Jump to content
Dogomania

Boorki... Po prostu Boorki...


asher

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='PIKA']Do mnie tez mozęsz przyjechać.... ale tak po 2-3 tygodniach samodzielnej jazdy :evil_lol:[/quote]
No przecież nie wproszę się bez zaproszenia :obrazic:A uprzedzona, będziesz siedzieć w domu, zamiast się szwendać i złośliwie włazić mi pod koła :diabloti:
BTW, to, że zrobię prawko, nie oznacza, że będę miała czym jeździć :evil_lol: Bo jak rozumiem, za zdany egzamin auta nie dają? :shake::mad:

[quote]A wybierasz się z wizytą na agillity na Fortach? :cool1:[/quote]Wybieram się, ale tylko w sobotę i jeszcze nie wiem, o której.
A nie wybrałabyś się w niedzielę, 4-go do Konika?

Vectra, kurde, jak ja cię mam odwiedzić, jak ty w każdy weekend jeździsz lansować te swoje wątrobiane pety??? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']BTW, to, że zrobię prawko, nie oznacza, że będę miała czym jeździć :evil_lol: Bo jak rozumiem, za zdany egzamin auta nie dają? :shake::mad:

[/quote]

[B]nie no, oczywiście, ze dają, sam Prezydent ci wręczy :diabloti:[/B]

[B]Ale na Modlińskiej dużo komisów, a jak już tu będziesz to podjedź na kawę, możesz PKSem :evil_lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'] No przecież nie wproszę się bez zaproszenia :obrazic:A uprzedzona, będziesz siedzieć w domu, zamiast się szwendać i złośliwie włazić mi pod koła :diabloti: [/QUOTE]
Koniecznie uprzedź..... bo jeszcze będę musiała samochód przestawić gdzieś, gdzie go nie namierzysz :diabloti:

[quote name='asher']BTW, to, że zrobię prawko, nie oznacza, że będę miała czym jeździć :evil_lol: Bo jak rozumiem, za zdany egzamin auta nie dają? :shake::mad:[/QUOTE]
Koniecznie kupić, nawet jakiegoś taniego grzmota, co to jak pukniesz szkoda nie będzie i koniecznie jeździć :cool1:

[quote name='asher']
A nie wybrałabyś się w niedzielę, 4-go do Konika? [/QUOTE]
A znasz dobrze drogę? :razz: Bo wiesz.. ja to mam tendencje do "gubienia" się :evil_lol: Z Wisłostrady to ja wiem gdzie wjechac tylko na Grota :evil_lol: Zresztą ja w ogóle nazwy mostów nie znam :evil_lol:
A komedia to już była, jak mi się nazwy mostów Świętokrzystki z Siekierkowskim pomerdały i zamiast "chcieć" wjechac z Wisłostrady na ten drugi to ja se ubzdurałam, ze musze na ten pierwszy :evil_lol: I jeździłysmy po Wisłostradzie z Mokotowa na Bielany i z powrotem,:roflt: żeby odkryć, ze się nijak nie da :evil_lol: Wjechalam na zupełnie inny most tylko po to, żeby w ogóle na drugą stronę Wisły się dostać :evil_lol:



[quote name='Maga100']

[B]Ale na Modlińskiej dużo komisów, a jak już tu będziesz to podjedź na kawę, możesz PKSem :evil_lol:[/B][/quote]
Jak bedzie grzeczna to moze ją do tego komisu zawiozę.. :evil_lol: Na Modlińskiej się nie zgubie :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']Koniecznie uprzedź..... bo jeszcze będę musiała samochód przestawić gdzieś, gdzie go nie namierzysz :diabloti:[/quote]
Wiesz co, to może jak ja cię będę odwiedzać, ty po prostu gdzieś wyjedź? Będzie bezpieczniej :evil_lol:


[quote name='PIKA']Koniecznie kupić, nawet jakiegoś taniego grzmota, co to jak pukniesz szkoda nie będzie i koniecznie jeździć :cool1:[/quote]Tak też planuję. Tylko finanse jakoś się nie chcą do tych planów dostosować :mad:


[quote name='PIKA']A znasz dobrze drogę? :razz:[/quote]
Prosta, jak w pysk.
Most może być którykolwiek, ja jestem świetnym pilotem :loveu:

Haniu, ano, nie ma już mojej owczarynki... 4-go października chciałabym ją odwiedzić, jest Dzień Pamięci o Zwierzętach. A właśnie odległość cmentarzyka, gdzie leży Słoninka zmotywowała mnie do błyskawicznego zapisania się na prawko. Teraz pozostaje tylko się nauczyć i zdać, cóż to dla mnie ;)

Waszka, nie u ciebie. Do ciebie to ja się boję wchodzić, bo jeszcze przeczytam, że się obroniłaś... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']


A znasz dobrze drogę? :razz: Bo wiesz.. ja to mam tendencje do "gubienia" się :evil_lol: Z Wisłostrady to ja wiem gdzie wjechac tylko na Grota :evil_lol: Zresztą ja w ogóle nazwy mostów nie znam :evil_lol:
A komedia to już była, jak mi się nazwy mostów Świętokrzystki z Siekierkowskim pomerdały i zamiast "chcieć" wjechac z Wisłostrady na ten drugi to ja se ubzdurałam, ze musze na ten pierwszy :evil_lol: I jeździłysmy po Wisłostradzie z Mokotowa na Bielany i z powrotem,:roflt: żeby odkryć, ze się nijak nie da :evil_lol: Wjechalam na zupełnie inny most tylko po to, żeby w ogóle na drugą stronę Wisły się dostać :evil_lol:




Jak bedzie grzeczna to moze ją do tego komisu zawiozę.. :evil_lol: Na Modlińskiej się nie zgubie :roflt:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]czyżbyś próbowala do Łodzi się dostać jak Maga swego czasu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']

Prosta, jak w pysk.
[/quote]
I tak się zgubimy :evil_lol: I tzreba będzie gdzieś zawracać.. ale zawracanie mam opanowane do perfekcji :evil_lol:




[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]czyżbyś próbowala do Łodzi się dostać jak Maga swego czasu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
W Łodzi byłam tydzień temu :hmmmm: .. ale do głowy mi nie przyszło, ze musze jechać na praską stronę, zeby do Łodzi dojechac :hmmmm:
Znaczy, chyba nie jest jeszcze ze mną tak źle :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']I tak się zgubimy :evil_lol: I tzreba będzie gdzieś zawracać.. ale zawracanie mam opanowane do perfekcji :evil_lol:[/quote]Jak pojedziemy Siekierkowskim, to się nie zgubimy. Już tyle razy się tam gubiłam, z tyloma kierowcami, że teraz nawet jakbym chciała, to bym nie umiała :evil_lol:

Byłam u fryzjera :multi: Drugi raz u tej samej dziewczyny i drugi raz jestem zadowolona :-o :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']
Koniecznie kupić, nawet jakiegoś taniego grzmota, co to jak pukniesz szkoda nie będzie i koniecznie jeździć :cool1: [/quote]

[B]aha i jak pukniesz, to on od razu się rozpadnie :cool1: albo rozpadnie się bez pukania :cool1:[/B]




[quote name='PIKA']
Jak bedzie grzeczna to moze ją do tego komisu zawiozę.. :evil_lol: Na Modlińskiej się nie zgubie :roflt:[/quote]

[B]no własnie, właśnie, do mnie droga jest prosta jak drut, ale.... trzeba most przejechać i nie wiem... to nie za trudne? :cool1:[/B]

[quote name='asher']PKSy sa dla biednych i zacofanych, jak czterokołowe wózki :diabloti: [/quote]

[B]ja mam czterokołowy wózek, a ty przyjedziesz PKSem. I wszystko pasuje :diabloti:[/B]


[quote name='asher']
Wiecie co, a może po prostu to wy mnie odwiedziecie? :loveu:[/quote]

[B]to ja jadę :p[/B]

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]czyżbyś próbowala do Łodzi się dostać jak Maga swego czasu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[B]a to pamiętliwa maupa :cool1:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][B]Jak pojedziemy Siekierkowskim[/B], to się nie zgubimy. Już tyle razy się tam gubiłam, z tyloma kierowcami, że teraz nawet jakbym chciała, to bym nie umiała :evil_lol:

[/quote]
Najpierw trzeba na niego wjechać :roflt:

[quote name='Maga100'][B] aha i jak pukniesz, to on od razu się rozpadnie :cool1: albo rozpadnie się bez pukania :cool1:[/B] [/quote]
O tanioche mi chodziło, jak kasy brak :cool1: Mozna szukac okazji i trafi się za małe pieniądze dobre auto. Ja nie narzekam :cool1: Ale go jeszcze nie puknęłam, więc nie wiem, czy się nie rozpadnie :evil_lol:


[quote name='Maga100'][B]no własnie, właśnie, do mnie droga jest prosta jak drut, ale.... trzeba most przejechać i nie wiem... to nie za trudne? :cool1:[/B] [/quote]
Nie problem przejechać most, tylko znaleźć na niego wjazd :evil_lol:
A Grota to ja mykam z "zamnietymi oczami" :cool1: Właśnie dzisiaj mykalam do wujka w Legionowie, poza tym ja działkę mam w tamtym kierunku :cool1:
A w tych Twoich Pierdach tatuś Hipolita mieszka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...