Jump to content
Dogomania

Włocławek 2005


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Flaire'][quote name='aga_ostaszewska']Nikt się nie interesuje Włocławkie, nikt się tam nie wybiera...? :([/quote]No przecież razem jedziemy :wink: .

Jak Czika wygląda? Api obrosła!!!!! :D[/quote]
Ciebie, to już nawet nie wliczam... Już planuję pobudke o 5 rano, żeby u Ciebie być max. o 6.15... okropnieństwo!
Czika wygląda dość dobrze. Ostatnio skubałam ją w sobotę, teraz znów ją wrzyce na stół wsobotę (dzień przed wystawą). Irytuje mnie to, że bram mi wiedzy na tema sędziego, ringu, kolejności ras... :-? Ale bardzo się cieszę, że spędzę dzionek na wystawie!

[b]orsini:[/b] Do zobaczenia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_ostaszewska']Już planuję pobudke o 5 rano, żeby u Ciebie być max. o 6.15... okropnieństwo![/quote]Aguś, to przestaw ten budzik o pół godzinki wstecz, bo ja bym chciała o 6 ode mnie WYJECHAĆ. :D

A może mogę Cię zgarnąć gdzieś po drodze?

Link to comment
Share on other sites

[quote]A może mogę Cię zgarnąć gdzieś po drodze?[/quote]
A którędy będziesz jechała? Nie chciałabym robić problemu... zadzwonię do Ciebie, to ewntualną zmine miejsca ustalimy?

[quote]aga_o, który masz numer startowy? [/quote]
Nie chce skłamać, bo siedzę w pracy i nie mam go pod ręką, ale wydaje mi się , że 294. A Wy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_ostaszewska']A którędy będziesz jechała? [/quote]No na Gdańsk, Wisłostradą.

[quote name='aga_ostaszewska']Nie chciałabym robić problemu... zadzwonię do Ciebie, to ewntualną zmine miejsca ustalimy?[/quote]Ok.

[quote name='aga_ostaszewska']Nie chce skłamać, bo siedzę w pracy i nie mam go pod ręką, ale wydaje mi się , że 294. A Wy?[/quote]My mamy 234. A pytałam dlatego, że chciałam oszacować, ile będzie terierów. Jeśli ja jestem 234, a Ty - 294, to będzie ich nawet sporo, bo trzy lata temu, Misia była 215, a jedyny zgłoszony welsh - 249.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']hahahah ja juz kilka dni temu dostalam potwierdzenie...wypisane na maszynie do pisania:)))))))))))))nie wiedzialam, ze takie cos to jeszcze funkcjonuje:)))))))))[/quote]

parę psów zgłoszonych to mają czas żeby pisać na maszynie :)
ostatnio byłem we Włocławku w 1998 roku, wtedy bardzo mi się podobało :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='aga_ostaszewska']Nie chce skłamać, bo siedzę w pracy i nie mam go pod ręką, ale wydaje mi się , że 294. A Wy?[/quote]My mamy 234. A pytałam dlatego, że chciałam oszacować, ile będzie terierów. Jeśli ja jestem 234, a Ty - 294, to będzie ich nawet sporo, bo trzy lata temu, Misia była 215, a jedyny zgłoszony welsh - 249.[/quote]
No to sporo terierków będzie... welshy będzie co najmniej 3 (wiem, że prócz Cziki będzie Kliwia i Debora od p. Małgosi).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']P.S. Iwa-R masz boskiego chowa w podpisie :angel:[/quote]

Dziękuję, to mój mały diabełek z którym jedziemy do Włocławka.

Niestety pociągi nie jeżdżą za ciekawie, i na miejscu będziemy o 9.19 (na dworcu). Czy jeśli zajadę na teren wystawy odrobinkę spóźniona (przyjmowanie psów do 9.30), to czy coś się stanie?

Na szczęście z dworca odbiera mnie znajoma (z samochodem), więc dojazd na wystawę nie powinien nam zająć zbyt dużo czasu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']P.S. Iwa-R masz boskiego chowa w podpisie :angel:[/quote]Zgadza się, tylko obie panny, wraz z jeszcze kilkoma autorami postów w tym topiku (kingula...), macie te podpisy za wielkie. Polecam lekturę [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=14665]Regulaminu[/url] i dostosowanie podpisów do regulaminowych rozmiarów.

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi sie, że grzywaczy nie było...

Niestety muszę powiedzieć, ze bardzo zawiodłam się na tej wystawie...
- organizacja fatalna
- panie w sekretariacie baaaaaardzo nie miłe
- brak miejsca na stoły trymerskie itp. (co było tragiczne w skutkach, gdyż wystawcy z psami ustawiali sie między trybunami a ringami i miejsca do przejścia nie było :evil: )
- początkowo hala nie była klimatyzowana (upał był straszliwy)
- kiepskie podgumowane maty na ringach (nierowno rozłozone, sama mało co nie wywinęłam "orła")
- psy wystawiano na zewnatrz na betonie
- NIE BYŁO NAWET 1 STANOWISKA Z PIFKIEM :wink:

Oj długo musiałabym pisać o wadach tej wystawy!

Na szczęście spędziłam czas w fantastycznym gronie Flaire i Elizy z Poezji Ruchu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18'][quote name='aga_ostaszewska']Wydaje mi sie, że grzywaczy nie było...

[/quote]

byly :lol:
grzywacz wzial nawet II BIS :wink:[/quote]

Przepraszam, przegapiłam w katalogu :oops:
Juz podaję :P

Psy młodzież:
Wiraż Germanika

Psy posrednia:
Lili Rossini

Suki szczenięta:
Nagasaki Pomarszczony Czar

Suki młodzież:
Fantaghiro Zikkurat

Suki pośrednia:
Perspektywa Germanika

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...