Jump to content
Dogomania

Boorki... Po prostu Boorki...


asher

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

W tę najbliższą? Obawiam się, że nie będę miała kasy :lol: Dopiero w poniedziałek będzie przypływ gotówki, jak mi mama honorarium przywiezie :lol:
[SIZE=1]Swoją drogą zachodze w głowie za co ta gazeta mi zapłaciła. Od kilku miesięcy nic im nie pisałam[/SIZE] :crazyeye: [SIZE=1]Ale wolę nie wnikać, bo jeszcze się okaże, że to jakas pomyłka[/SIZE] :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']W tę najbliższą? Obawiam się, że nie będę miała kasy :lol: Dopiero w poniedziałek będzie przypływ gotówki, jak mi mama honorarium przywiezie :lol:
[/quote]

[B]Tak właśnie myslałam, że nic z tego nie wyjdzie :-( [/B]
[B]Bo do następnej soboty już ci nic nie zostanie, a poza tym to całe dwa tygodnie :sad: Szkoda :placz: :placz: :placz: [/B]

Link to comment
Share on other sites

Za dwa tygodnie mogę iść. No przecież mówię, że za tydzień w poniedziałek mam nieplanowany przypływ gotówki ;) A planowany za dwa tygodnie w piątek, więc jak najbardziej w sobotę będę mogła iśc na łyżwy :lol:
A w tym tygodniu postaram się co nieco zaoszczędzić i może starczy na te łyżwy. W sumie boorki mają co jeśc, a ja głównie papierosami się żywię. A lodówce jeszcze jakieś mrożonki są... Dam znac w piatek czy coś wyszło z mojego oszczedzania :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Za dwa tygodnie mogę iść. No przecież mówię, że za tydzień w poniedziałek mam nieplanowany przypływ gotówki ;) A planowany za dwa tygodnie w piątek, więc jak najbardziej w sobotę będę mogła iśc na łyżwy :lol:
A w tym tygodniu postaram się co nieco zaoszczędzić i może starczy na te łyżwy. W sumie boorki mają co jeśc, a ja głównie papierosami się żywię. A lodówce jeszcze jakieś mrożonki są... Dam znac w piatek czy coś wyszło z mojego oszczedzania :lol:[/quote]

[B]W końcu gadasz z sensem :bigok:[/B]

[B]Jak możesz, to sprawdź do której jest czynne lodowisko w sobotę, bo wolałabym iść jak najpóźniej, co by uniknąć stada rodzinek z dziećmi :diabloti: [/B]

[B]I błagam, sprawdź STEGNY, a nie TORWAR :modla: :modla:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Otzrymałem dzisiaj takiego maila:

"Jam jest Ojciec Dyrektor Rydzyk twój, który cię wywiódł na plagi egipskie, w radio głupoli:
1. Nie będziesz miał Radiów cudzych poza moim.
2. Nie będziesz odbierał Radia mego bez wpłaty.
3. Pamiętaj, aby w dzień święty rentę przysłać.
4. Czcij Ojca swego i Rozgłośnię swoją.
5. Nie zagłuszaj.
6. Nie cudzosłysz.
7. Nie przestrajaj.
8. Nie unikaj fałszywego świadectwa na antenie mojej.
9. Nie pożądaj Maybacha Dyrektora swego.
10. Ani żadnej kasy, która Jego jest.

[FONT=&quot][FONT=Verdana]Będziesz wspierał Ojca Dyrektora z całego serca swego, z całej duszy swojej, z całej renty swojej i ze wszystkich sił swoich, a Rozgłośnię Jego jak siebie samego.

Jeżeli uważasz że tacy ludzie jak Rydzyk powinni znaleźć się w więzieniu przyłącz się do akcji ośmieszania Rydzyka i roześlij to do wszystkich znajomych. Nie pozwól, aby złodziej podszywający się pod księdza okradał także twoją Babcię z emerytury[/FONT]."

:roll: :lol: ;) :cool3:
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']Dajcie znać :multi: Bo za dwa tyfgodnie chyba mi jeszcze jakas kasa zostanie ....... i tak bym ją chciala wydac na obtluczenie swojego tyłka :evil_lol:[/quote]

[B]Ale ja chcę iść już za tydzień :placz: [/B]
[B]To umówmy sie my na za tydzień, to Asher też się może bardziej zmobilizuje :cooldevi:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Haha Zadziorny świetne :klacz: :lol: :lol: :lol: :lol:


[quote name='Maga100'][B]Ale ja chcę iść już za tydzień :placz: [/B]
[B]To umówmy sie my na za tydzień, to Asher też się może bardziej zmobilizuje :cooldevi:[/B][/quote]
Dobla tylko aparatu nie bierz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Asher pociesze Cie, ze mój komp tez mi padł! Wczoraj do 3 z nim walczyłam. Potraktowałam go formatem...ledwo zipał, ciagle sie sam właczał i wyłaczal po czym nie chciał sie całkiem wyłaczyc, ehhh...a teraz i tak cos mu sie nie podoba, bo głosu nie mam (cholernik nie widzi sterowników od karty dzwiekowej). O tym, ze mi drukarka nie drukuje nie wspomnie. Ehh..nie nawidze komputerów!:angryy:
Chyba druki format mnie czeka...ale to juz za tydzien, teraz nie mam na to sił.

Link to comment
Share on other sites

[B]Zadziorny,[/B] REWELACJA!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Zaraz roześlę do znajomych :lol:

[B]Maga, Pika[/B], zajrzałam do portfeka, chyba jednak w tę sobotę nie dam rady :shake:

[B]Lazy[/B], mój komp po wywaleniu firewalla i MKSa i po przeczyszczeniu rejestrow (Vectra, dobrze mówię? ;) ) jakby odżył :multi: (tfu, odpukać :roll: )

Link to comment
Share on other sites

Przebolałam!!! Komputer mi teraz naprawdę śmiga, wcześniej po uruchomieniu ze dwie minuty potrzebował na uruchomienie MKSa :roll:

[B]Vectra,[/B] tylko jedno mnie zastanawia, jak po raz pierwszy użyłam Wyczyścia (ze dwa dni temu), to mi pokazał, ze 50 plików nie da się usunąć. A teraz po dwóch dniach tych plików juz jest prawie tysiąc pięćset :crazyeye: To normlane?

Acha, ten firewall, którego wyłączyłam wciąz jest w komputerze (sam w sobie nie ma opcji "uninstall" :-o ) i dzis mi zaproponował przeczesanie kompa pod kątem spyware. No to se przeczesałam. Znalazł jakiegoś Gatora. Co to jest ten gator? Skądś znam tę nazwę :hmmmm:
Chyba więc tak do końca go (tego firewalla) nie wywalę, niech sobie będzie, po prostu będę go wyłączac jak wchodze do internetu ;)

Link to comment
Share on other sites

Żeby go usunąć musisz wejść w panel sterowania/dodaj usuń programy.

Nie jest to normalne że tych plików jest tak dużo które nie dają się usówać.
Niestety trzeba je usówać ręcznie , a znajdziesz je w Dokument&setting/ ustawienia lokalne musisz usunąć zawartość katalogów "Temp" i "Temporary Internet Files"

czy masz jakiś program a`la Norton?? to jest np EF commander lub Total.Commander?? bo tym łatwiej jest znaleść i powywalać zbędne pliki

Link to comment
Share on other sites

Hahaha, ja wiem, ze trzeba wejśc w panel sterowania :lol: Nareszcie coś wiem!!! :sweetCyb: Ale wyłączony firewall komputerowi nie przeszkadza ;)

Żadnego Commandera nie mam :shake: Zaraz sobie posusuwam te pliki. Własnie też mi się to dziwne wydało, że nagle tyle się tych nieusuwalnych porobiło :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

włśnie te nieusówalne śmieci zawalają system co powoduje mulenie się kompa.Nie mam pojęcia po jaką cholere zapisywany jest każdy "ruch myszką" , a potem same kłopoty.Ciesz się jednak że masz XPka a nie Windows Me <-- ten to dopiero robił niespodzianki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']zaniedbuje ? :oops: może coś powstawiam :lol: [/quote]Koniecznie!!! :multi:

[quote]zaras ci prześle commandera i instrukcjie obsługi co masz usunąć.[/quote]Już się boję... :oops: Że znów nie będę wiedziała co i jak :lol:
Boże dlaczego te komputery muszą być tak beznadziejnie skomplikowane???!!! :shake: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Vectra - ja mam total comm. plizzz daj i mnie instrukcję co i jak tam usunąć :oops: :p[/QUOTE]
nie mam adreu do Ciebie więc prośba do Asher aby ci podesłała to co jej wysłałam tylko ja wole EF commandera to jest taki bardziej przyjazny program (jak dla mnie) dołączyłam do meila wraz z "ilustracjami" :lol: :evil_lol:

jak coś nie jasne prosze pytać bo ja często mało zrozumiale tłumacze :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...