Jump to content
Dogomania

Pies nie toleruje innyc psów-gdzie z takim łobuzem na urlop?


Monika22-wawa

Recommended Posts

Witam serdecznie

Byc moze ktos mnie kojarzy a innego tematu z "Psów w potrzebie". Jestesmy nowymi, a moze juz nie nowymi :lol: opiekunami Barnaby-"czarnego owczarka podhalańskiego". NIe będę juz rozpisywac sę na temat zalet tej przecudownej i kochanej psiny, bo zrobiłam to w wspomnianym juz temacie :lol: Dodam tylko, ze Barnabuś ma sie wysmienicie :D Nasz piesio zostal wykastrowany, poniewaz nie było innego wyjścia. Jego niespokojna natura i chec ucieczki za suczkami nie pozostawila nam wyboru. Barnaba zrobil sie troszke spokojnienjy i juz nie ugania sie za suczkami. Jednak nie bardzo toleruje inne psy. Na spacerach ignoruje je zupelnie. Ale w sytuacji , gdy jakis psiak do niego podbiegnie, warczy ostrzegawczo, wyraźnie nie zyczy sobie towarzystwa innych psów. Dlatego tez w mieście musi chodzic na smyczy-pociesza mnie tylko to, ze spacery sa dlugie, a smycz ma 8 metrów :lol: Dodam, ze kaganca nie znosi, zresztą kto by znosił w taki upał..

I teraz do rzeczy: proszę doradżcie , gdzie z takim łobuzem pojechac na wakacje?? Nie ma mowy, zebysmy go u kogoś zostawili, tym bardziej w hotelu. Myslałabym tylko o tym czy tęskni i nici z dobrej zabawy. Do tej pory jeździliśmy z nim często na działkę. Tam sie zawsze wybiega, ale nie ma innych psów. Na wczasach bałabym sie , ze pogryzie jakiegoś psiaczka.

Poradźcie co robic :cry:

Link to comment
Share on other sites

Może nastaw sie na jakąs agroturystykę na zadoopiu 8) :D Jest szansa, że niewiele będzie gości, czyli może żadnego innego z psem. Wcześniej wypytaj gospodynię, czy w obejściu nie biegają jakieś burki luzem i czy nie spodziewa się innych gości z psami w tym czasie i już.
Oczywiście musi to być taka, co nie ma nic przeciwko psom :roll: - ale takich jest już dość dużo :D

Link to comment
Share on other sites

Monika - ja mam ten sam problem.

W zeszlym roku pojechalam z nim do Sobieszewa (moge sprobowac odnalezc adres). Znalazlam obiekt, gdzie dosc mily czlowiek wynajmuje domki, ale..... na jednym sporym terenie jest dom wlascicieli i i 4 domki dla turystow. Generalnie nie ma problemu, zeby na terenie puscic psa luzem, wlasciciel tez jest psiarzem, ale trzeba sie upewnic, czy w tym samym terminie nie bedzie innego psa.
Pod katem plazy super..... to jest lekkie zadupie :). Do plazy dochodzi sie lasem ok. 1 km, wiec moj psiak moj sie wyszalec, a na plazy pojedyncze sztuki ludzi. Mozna znalezc swoje miejsce bez sasiadow w obrebie 500 m.

W tym roku postanowilam wynajac domek na Mazurach - do wlasnej dyspozycji, z ogrodzonym terenem. Polecam biuro Traveland, maja niezla oferte.

Link to comment
Share on other sites

Monika - facet sie nazywa Jacek Libudzki, ul. Boguckiego 28A, Wyspa Sobieszewska. tel. 0507486542

Maja strone internetowa, ale nie pamietam adresu. Z cala pewnoscia jak zadzwonisz to Ci podadza.

Jesli cos Cie zainteresuje i bedziesz miala techniczne pytania - jestem do dyspozycji.

Link to comment
Share on other sites

ceny mial rozne w zaleznosci od standardu. Na tylach sa nowowybudowane 3 domki (sa super, jeden z kominkiem) i tam jak najbardziej mozesz sie ew. ulokowac. Przy wjezdzie jest domek murowany w ktorym ja mieszkalam (dwupoziomowy), jest najwiekszy i chyba placilam 100 PLN za dobe (mieszkalismy tam w 4 osoby, pies i dziecko).

Naprzeciwko tego murowanego domku jest rozwalajacy sie stary, drewniany okropny domek (facet mial go rozwalic i postawic nowy, ale nie wiem, czy juz to zrobil). Nie daj sie tylko wladowac w to "cos".

Link to comment
Share on other sites

Szczerze mowiąc nie jest zle :) spodziwałam sie wiekszych cen,ja szukam czegos malego na 2 dorosle powazne aczkolwiek szalone osoby i jednego doroslego malenkiego piesia :D :D :D najlepiej na uboczu -zeby sobie kiszki nie narobic :D :D czasem w upal moze nam cos odbić :lol: ja nie lubie tłumow i urlpowych podglądaczy(mam tak na co dzień)wiec mysle ze zadzwonie i wypytam sie pana Jacka troszke :D :D (chociaz jestem do Jacków uprzedzona) :D

Link to comment
Share on other sites

ASICA facet jest naprawde milym i smiesznym czlowieczkiem :)

Te domki nowowybudowane sa mniejsze, wiec moze tam :)

Miejsce jest takie, ze mozna sie niezle zrelaksowac, a jak nie chcesz widziec ludzi, to znajdziesz sobie takie miejsce.

Pan Jacek nie jest osoba narzucajaca sie, ale jak Cie spotka, to chetnie zagaduje. Jest tam tez miejsce na ognisko, kazdy domek ma grilla

Nie przyznawaj sie tylke, ze jestes ode mnie, bo wyjechalam zabierajac ze soba mape Pana Jacka :)

Link to comment
Share on other sites

Jak to mam nie mówić ? no coś ty powiem od razu na wstępie! :lol: :lol: ze ja to jestem od tej co panu te mape z premedytacja zasuneła :wink: :wink: :lol: :lol: dzieki mam nadzieje ze sie tam wybiore bo planowalismy wyjazd gdzies w okolice Jantara ale to nic pewnego bo tam narazie miejsc wolnych brak :evil: :evil: :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 years later...
  • 1 month later...

Ja wczoraj wróciłam z Mazur , bez problemy przyjeli nas w schronisku PTSM Świteź z 2 psami. Ośrodek położony w lesie, dużo miejsca na spacery. Do jeziora jakieś 200m i psy mogą się kąpać.Można też iść troche dalej na pole namiotowe i tam mieć plaże i kawałek jeziora tylko dla siebie.W lesie też są domki prywatne i wynajć taki. Kilka osób było na domkach z psami.W schronisku nikt nie narzekał na moje psy, a Żaba jest bardzo chałaśliwa, jeśli ktos za blisko nas przejdzie.Za rok znowu tam jade z psiakami.
[url=http://www.switez.e-mazury.com.pl/]Schronisko młodzieżowe, Mazury, Mazury - Oferta noclegowa. Tanie Noclegi, sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt medyczny, sprzęt laboratoryjny, Bioptron, sprzęt stomatologiczny[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...