeszłym roku w Spodku, ale może coś mi się pokiełbasiło :p
[QUOTE]Te piłki to całkiem inna jakość w porównaniu do tych, które są w sklepach[/QUOTE]
Niestety, nie miałam przyjemności spotkać się z nimi osobiście, tym trudniej mi zamówić je przez internet i dopłacić 8 zł, do i tak nie tanich piłeczek :cool1:
[QUOTE] Jeszcze nie dawno myślałam, że piłka to piłka i zwracanie uwagi na markę to snobizm :evil_lol:[/QUOTE]
Człowiek się całe życie uczy :evil_lol: Ciekawa jestem jak sie sprawują rogzowe, ale [B]Gosia[/B] nas nie zaszczyca udziałem w dyskusji. Biedactwo, nie ma dla nas czasu :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vigor'].... a gdzie zrodziła się podwójna krótka:evil_lol::evil_lol::evil_lol:. No pewnie, że Resovia:multi::multi::multi: Karbarz, Gościniak, Bebel .... .

ok. 19 - tej powinście moi mili poczuć tu i ówdzie mrowienie. To wówczas wzniesiemy z Vigorową toaścik za Wasze życzonka. Tak, tak będzie to [B]miódóweczka [/B](czyt. spir + miodzik + okapinka wody):eviltong::eviltong::eviltong:. Proszę o kciukasy,aby było jutro jak najmniejsze ''głowybolenie".
Ahoj![/quote]

......to właśnie ta pora......:multi::laola:
....zdrowie....[B].Vigor[/B] :drinka::drink1: :drink1: :drinking: :cunao:

Link to comment
Share on other sites

[B]aga,[/B]

Pamietasz o naszej kawie? :cool3: Moze damy rade jutro? Nie wiem jak konczysz prace, ale ok. 14.00 jestem na Nowolipiu, a potem jade troche poblakac sie po sklepach do Arkadii. Powinnam tam byc do ok. 16.00 - 17.00. Po 18.00 powinnam dotrzec do siebie, wiec jesli nie dasz rady do Arkadii, moze wpadniesz do mnie :razz:

Ale mecz :nerwy:

Link to comment
Share on other sites

V-ce mistrzostwo też dobre! :multi: Cieszę się, że Polska siatkówka zaistaniała! Polacy są wspaniali! :multi::loveu: Bardzo szkoda, że Gacek miał kontuzję. Ale Bąkuś był też dobry (nasz AZSiak Olsztyn), Zagumny (też nasz :D ) wystawiał bardzo dobrze... Mam nadzieję, że nie pójdzie gdzieś za granicę. :-( Ma u nas grać! :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Welsh Terrier , [/B]musze pochwalić Cię za banerek i avatarek , :multi: :lol:

A o naszych się nie martw ....i tak pójdą za kasą..........:cool3:...i tu nie będzie sentymentów.......żadnych.
Mój kolega jest Prezesem jednego z klubów......i wiem jaka jest walka o każdy grosz.....a raczej .........szkoda mówić.
Ale to nie grzech.

Przegraliśmy gładko...........bo nie graliśmy.....zjadła ich może odpowiedzialność , ale fakt , srebro to bardzo dobry wynik.........:multi: :multi: :multi:
Tak musimy teraz mówić......:evil_lol: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]SREBRO !!![/B] To bardzo duże osiągnięcie naszych siatkarzy. Wielkie gratulacje.
Mistrzostwa potwierdziły, że, naprawdę, w siatkę grają tylko Brazylijczycy. Inni grają jakąś inną grę i w tej innej grze to my jesteśmy mistrzami.
Najlepiej jest kibicować naszym, a u bookmacherów stawiać wysoko na przeciwnika - zawsze potem jest się zadowolonym *
* dotyczy tylko takich gier, gdzie nie ma remisów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jborowy'][B]SREBRO !!![/B] To bardzo duże osiągnięcie naszych siatkarzy. Wielkie gratulacje.
Mistrzostwa potwierdziły, że, naprawdę, w siatkę grają tylko Brazylijczycy. Inni grają jakąś inną grę i w tej innej grze to my jesteśmy mistrzami.
........................[/quote]
[B]jborowy[/B] zgadzam się całkowiecie :multi:
Podpisuję się również pod tym, co napisała [B]aga_o :oops:
Nitencja [/B]co do cechy narodowej, to bardzo polskie i [B]piękne [/B]były te koszulki z nr 16, podczas dekoracji.
[B]Brawo chłopaki.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jborowy'][B]SREBRO !!![/B] To bardzo duże osiągnięcie naszych siatkarzy. Wielkie gratulacje.
Mistrzostwa potwierdziły, że, naprawdę, w siatkę grają tylko Brazylijczycy. Inni grają jakąś inną grę i w tej innej grze to my jesteśmy mistrzami.
[/QUOTE]
Pięknie napisane :)

Chłopcy są cudowni! Że nie wspomnę o Pawle Zagumnym :loveu: :laola:
A za dwa lata olimpiada i znów będzie na co popatrzeć :multi: :kciuki:

[SIZE="1"]Jak ich zobaczyłam w koszulkach z 16 na dekoracji to się poryczałam jak dziecko :-( [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...