Jump to content
Dogomania

WyStaWy kLuBoWe- ŁóDz


flashka-g

Recommended Posts

[quote name='dana1']

[color=blue][u]PIERLUIGI BURATTI – WŁOCHY (I)[/u][/color] - Akita, Samoyed,

[/quote]

Moze byc ciekawie !! Ale czy ja tam dojade :) Nie przepradam za Lodzka wystawa :)

[quote name='dana1']

[color=blue][u]EUGENIN KUPLAUSKAS – ROSJA (RUS)[/u][/color] - Chow Chow, Eurazjer, Shikoku, Kai, Kishu, Jindo Dog, Duży Pies Japoński,

[/quote]

Ten sedzia juz Nas kiedys sedziował i w Akitach spisał sie bardzo dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 478
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dana1']

[b]opłata w dniu wystawy 150zł.[/b]

Dana1[/quote]

WOW :o , nie zebym miala zamiar placic na wystawie, ale tak pro forma stwierdze ze ta cena to juz pobila wszelakie miedzynarodowki chyba :wink: .

Dana, sporo nam pomagasz z tymi wiadomosciami, moze bedzie mozna cie poznac w czasie klubowych i podziekowac osobiscie ? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Dana1, super, dziekujemy za informacje. A jakbys jeszcze powiedziala skolko PLN za poszczegolne klasy to juz bedzie super do kwadatu. Ja bede na klubowej z dwoma moimi maluchami cirneco dell`etna :)[/quote]
A więc będziesz? No to superaśnie!!! Ja już zaczynam trzymać kciuki za maluchy!!!!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana1'][color=red][b]Chciałabym uściślić i żeby było wszystko jasne:
[u]SYMPOZJUM DOTYCZY TYLKO WYSTAWY KLUBOWEJ V GRUPY[/u][/b][/color]Na wystawie będę.
Dana1[/quote]
[b]Dana1[/b] - tradycyjnie dzięki za wszelkie info. Ale ja też mam jeszcze dodatkowe pytanie. Chodzi mi o konkurencje hodowlane. Czy możesz napisać, jakie są warunki uczestnictwa w nich. Chodzi mi w szczególności o: grupa hodowlana, reproduktor, hodowla, no i suka hodowlana (ile psów, z ilu skojarzeń itp.). Jeżeli ta informacja jest gdzieś dostępna - bardzo proszę, skieruj mnie. Z góry dzięki.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Morrisonka']A czy jest szansa, żeby jeszcze przed wystawą ruszyła strona O/Łódź ;) ? Niewątpliwie byłoby wygodniej..[/quote]
Pewnie, a Dana1 zanudziłaby się na śmierć...
A tak na serio - coś wiadomo o stronie? Przed klubówką byłaby dla nas wielkim ułatwieniem, a i Oddział miałby więcej czasu na organizację i nie musiałby do ochrypnięcia udzielać odpowiedzi "przyjęty - nieprzyjęty" itp. Już nie mówiąc o naszych nerwach w przypadku trudności w dodzwonieniu się, prawda?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='karenina']Dana1, super, dziekujemy za informacje. A jakbys jeszcze powiedziala skolko PLN za poszczegolne klasy to juz bedzie super do kwadatu. Ja bede na klubowej z dwoma moimi maluchami cirneco dell`etna :)[/quote]
A więc będziesz? No to superaśnie!!! Ja już zaczynam trzymać kciuki za maluchy!!!!!
Pzdr.[/quote]

No zdecydowalismy ze bedziemy :). Tak wiec widzimy sie w lodzi :)

Link to comment
Share on other sites

18 WRZEŚNIA ODBĘDZIE SIĘ 7 WYSTAW KLUBOWYCH
- V GRUPA +DPJ
- PSY PASTERSKIE NIEPOLSKIE
- PON
- DOGI NIEMIECKIE
- BOKSERY
- BRIARDY I BEAUCERONY
- DOGI DE BORDEAUX
CO DO STRONY TO OBIECUJĄ, ŻE RUSZY PRZED KLUBÓWKAMI. Dana1

Link to comment
Share on other sites

Konkurencje Hodowlane dotyczą wyborów:
„NAJLEPSZEJ HODOWLI”
Oceniane są grupy uformowane z minimum 3 zgłoszonych do katalogu potomków z co najmniej 2 różnych miotów reprezentujących daną hodowlę – bez względu na płeć, umaszczenie i klasę, do której zostały zgłoszone. Nie wychodzą do konkurencji grupy poniżej tej liczby.
„NAJLEPSZEGO REPRODUKTORA ”
Oceniane są grupy liczące co najmniej 4 zgłoszonych na wystawę potomków danego reproduktora z minimum 2 skojarzeń i po co najmniej 2 sukach, niezależnie od płci, umaszczenia i klasy w której mają występować. Do konkurencji nie wchodzą grupy liczące poniżej 4 psów.
„NAJLEPSZEJ SUKI HODOWLANEJ”
Oceniane są grupy uformowane z minimum 3 zgłoszonych do katalogu potomków z co najmniej 2 różnych miotów po biorącej udział w konkurencji suce, niezależnie od płci, umaszczenia i klasy w której mają występować. Do konkurencji nie wchodzą grupy mniej liczne.
„NAJLEPSZEJ PARY HODOWLANEJ”
Oceniane są pies i suka tej samej rasy będące własnością tego samego właściciela.

Tak było na poprzedniej Klubówce i nie sądzę, żeby coś uległo zmianie. Dana1

Link to comment
Share on other sites

Dana1 - dzięki za obszerną info. nt. konkurencji hodowlanych. Ale nie rozumiem, dlaczego suka, której potomstwo bierze udział w konkurencji "Suka hodowlana", musi być zaprezentowana na wystawie, a pies reproduktor - nie. Tak przynajmniej wynika z zamieszczonej wyżej informacji.
W ub. roku w Legionowie nie było takiego wymogu. W tej sprawie ustalenia zapadły po rozmowach p. Jakubowskiego z p. Zosią Tosiak. A jak będzie u Was? Wiadomo coś w tej sprawie?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana1']18 WRZEŚNIA ODBĘDZIE SIĘ 7 WYSTAW KLUBOWYCH
- V GRUPA +DPJ
- PSY PASTERSKIE NIEPOLSKIE
- PON
- DOGI NIEMIECKIE
- BOKSERY
- BRIARDY I BEAUCERONY
- DOGI DE BORDEAUX
CO DO STRONY TO OBIECUJĄ, ŻE RUSZY PRZED KLUBÓWKAMI. Dana1[/quote]

[color=red]Czy na serio nikt nie wie, kto będzie oceniał szetlandy??? Został niecały miesiąc do końca zgłoszeń, a praktycznie nic się nie wie... Oj świadczy to tylko o tamtejszym oddziale...[/color]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Albo z uporem maniaka dzwoń do O/Łódź albo proś usilnie Danę1 o informacje.
Pzdr.[/quote]

[color=blue]Szczerze mówiąc, to już liczę tylko na dobre serce Dany1...
Do ZK już tyle się nadzwoniłam, że mam dość...[/color]

Link to comment
Share on other sites

to ja podesle info dla briardow i beauceronow :D niestety nie znam sedziego Briardow...

[color=red][b]18.09.2005 roku w Łodzi odbędzie się X Klubowa Wystawa Briardów i Beauceronów. Beaucerony oceniał będzie belgijski sędzia Johan Van der Biest. Termin nadsyłania zgłoszeń - 29.08.2005 roku.[/b][/color]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...