Jump to content
Dogomania

WyStaWy kLuBoWe- ŁóDz


flashka-g

Recommended Posts

  • Replies 478
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote]Ale nie rozumiem, dlaczego suka, której potomstwo bierze udział w konkurencji "Suka hodowlana", musi być zaprezentowana na wystawie, a pies reproduktor - nie. Tak przynajmniej wynika z zamieszczonej wyżej informacji. [/quote]
W poniedziałek będę w zk będziemy omawiać klubówkę Vgrupy. Poruszę ten temat.
Jutro powinny być wydrukowane fodery klubówek. Wiadomości o obsadzie sędziowskiej wszystkich wystaw mogę zamieścić dopiero w poniedziałek. Dana1

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana1'][quote]Ale nie rozumiem, dlaczego suka, której potomstwo bierze udział w konkurencji "Suka hodowlana", musi być zaprezentowana na wystawie, a pies reproduktor - nie. Tak przynajmniej wynika z zamieszczonej wyżej informacji. [/quote]
W poniedziałek będę w zk będziemy omawiać klubówkę Vgrupy. Poruszę ten temat.
Jutro powinny być wydrukowane fodery klubówek. Wiadomości o obsadzie sędziowskiej wszystkich wystaw mogę zamieścić dopiero w poniedziałek. Dana1[/quote]
Dana1 - dzięki za zainteresowanie się sprawą.

I mam jeszcze jedno pytanie. Jak kształtują się ceny w poszczególnych klasach dla obcokrajowców. Moja koleżanka z Rosji chce przyjechać ze swoimi baskami na klubówkę V grupy. Ale musi wcześniej znac ceny, bo nie wiem, ile basków będzie mogła zabrac. To zrozumiałe. Aha, i czy będzie mogła płacić na wystawie, jeżeli tak - w jakiej wysokości: czy w wysokości z dnia wysłania dokumentów czy zdecydowanie wyższą cenę (jak w dzień wystawy).
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[b]Diana14 i Malwinka [/b](nie jesten pewna czy moja odpowiedź doszła) - Na razie spokój. W poniedziałek, wtorek zacznie się wysyłanie folderów. Najlepiej skontaktu się w sekretariacie z panią JN, to twój kierownik Klubu, sądząc po Collie-akach, i osoba organizująca Klubową Wystawę Psów Pasterskich Niepolskich. [color=red]Jeżeli chcesz zmienić sekcję to zapraszam w poniedziałek na sekcję 18.00 praca się znajdzie[/color]. Dana1

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana1']Jeśli dobrze pamiętam to 40Euro niezależnie od klasy. Można płacić w dniu wystawy, tyle samo. Weterani bezpłatnie, ale jeszcze się upewnię. Dana1
PS. Ceny na wszystkich Klubówkach są takie same. D[/quote]
Dzięki za info. A czy drugi pies i następne też 40 Euro?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[b]XVII KLUBOWA WYSTAWA PSÓW PASTERSKICH NIEPOLSKICH[/b]
[color=green]OBSADA SĘDZIOWSKA:[/color]

- [color=red]INDIKO MUZSLAI – WĘGRY[/color] – OWCZAREK SZKOCKI DŁUGO- I KRÓTKOWŁOSY, KOMODOR, PULI, PUMI, MUDI,
- [color=red]ELENE BALAZSOVITS – WĘGRY[/color] – BEARDED COLLIE, OWCZAREK SZETLANCKI, CESKOSLOVENSKY VLCAK, SCHIPPERKE, JUŻAK,
- [color=red]ERWIN DEUTSCHER – AUSTRIA[/color] – BORDER COLLIE, BOBTAIL, AUSTRALIAN CATTLE DOG, AUSTRALIAN SHEPHERD, BERGAMASCO,
- [color=red]ELEONORA FISCHEROVA – SŁOWACJA[/color] – OWCZARKI BELGIJSKIE,
- [color=red]TIBOR HAVELKA – SŁOWACJA[/color] – BOUVIER DES FLANDRES, BIAŁY OWCZAREK SZWAJCARSKI, SŁOVENSKI CUVAC,

[color=darkblue]TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ 31.08.2005 R.[/color]
Pozdrawiam Dana1

Asiczek - 40 euro za każdego.
Malwinka - nie do Jasielskiej, tylko albo z Iwoną Miśkiewicz, albo ze mną. Dana

Link to comment
Share on other sites

Taki mały "update" nt. seminariów w przeddzień wystawy klubowej szpiców.
Dzwoniłam przed chwilą do Oddziału łódzkiego i dowiedziałm się, że seminaria stoją jeszcze pod znakiem zapytania- może będą, ale nie jest to potwierdzone.
Więcej informacji mam uzyskać w przyszłym tygodniu :D
I coraz częściej zastanawiam się dlaczego ten oddział ma taką złą sławę- pani z którą rozmawiałam była bardzo miła :D
(I zaraz się okaże, że rozmawiałam z daną1 :roll: ) :wink:

Link to comment
Share on other sites

dana1 mojego psa ma wystawiać flashka więc na tym ringu z haszczakami nie powinno mnie być tymbardziej, że będą jeszcze psy z mojej hodowli więc byłoby to nie uczciwe :-? Ale na innych bardzo chetnie to bym pogadała z koleżanką żeby się zajęła na wystawie moim psem :) A i jeszcze jest jakaś klubowa w innym terminie to może na tej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...