Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[quote name='zadziorny']No co Ty :crazyeye:. Są czarne jak Kreska :roll: :cool3: :evil_lol:[/QUOTE]
Problem w tym, że ja nie lubię czarnych psów :p A już najbardziej nie lubię psów łysych 8) Pies musi mieć futro, w które można zanurzyć dłoń... :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='coztego']Problem w tym, że ja nie lubię czarnych psów :p A już najbardziej nie lubię psów łysych 8) Pies musi mieć futro, w które można zanurzyć dłoń... :loveu:[/quote]
coztego, Misia w obecnym stanie bardzo by Ci odpowiadała... :evil_lol: Czarnego niewiele, za to rudego futra pod dostatkiem. :roll: Ale to już ostatnie chwile kudłatej Misi, bo - jak zwykle w stanie zakudłacenia - znajomi zaczynają narzekać, że jest za gruba... A że nie waży ani grama więcej niż wtedy, gdy zgodnie uznali, że jest szczupła, to muszę ją "odchudzić" poprzez ogołocenie z kudłów. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Coztego[/B], podzielam Twoje zdanie o małych manchesterach. Dorosle sa dla pasjonatów i znawców rasy. Słyszeliscie ten jazgot jaki zrobily na podworku? Biedny Regon nie wiedzial o co im chodzi? Jimmi zmuszony zostal do obrony stada i tak skończylo sie przywitanie kumpla.
Aluzja opowiadała, ze sasiadka jak zaglada do nich to od bramki upewnia sie, czy "te czarne zmije pani zamknęła?"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']Problem w tym, że ja nie lubię czarnych psów :p A już najbardziej nie lubię psów łysych 8) Pies musi mieć futro, w które można zanurzyć dłoń... :loveu:[/QUOTE]


Wydziwiasz [B]coztego[/B] :evil_lol: Pies moze byc czarny, lysy, owlosiony lub jakikolwiek inny. Najwazniejsze, aby nie smierdzial :mad: Tego nie znosze :diabloti:

BTW wlasnie obcielam suczydlo na plecach na 3 mm, reszta troche dluzsza ... jak na yorka przystalo :loveu: Idzie troche popozowac do gazety, wiec nie tylko nowa fryzura jest konieczna, ale i kokardka we wlosach, na karku zdobiona obrozka, a w pysku koziolek sportowy :eviltong: :evil_lol: ;)

W.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Witajcie :multi:

W stolicy mafii nic nie pada i dosyć ciepło jest.
[B]bos[/B] gdzie jesteś? odezwij się! [B]bogula[/B] Ty też!
Jak dobrze, że już znowu piątek.
Zapraszam na kawkę i herbatkę :kaffee_2:

Miłego dnia Dogomaniacy.
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

bogula musi szczeniaka zabawiac zamiast na dogo pisac... :cool3:

Poceiszyliscie mnie, ze jest sucho i cieplo, bo wcale mi sie nie chce wstawac...

Wczoraj upieklam placek bananowy i tak sobie mysle, ze moze wstawie przepis do naszego kulinarnego toopiku, bo latwy byl i wyszedl niezle.

Link to comment
Share on other sites

Siemka! jestem przy drugiej czarnej...Wczoraj jakoś nie chciało mi sie pisać-przygnębiona katastrofą na "Halembie", ale i zniesmaczona gadulstwem...
My mamy się OK.Livka po drugim szczepieniu, ale dobrze wietrzona :evil_lol: i izolowana. Ciężko z czesaniem:cool1: .
Też się cieszę, że już/znowu weekend.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bogula']Wczoraj jakoś nie chciało mi sie pisać-przygnębiona katastrofą na "Halembie", ale i zniesmaczona gadulstwem...
[/quote]
Ja też :shake:. U nas już chyba jak w Ameryce - media dopadną temat i wałkują go na okrągło, odmieniając przez wszystkie możliwe przypadki :mad: :angryy: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']U nas już chyba jak w Ameryce - media dopadną temat i wałkują go na okrągło, odmieniając przez wszystkie możliwe przypadki :mad: :angryy: :evilbat:[/quote]
Eh, tu przynajmniej przez przypadki wałkują, a po angielsku nie ma przypadków, więc tylko ciągle w kółko to samo... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Skoro o angielskim się zgadało, to wg prof. Miodka ciągłe powtarzanie słowa "dokładnie" jest wadą językową zwaną anglicyzmem.
[B]bogula [/B]!!! popraw się.
dokładnie = exactly
A, przecież można tak pięknie powiedzieć, po polsku: mosz recht!!!!

Link to comment
Share on other sites

Pozdrowionka kochani! Jak dobrz, ze juz piatek...

Sluchajcie... poniewaz zadziorny zrobil mi "psikusa" to czuje sie w obowiazku rozpoczac akcje agitacyjna...
[quote name='zadziorny'][B]Aga_o[/B] zglosiłem Cię do konkursu na "Zdjęcie listopada" :cool3: :loveu: :lol: (o [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33716&page=11"][COLOR=blue]tutaj[/COLOR][/URL] :eviltong:)[/quote]
Ladnie prosze o glosy :lol: a jak nie.. :mad: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_ostaszewska']Zdjecia [B]zadziornego [/B]sa zawsze fantastyczne, dlatego warto (i TRZEBA :mad::lol:) na nie glosowac!
A o glosy prosze oczywiscie w imieniu [B]zadziornego [/B]:razz: bo on taki skromny i niesmialy chlopak jest ;)[/quote]
Aaa, no to zupełnie inna sprawa! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jborowy']Skoro o angielskim się zgadało, to wg prof. Miodka ciągłe powtarzanie słowa "dokładnie" jest wadą językową zwaną anglicyzmem.
[B]bogula [/B]!!! popraw się.
dokładnie = exactly
A, przecież można tak pięknie powiedzieć, po polsku: mosz recht!!!![/quote]
Rychtyk :cool3: :evil_lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_ostaszewska']Zdjecia [B]zadziornego [/B]sa zawsze fantastyczne, dlatego warto (i TRZEBA :mad::lol:) na nie glosowac!
A o glosy prosze oczywiscie w imieniu [B]zadziornego [/B]:razz: bo on taki skromny i niesmialy chlopak jest ;)[/quote]
Jak diabli :evil_lol: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jborowy']Skoro o angielskim się zgadało, to wg prof. Miodka ciągłe powtarzanie słowa "dokładnie" jest wadą językową zwaną anglicyzmem.
[B]bogula [/B]!!! popraw się.
dokładnie = exactly
A, przecież można tak pięknie powiedzieć, po polsku: mosz recht!!!![/QUOTE]
Nic dodać, nic ująć :p

[B]Wind[/B], mnie tam psi smrodek nie przeszkadza ;)
A jak już jesteśmy przy łysych psach, na światówce miałyśmy okazję pogłaskać takiego dużego łysola (nie wiem, jakiś meksykańczyk, czy peruwiańczyk :niewiem: ), i powiem Wam, że było to całkiem miłe, pies był bardzo psi, natychmiast skoczył na mnie radośnie i przykleił mi się do rąk :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Coztego[/B], ten jazgot na podwórku to własnie dorosle manchestery zrobiły. Aż w uszach dzwoniło bo ja raczej do grubszego szczekotu jestem przyzwyczajona.
Najlepiej, ze ona tak na zapas, Regon byl daleko od nich hihihi. Nie dziwie się, ze je Aluzja nazywa pieszczotliwie gestapo albo zomo. Przy nich zlodziej nie ma szans bo nie dośc, ze za alarm służą to jeszcze zębami tez potrafią kłapnąć, a odważne jak to terriery.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']A jak już jesteśmy przy łysych psach, na światówce miałyśmy okazję pogłaskać takiego dużego łysola [/quote]coztego, tu też mogę pomóc! :evil_lol: W przyszłym tygodniu ogołocę Misię, a ponieważ jest całkowicie zarośnięta, to wyjdzie całkowicie goła! :evil_lol: Ja też lubie głaskać takie golutkie ciałko, u Misi tym lepsze, że różowiutkie, a nie jakieś szaro-czarne, jak u meksykańczyka! :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...