Jump to content
Dogomania

Boorki... Po prostu Boorki...


asher

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Ka-ka']ło matulu.... ale mnie tu dawno nie było :)
dobrze, żeś się pochwaliła małym :D ja właśnie sobie uświadomiłam, że nie zdążyłam tego zrobić, choć minęło już 7,5 miesiąca....upppssssss[/QUOTE]


Ka-ka ....u asher to teraz prawie jak wykopaliska :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka']ło matulu.... ale mnie tu dawno nie było :)
dobrze, żeś się pochwaliła małym :D ja właśnie sobie uświadomiłam, że nie zdążyłam tego zrobić, choć minęło już 7,5 miesiąca....upppssssss[/QUOTE]


ooo xczy to znaczy, że masz też nowe futro????? poka poka :loveu:


a Trusiek ma magiczne oczyska :loveu: takie mu zostaną czy to się zmienia z wiekiem???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']O jaaa, jaki brzdąc :loveu::loveu: A po kim jest? Pięęękny :loveu:[/QUOTE]
No śliczny to on jest, tfu tfu ;) Mały jest po Umie i SciFi, rodowodowych imion rodziców nie pamiętam :oops: W skrócie - Myriadek od Justyny :)

Oczywiście zapraszamy wszystkich do zapoznania się z Jego Czekoladowością osobiście :)

[quote name='anetta']Ka ka, też masz COŚ nowego? :crazyeye: :multi:[/QUOTE]
Nooo, to jej "nowe" COŚ to już się zdążyło trochę zestarzeć, więc nie takie już ono nowe :evil_lol:

[SIZE=3][COLOR=green][B]Kochani, jak zwykle późno, ale ze szczerego serca, zdrowych wesołych Świąt! [/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=1]A te zaproszenia na FB od Asi Bugajskiej, to ode mnie, jakby się ktoś zastanawiał :lol:
Nie wszystkim dogomaniackim znajomym wysłałam, bo nie wszystkich znam z nazwiska, więc jeśli macie ochotę się ze mną na FB zaprzyjaźnić, to zapraszam[/SIZE] ;)

[SIZE=1]Ale lans[/SIZE] :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://img441.imageshack.us/img441/7542/pict0027fi.jpg[/url]
jeza... zakochałam się po uszy!! Normalnie cudo. Moje kolorki, moja jedna z ukochanych ras! :loveu::loveu:
Zazdraszczam że hej! :oops::oops::)

...
[b]Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. Spełnienia marzeń, szczęścia, zdrowia, i zawsze uśmiechu :) [/b]

Link to comment
Share on other sites

Czyli dobrze, że tu napisałam o tej Bugajskiej :lol: Ale spoko, wróciłam do własnego nazwiska, za dużo tłumaczenia się przy wysyłaniu zaproszeń :lol:

[quote name='Ka-ka']Oż Ty !!!!!

FOCH

co jak co... ale MNIE też nie znasz z nazwiska? foch...ciotka Asher wędruje na cenzurowane, phi ;([/QUOTE]Nauka ci nie służy, co? :lol: Mogłabyś przynajmniej sprostować :mad:

[B]Katerinas[/B], mały jest z hodowli Myriad [URL]http://www.myriadaussies.com/[/URL]
Cieszę się, że Trusiek się podoba :) No i zapraszamy na spacerek, albo na kawę do nas, jak będziesz miała czas, to koniecznie daj znać :)

[B]Agnes[/B], no ba, właśnie sobie myślałam, że muszę cię na jakiś spacer wyciągnąć! Ale to za jakiś czas, na razie ograniczamy ruch, bo młody podczas wizyty w rodzinnym domu (czyli hodowli) postanowił sfrunąc ze schodów :roll: I potłukł sobie łapę...

[B]Kochani, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][B]Katerinas[/B], mały jest z hodowli Myriad [URL]http://www.myriadaussies.com/[/URL]
Cieszę się, że Trusiek się podoba :)
[B]No i zapraszamy na spacerek, albo na kawę do nas, jak będziesz miała czas, to koniecznie daj znać :)[/B] [/QUOTE] Kochana Ty nie kuś... bo wtedy jakimś dziwnym sposobem Trusiek Ci zaginie ;)
A Dora będzie miała super towarzysza ;)
(żartuję :lol:)

Ale na spacerem bardzoe chętnie. Dora kocha małe szczeniorki.
Teraz wychowuje szczeniora sąsiadów :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...