Jump to content
Dogomania

Boorki... Po prostu Boorki...


asher

Recommended Posts

[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Asherku Kochana.... Strasznie mi przykro :(((((( [/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]
Dla Sabinki ['] :calus:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]
[IMG]http://zkolumbowejsfory.pl/www/Zdjecia/Dogomania%20%2815%29.jpg[/IMG]
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='asher'][B]Waszko[/B], Luna i Boluś też trzymały do siebie dystans, a po odejściu Bolusia Luneta posmutniała, prawda?
[/quote]

nie bardzo już pamiętam, ale coś mi się zdaje, że Luna nie tęskniła :roll: to mały samolubek jest wiec jak uwaga się tylko na niej skupiła to była zadowolona, no i wtedy miała dłuższe spacery bo z Bolem to już nie chodziliśmy daleko :-(

Link to comment
Share on other sites

Klaudia, dziękuję!!! Na tej fotce Sabinka jest taka... sabinkowa :) To klapnięte uszko i skrzyżowane łapki, moja śliczna królewna :loveu:

Ja prawie wszystkie fotki mam na pendrive'ie, który mój komp nagle przestał odczytywać... A na kompie mam jedynie fotki z okresu choroby Słoninki...

Dziś zawiozłam Sabince kwiatki i świeczkę, w Boże Ciało pojedziemy z mamą i przyjaciółką ogarnąć nico mogiłkę, która teraz jest tylko kopczykiem piachu.
Od czwartku przybyły dwa kolejne groby... Jak dobrze, że jest takie miejsce, że nie trzeba grzebać przyjaciela po kryjomu i nielegalnie.
Cmentarz dla zwierzaków w Koniku to naprawdę miłe miejsce, jest położony w lesie, wśród drzew, na mogiłkach kolorowe wiatraczki, pełno kwiatów. Sabci na pewno się tam podoba...

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Anetko :calus:

Ja się jakoś trzymam, choć w domu nagle zrobiło się tak strasznie pusto.
I żal mi Boogiego, przeraża mnie myśl, że już we wtorek wracam do pracy i biedaczek będzie teraz musiał siedzieć sam... On ostatnio brykał jak szczeniak, a teraz nagle jakby sobie przypomniał, że już jest staruszkiem...
Ale wierzę, że uda mi się go rozruszać. W sobotę pojechaliśmy nad wodę, popływał, pokopał dołek, odżył trochę :)

Ech, tyle lat na to miałam, a nie zrobiłam ani jednego dobrego zdjęcia burkowej współpracy przy kopaniu dołków :(

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny Kochane, nie trzeba ;) Ja te zdjęcia mam, skrzętnie zapisywałam wszystkie jakie pojawiały się w burkowej galerii ;) A pendrive jest ok, tylko mój komp się zbiesił. W pracy stopniowo poprzerzucam sobie fotki na płyty.

ps. Pika, uszy już ok ;) Ale ma Klimkoska możliwości, nie powiem ;)

Link to comment
Share on other sites

O tak, dołki to coś, co Burki kochały! A jak wyśmienicie wychodziła im kooperacja ;)

[IMG]http://images35.fotosik.pl/5/9a63b8704bfaa2a7.jpg[/IMG]

Ale nie mam na żadnej fotce uwiecznionej kooperacji w fazie szczytowej, kiedy to Bugajski dosłownie właził Sabince pod ogon, byle tylko szybciej dorwać się do pryskającej spod jej łap ziemi ;) Wyglądało to przekomicznie, zazwyczaj wokół Burków zatrzymywał się wtedy wianuszek gapiów :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']

Ale nie mam na żadnej fotce uwiecznionej kooperacji w fazie szczytowej, kiedy to Bugajski dosłownie właził Sabince pod ogon, byle tylko szybciej dorwać się do pryskającej spod jej łap ziemi ;) [/quote]
O to chodziło? :cool3:

[IMG]http://i635.photobucket.com/albums/uu77/Pika100/Przyroda/boorki.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Asiu...słowa są tutaj zbędne...Dla Sabinki (')

P.S. Dołkokopacze są z nich pierwsza klasa;)
Teraz na pewno Sabinka przekopuje Teczowy Most razem z Lazy, bo ona tez dołkowa panna była:lol:

Mam nadzieje, ze Boogajski szybko dojdzie do siebie...

Link to comment
Share on other sites

[B]Lazy[/B], dziękuję za światełko dla Słoninki :calus:

[B]Aga[/B], o rany, dokładnie o to!!!!! :multi: Ale niespodzianka!!!! :multi::)


Ech, czas tak strasznie mi się wlecze... Minęło dopiero pięć dni... A ja mam wrażenie, jakby ten okropny dzień był zaledwie wczoraj :-(
Ale trzymam się.

Link to comment
Share on other sites

To masz jeszcze Bugajskiego "pod psem"... niekoniecznie to musi byc Sabina:evil_lol:

[IMG]http://img4.imageshack.us/img4/6891/dsc00935ohe.jpg[/IMG]

I Sabinka :loveu: po pracy :loveu:

[IMG]http://img266.imageshack.us/img266/9780/dsc00960v.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Asiu, nie było nas i dopiero się dowiedziałam. Tak bardzo mi przykro :-( Cały czas zaglądałam do Burkowej galerii i wiedziałam, że zmagacie się z tą straszną chorobą. Ogromnie mi żal..
Jest takie zdjęcie z Fortów, gdzie Sabinka z Bajankiem zostali uwiecznieni w radosnych podskokach, chciałam je odszukać, ale na razie nie udało mi się. Mam jednak nadzieję, że właśnie tak mogły się przywitać, kiedy spotkały się za Tęczowym Mostem, wierzę, że tak.. :loveu:

[B]Dla Sabinki ["][/B] biegaj szczęśliwa i wolna od cierpienia Dzielna Dziewczynko, Twoja Pani będzie przy Tobie, a Ty przy Niej, teraz i zawsze..

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim :calus:

Jakoś się z Bugajskim trzymamy, odwiedzamy Sabinkę co jakiś czas...

A odległość do Konika Nowego, gdzie Niunia jest pochowana bardzo mnie zmotywowała do zapisania się na kurs prawa jazdy. Zaczynam 29 czerwca ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...