Jump to content
Dogomania

Boorki... Po prostu Boorki...


asher

Recommended Posts

[quote name='Alicja']Katerinas ...zobacz jakie tu były cudeńka na oddanie ;)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/199127-*Pabianice*-bezdomna-CUDNA-sunia-oszczeni%C5%82a-sie-w-lecznicy-SZUKAMY-DS-DT/page4[/url][/QUOTE]

o matko jakie cudeńka... wymiękłam :loveu::loveu:
uwielbiam takie merlaki :)

Nie mam czasu tak przeglądać dogo ... choć zaglądam na dział adopcyjny na tyle ile mi czasu starczy... Ale tych cudeniek nie przyuważyłam...
Są piękne. I cieszę się, że mają wszystkie już swoje domki. Bo na to wygląda z postów.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Agnes']Lo rany, niech maluch szybko dochodzi do siebie! I z niecierpliwoscia czekam na spacer:loveu::loveu:[/QUOTE]
Odezwę się do ciebie w tym tygodniu :) Z tym, że u mnie tylko weekendy wchodzą w grę, bo jak wracam z pracy, to już ciemno...

[quote name='Katerinas']Kochana Ty nie kuś... bo wtedy jakimś dziwnym sposobem Trusiek Ci zaginie ;)
A Dora będzie miała super towarzysza ;)
(żartuję :lol:)

Ale na spacerem bardzoe chętnie. Dora kocha małe szczeniorki.
Teraz wychowuje szczeniora sąsiadów :)[/QUOTE]
Uwierz, po góra dwóch dniach przebywania non stop z Truśkiem Dorka postanowi się wyprowadzić :diabloti:
A ja chyba nie mam do ciebie telefonu :hmmmm:

[quote name='Katerinas'][B]asher[/B] - Czy aussie są takie same jak bordery pod względem charakteru?[/quote]Fajniejsze :grins:

[B]Lazy[/B], cieszę się, że mały się podoba :D

[B]Kama&Diana[/B], witaj :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Uwierz, po góra dwóch dniach przebywania non stop z Truśkiem Dorka postanowi się wyprowadzić :diabloti: [/QUOTE] Nie Dora. Uwierz mi. To stoicki spokój.
A wręcz bym powiedziała, że ona się marnuje... bo to pies do dogoterii...
Teraz wychowuje cockera, który ma motorek w d. ;)

[quote name='asher']A ja chyba nie mam do ciebie telefonu :hmmmm:[/QUOTE] Jakby co 601-176-185 :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nie ma już Boorków :(

Bugi zasnął dziś o 21.15. Idealny do końca. Najukochańszy, najcudowniejszy, najdzielniejszy Pies na świecie. Za miesiąc skończyłby 14 lat.
Teraz Sabinka już nie jest sama.

[img]http://i216.photobucket.com/albums/cc163/aszerka/WSPOMINKI/maeS7300785.jpg[/img]
(')

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...