Jump to content
Dogomania

wystawa Częstochowa 2005


Cervarius

Recommended Posts

[quote name='Kelly']Chciałam jeszcze dodać,że wystawa za to (moim zdaniem) jest zorganizowana bardzo dobrze i serdecznie zapraszam :D
A co do stronki...nie jest tak źle,ważne że wogóle są aktualizacje,bo niektóre oddziały nie mają jej wcale 8)[/quote]

Co do samej wystawy to muszę się z Tobą zgodzić, jest naprawdę super zorganizowana :lol: ...co do strony innternetowej to mam odmienne zdanie, uważam że powinno się dążyć do ideału, a nie porównywać z odziałami, które wogóle stron nie mają...a o tym jak niby jest aktualizowana ta strona, świadczy choćby fakt, że aktualizacja Championów naszego oddziału zakończyła się na 2003 roku!!!!!!!!!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kasia_i_Łukasz'][quote name='grygy']heh, ale my też nie możemy się dodzwonic do ZK w częstochowie :( chcemy zgłoszenie potwierdzic, a nie ma jak :( a zglaszalem sunie internetowo i nie dostalem potwierdzenia i doslalem faxem reszte i nie mam jak potwierdzic :([/quote]

[b]grygy[/b] podaj mi "namiary" Twojej suni a jeszcze dziś postaram się dowiedzieć czy zgłoszenie dotarło :D[/quote]

[b]grygy[/b] jeżeli mam to dzisiaj sprawdzić to musisz się pośpieszyć, bo na necie jestem jeszcze tylko przez godzinkę :( jeżeli nie zdążysz to sprawdzę to w innym terminie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia_i_Łukasz'][quote name='Alutka']:nerwy: Dzwoniłam w godzinach przyjęć i to kilka razy lecz
bez rezultatu . Może urlopy ? Jakieś to dziwne ! :onfire:




:D dobrego nigdy za wiele[/quote]

Jestem z Częstochowy, więc czuję, że moim obowiązkiem jest to sprawdzić :wink: Jeszcze dziś podjadę do oddziału i spróbuje wyjaśnić tą sytuację :D Rzeczywiście nasz oddział nie działa zbyt sprawnie (odczułam to nie raz na własnej skórze) a i strona internetowa pozostawia niestety wiele do życzenia :([/quote]

Właśnie wróciłam z najnowszymi informacjami z naszego oddziału :wink:
[b]grupę IX sędziować będzie p. Maria Zasada[/b], jednakże są to info aktualne na dzień dzisiejszy, bo do wystawy może to niestety ulec zmianie :( Rzeczywiście nie ma sensu teraz do nich dzwonić, bo przyjmują wyłącznie zgłoszenia i nie udzielają żadnych info, więc żeby potwierdzić zgłoszenie, zarówno wysłane faxem jak i mailem, można do nich dzwonić dopiero po 15tym, kiedy to skończy się termin przyjęć :( Zostałam zapewniona, że od 17tego wszelkie info np. stawki, będą dostępne na stronie www :lol: pożyjemy zobaczymy... :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Kasia_i_Łukasz"']








Właśnie wróciłam z najnowszymi informacjami z naszego oddziału :wink:
[b]grupę IX sędziować będzie p. Maria Zasada[/b], jednakże są to info aktualne na dzień dzisiejszy, bo do wystawy może to niestety ulec zmianie .

Dziękuje ! Tylko, że wiele osób uzależnia swój pobyt na wystawie od
aktualnego sędziego. Zdaję sobie sprawy , że może ktoś w ostatniej chwili
"wypasc " ale , żeby nie potrafić wstępnie rozplanować sędziów i to w
takim doświadczonym oddziale jakim jest Częstochowa?
Aktualizacja przed samą wystawą to " musztarda po obiedzie " :-?



:D dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alutka']

Dziękuje ! Tylko, że wiele osób uzależnia swój pobyt na wystawie od
aktualnego sędziego. Zdaję sobie sprawy , że może ktoś w ostatniej chwili
"wypasc " ale , żeby nie potrafić wstępnie rozplanować sędziów i to w
takim doświadczonym oddziale jakim jest Częstochowa?
Aktualizacja przed samą wystawą to " musztarda po obiedzie " :-?



:D dobrego nigdy za wiele[/quote]

Zdaje sobie sprawę z tego, że wiele osób uzależnia swój pobyt na wystawie od tego jaki sędzia ocenia :( Pan, z którym rozmawiałam w naszym oddziale powiedział, że sędzia Opara ma już tyle psów do oceny, że raczej nie przewidują już zmiany, więc grupę IX najprawdopodobniej będzie oceniać pani Zasada :)

pozdrówka :hand:

Link to comment
Share on other sites

:modla: Bardzo Ci dziękuję Kasiu iLukaszowi również za
wyjaśnienia. Szkoda! bardzo lubie jak sędziuje J. Opara. :klacz:
" Mówi się trudno i kocha sie dalej . " :loveu: A nie mógł zrezygnować
z innych grup ? musiało to akurat paść na ozdobne ? :cry:



:D dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

A to ja jestem bardzo ciekawa, bo ja wlasnie w sprawie pana Opary pisalam do czestochowy. Planowo mial przyznane do sedziowania w X whipety, a cala reszte pani Wieremiejczyk 8) , no ale p. Wiremiejczyk oceniala nas juz za duzo w tym sezonie i spytalam czy p. Opara by nie mogl i .. Stwierdzono ze moglby... Ciekawe jak to bedzie naprawde..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Alutka']:modla: Bardzo Ci dziękuję Kasiu iLukaszowi również za
wyjaśnienia. Szkoda! bardzo lubie jak sędziuje J. Opara. :klacz:
" Mówi się trudno i kocha sie dalej . " :loveu: A nie mógł zrezygnować
z innych grup ? musiało to akurat paść na ozdobne ? :cry:



:D dobrego nigdy za wiele[/quote]

[b]Alutka[/b], nie ma sprawy, polecamy sie na przyszłość :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A basenji (V gr.) też sędziuje pani M. Zasada. Wogóle jej nie znam. Zobaczymy.
Pzdr.[/quote]

[b]Asiaczek[/b], to już niestety nie aktualne, a szkoda, nigdy nie byliśmy u tej sędziny, więc chcieliśmy poznać jej zdanie na temat Asztara :( Teraz grupę V sędziuje pani Opara, spotkaliśmy tą sędzinę na wystawie w Bytomiu i jej oceny wydawały mi się wtedy naprawdę obiektywne, i nie mówię wcale tego tylko dlatego, że Asztar dostał u niej BOB i BOG III :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja też mam niezbyt miłe wspomnienia z ubiegłorocznej wystawy w Częstochowie. Ale w myśl zasady "Kuba, ty daj Panu Bogu szansę!" -zaryzykuję i pojadę. zobaczymy.
Pzdr.[/quote]

Bardzo bym chciała poznać Cię osobiście, więc mam nadzieję, że zamienimy ze sobą, na tej wystawie, chociaż kilka słów :D

Apropos strony www mojego oddziału...tak obiecywali, że od dzisiaj będą wszystkie info o wystawie, a tym czasem można wyłącznie poznać nazwiska i adresy wystawców :niewiem:, chyba zacznę wysyłać kartki do tych wystawców z prośbą o odpowiedź jakie psy wystawiają :lol:

Link to comment
Share on other sites

Niestety nadal nie ma aktualizacji na stonie nie nie wiem czy moje zgłoszenia doszły :evil: , a jak w końcu udało mi się dodzwonić do oddziału to miła pani powiedziała mi, że są tak zawaleni papierami że nie do rady sprawdzic i należy przeglądać spis wystawców.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...