Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='Ela_hryckiewicz'][B]Witam !!![/B]

Jestem zapolonym kibicem [COLOR=Red][SIZE=5][FONT=Arial Black]Wygrali[/FONT][/SIZE][/COLOR][/quote]
[COLOR=Blue]O to super :multi::multi: a jaki był wynik??
A wiesz Ela, w 1974 mój Tata był kierownikiem naszej drużyny na MŚ:multi:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']Mam pytanko :-) Co sadzicie o takim przenoszeniu psa ze stolika przygotowawczego na ring, a potem z podloza na stolik ocen?

[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/7567/tn1005462zf5.jpg[/IMG][/QUOTE]

Śmieszne zdjęcie bo tez odzwieciedla moje dylematy ...czy profesjonalnie wystawiać jak wyzej ... czy jednak zastanawiac sie nad wygodą psa? Bo na swiatówce w Poznaniu wszyscy prawie szkoty tak nosili !!!! Aż mi cierpła skóra i zastanawiałam się czy nie cierpią ... Ale pewnie nie..Ale badz co badz mojej Mishki tak nosic raczej nie bedę:)

Link to comment
Share on other sites

Siemka! ja rano tutaj nie zajrzałam, bo spacerek, szybka kawa z paczkiem(nadzienie różane) i na "służbę".Livka musiała posiedzieć w pokoiku sama---teraz wróciłam, wszystko na swoim miejscu, dywanik tylko "poiskany".Ale pies jaki niezadowolona---porzucona:roll: .Jak otwierałam drzwi, to już sie żaliła;) .Od razu zrobiła siku na podkład, zjadła ze mną troszke chlebka z masłem i ...hop! na kolana!
Zapraszam na kolejne kawki......:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny'][B]Flaire[/B] Twoje kawusie apetycznie wyglądają :cool2:, a jak smakują? :hmmmm: :niewiem:
Ja też już przy swojej kawusi :kaffee_2:[/quote]
[COLOR=blue][B]zadziorny[/B] jeżeli jeszcze swojej kawki nie wypiłeś, to chętnie się z Tobą napiję :multi: (wysłałam Ci priva).[/COLOR]
[COLOR=#0000ff][/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Ooo witaj [B]bogula[/B] zauważyłam dopiero![/COLOR]
[COLOR=#0000ff][/COLOR]
[COLOR=#0000ff]To z Tobą też chętnie kawkę wypiję![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

A wczoraj popołudniu Livka przeszła trasę "Fafikową" a na stadionie integrowała się z uroczym ok.rocznym spanielem/cawalierem. W czasie zabawy pilnowałyśmy, aby Liwienka za bardzo nie wyskubała włosa z uszu i ogona "kawalerowi"---przed nim Kielce. Bardzo miła znajomość--i z psem i z panią:evil_lol: .Napiszę jeszcze, że po przyjściu do domu psinka padła---czyli wypełniła standart: grzeczny pies=wybiegany/wybawiony pies:loveu:
A pogoda u nas, że ho!ho!ho! niech no tylko trawy nieco przeschną......

Link to comment
Share on other sites

Ja już jedną wypiłam- ale tą z Erdelem:evil_lol: ;) -( [I]wszedzie widze AT i[/I] [I]Welsze- od wystawy w Poznaniu[/I];) )nie odmówie.

[B]Sirion[/B] - Vigo miał trzy anginy w zeszłym roku- pamiętasz pisałam Ci - no i mamy w tym roku spokój - ale, ale ja caly czas Vigo hartuję i nie oduszczam - wzmacniaczy i witamin--
czyli 3 X w roku Scanmune
daję codziennie - Tran-
a gdy coś mu cieknie z noska, wykąpie sie w pazdziernikowy albo listopadowy dzień w jeziorku lub ktoś z rodziny ma infekcje- np ja
obecnie:placz: :placz: :placz: - daję mu profilaktycznie Rutinoscorbin
Za każdym razem gdy jestem u weta zaglada mu do gardła i zawsze jest ok:multi:

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze moje 3 grosze, ale muszę się tym z Wami podzielić...Jak wiecie, śpie z psinką. Przed 3 nad ranem obudziła mnie, ale sama nic nie chciała a ja poczułam narastające duszności (jestem alergik, ale nie na psy).Ze swiszczącym oddechem wylazłam z pościeli, wrzuciłam "prochy" i na siedząco po ok. godzinie zasnełam z Livką pod pachą....Ona może czuła/słyszała te nieciekawe oddychanie i wylękniona zbudziła mnie swoim doopskiem?:cool1: Ona pod pachą jak broń w kaburze....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...