Jump to content
Dogomania

Owczarek pirenejski


Rauni

Recommended Posts

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][SIZE=4]No to sa.[/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]Pierwsze w Polsce Owczarki Pirenejskie wlasnie przyszly na Ten Swiat![/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]Krotki film o milosci:[/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][/SIZE][/B]
[url=http://pl.youtube.com/watch?v=5KtE9XehNC8]YouTube - Oxa[/url]

Link to comment
Share on other sites

[B]Hurrra! :multi:[/B]
Wczoraj to z radości prawie pod sufit skakałam w ten środek nocy jak się rodziły :evil_lol:

[SIZE=1](no i ...po północy czekając na tego szóstego, którego nie ma - padłam i zasnęłam)

EDIT:
[SIZE=2]Z tego wszystkiego zapomniałam pogratulować Oxince, Magdzie i wszystkim, któży je wspierali do tej pory! :Rose:

...i nie mogę się doczekać pierwszych zdjęć i wieści! :loveu::loveu::loveu:
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie zdałam sobie sprawę, ze mamy az 9 pirenejczyków w Polsce. Wow!
Przynajmniej na razie. Losy jednego pieska nie są jeszcze przesądzone. Obie dziewczynki i jednego chłopca będzie można podziwiać na agilitowych ringach.
Chciałabym, zeby ten jeden tez został w naszym kraju. 9 to brzmi dumniej niż 4 :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

:multi::multi::multi:

Super, jakby Ci się udało arlekinkę sprowadzić, ale Farma Stekot arlekiny to chyba ma face rase tylko? Nie boisz się, że w large wylądujesz (co prawda pyrek to i w large poradzi...)?

[QUOTE]że pirenejski to jest to co mnie kreci, ta rasa ma coś w sobie, choć nie raz udusił bym gołymi rękami to jednak dostarcza mi tyle radosci że nie zamienie na inną.[/QUOTE]

Prawda? Mam tak samo całkiem :)

Link to comment
Share on other sites

Ten dziesiąty przyjedzie z czech. Bedzie mieszkał pod wrocławiem. A konkretnie to bedzie dziewczynka czarna albo arlekin (błękitna z czarnymi łatami), no i napewno bedzie biegać bo właściciel to maniak agilitowy.
Jeśli czarna to ( Z Tylenu Moravia), jeśli arlekin to z ( Farma Stekot ) z obie ma chodowlami rozmowy trwają. Do kogo przybedzie... no cóż Anti bedzie miał towarzystwo.

Rozmowy na temat drugiego psa rozpoczęły się juz dawno, miał być Parson (nawet byl juz zamówiony) ale jakoś moje serce się wewnetrznie burzyło, więc rzutem na taśmę zdecydowałem że pirenejski to jest to co mnie kreci, ta rasa ma coś w sobie, choć nie raz udusił bym gołymi rękami to jednak dostarcza mi tyle radosci że nie zamienie na inną.
No i narazie tyle...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...