Jump to content
Dogomania

Lotnik- Czy ktoś odmieni mój los? - opowieści z nowego domu


Ania&Kropka

Recommended Posts

[quote name='Aleksandra_B']Wystawiłam psiaka na allegro: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58309930[/url]
W porządku? Czy dać tam kontakt do jakiejś konkretnej osoby?[/quote]

Super Olka :D Na poprzedniej stronie dziewczyny podawały kontakty do siebie, spójrz.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lotnisiu wracaj na górę. Czy naprawdę nikt nie chce tego cudownego psiaka? Sama bym go przygarnęła, gdybym nie miała już swoich czterech psiaków i kalekiego kota. Dodam jeszcze , że Lotniś nie wygląda na swoje 10 lat. Jest w świetnej formie, uwielbia długie spacerki. Lotnik nadaje się do domu, w którym są już jakieś zwietrzaki i do domu, w którym są dzieci.

Link to comment
Share on other sites

Mam super wiadomość : Lotniś jedzie w czwartek do nowego domu do Gdańska :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: . Dzisiaj dzwoniła do schroniska jego przyszła Pani i ma po niego przyjechać w czwartek. Jak tylko się dowiedziałam to się poryczałam ze szczęścia. Teraz trzymajcie kciuki, żeby wszystko się udało. Ja nie stety musiałam się pożegnać z Lotnisiem już dzisia ponieważ zaraz wyjeżdżam o losie Lotnisia na bieżąco będzie Was informowała madzia-j. To chyba najszczęśliwszy dzień w moim życiu.

Link to comment
Share on other sites

Boże, jak piękne wiadomości czytam dziś na dogo!!!
:multi: :multi: :multi: :multi:
Lotnisiu kochany, strrrasznie mocno trzymam kciuki za twój domek!
:thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs:
Tak bardzo ci sie należy wreszcie własny człowiek!!! Więcej nie napiszę, bo zamoczę klawiaturę łzami! :placz:

Link to comment
Share on other sites

Lotnik juz w Gdansku
drogę zniósł prawie bez problemów - troche sobie oczyścił żołądek ale poza tym Ok
nowa obroża i smycz - czerwone
wykąpany, wysuszony, nakarmiony
usmiechnięty bawi sie z dzieckiem i sunią
pies-rezydent troche nie chce pogodzic sie z nowym domownikiem
jak mi ktoś napisze jak wkleic zdjęcia to wkleję
h.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...