Jump to content
Dogomania

Warszawka 10.09 :-)


carotina

Recommended Posts

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Banjo, ja na wystawy zawsze jeżdzę z kuzyką (ona wystawia moje futrzaki) i prawie nigdy za nią nie płacę. Poprostu wchodzimy pewnie i na bezczelnego. Inna rzecz, że ostatnio mam dwa psy, to może myślą że oba zgłoszone :D. Ale wcześniej też nie było problemów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika'][quote name='Agappe']Zelika do zobaczenia w sobote na ringu rhodesianów :))[/quote]

Oj, nie wiem, czy sie zobaczymy :(
Dakar dzis rano rozcial sobie poduszke, na szczescie niegroznie, ale nie wiem, czy nie bedzie kulal jutro.

Tak czy siak, powodzenia z Jajkiem![/quote]

mam nadzieje, ze Dakar odpocznie na jeden dzień z kuleniem i przybędziecie jutro na wystawe.. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Genia']Zeliika-do mnie tez nie doszły potw. ani na krajówkę 10.09 ani na klubówkę -jestem jednak na str. inter, zgłoszonych psów-opłaciłam wiec
chyba mnie wpuszczą na wystawę !!? :roll:[/quote]

na wystawe wpuszcza przeciez w niczym nie zorientowany ochroniarz, wystraczy byc pewnym siebie i mowic, ze wlasnie musisz to wyjasnic w sekretariacie.

Link to comment
Share on other sites

Zawsze na każdą wystawę, zarówno w Polsce ja i zagranicą wpuszczali, tyle osób, ile było zgłoszonych psów, a tym razem dostaję potwierdzenie przyjęcia na wystawę 2ch psów, na którym pisze, że prawo wstępu ma tylko jedna osoba. A jak ktoś ma zgłoszonych np 5 psów, to m je sam wystawiać. Nie bardzo rozumiem co to za nowe porządki i działania przeciwko interesom wystawców . A może to pomyłka. Czy ktoś może mi to wyjaśnić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika']Ja mysle, ze to pomylka.[/quote]Nie jest to pomyłką, bo udało nam się dodzwonić do biura zarządu i jakiś facet poinformował nas, że o jest polecenie Zarządu, chyba, że to też jakiś gość niezorientowany w temacie. Jak wytłumaczyć tym na bramie, że to pomyłka?????????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']trzymaj też za mojego rr :) (on nie dogomaniacki)[/quote]

A Ty,moja Droga! jutro trzymasz aparat foto i kamerkę! :P :wink:

[b]WSZYSTKIM DOGOMANIAKOM ŻYCZĘ WIELKICH WYGRANYCH!!!!!
WRACAĆ MNIE TU Z MEDALAMI,TYTUŁAMI I PUCHARAMI!!!!! :P :P :lol: :lol: :P :P :lol: :lol: :P :P :lol: :lol:

no i z.....fotami!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :wink: :P :D [/b]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...