Jump to content
Dogomania

wystawa Częstochowa 2005


Cervarius

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']
SUPER!!! BRAWO [b]ASZTAR[/b]!!!
A Bashi to ta suńka, co zaginęła? Rozumiem, że się odnalazła? To dla niej też gorące ściski i poklepki, że "rzutem piersi na taśmę" udało jej się wrócić do nas. (Teraz mogę sobie tak żartować, ale przedtem wcale nie było do śmiechu, prawda?).
Pzdr.[/quote]

[b]Asiaczku[/b] niestety BASHI nadal się nie odnalazła :( choć zrobiliśmy chyba wszystko, co można było zrobić :( teraz musimy poprostu czekać na jakieś info, jeździmy też po okolicznych wioskach i miejscowościach, bo minął już tydzień, więc Basieńka mogła zawędrować już naprawdę daleko :(
Na wystawie w Częstochowie miały być 2 BASHI, jedna to BASHI Dolina Wiązów (to ta zaginiona suczka, której nie wykazałam w stawce z wiadomych względów) a druga to BASHI Roal, która uzyskała tytuł NSwR.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorotal']Poprosze o stawke buldozkow francuskich i king charles spanieli :D[/quote]

Bardzo proszę:
Buldog Francuski
Psy:
klasa młodzieży
1. KRĘPY KMOTR 100-Pociech

klasa pośrednia:
1. BOURBON Orestes
2. MENEL z Gorzelniowej Doliny (super nazwa :lol: )

Suki:
klasa młodzieży
1. EUTERPE Orestes

klasa posrednia:
1. DIWA Pro Publico Bono
2. MK z Gorzelniowej Doliny

klasa otwarta:
1. GAPCIA Draczyn

klasa championów:
1. MALINKA Pełnia Szczęścia

King Charles Spaniel
Suki:
klasa młodzieży:
1. INKA Kos Ag

Link to comment
Share on other sites

jarek nie amm nic przeciwko bullom, tylko chodzi mi ze nie wiem dlaczego akurat ta rase wywyzszaja organizatorzy w czetsochowie..wiaodmo ze tam bulle rzadza bo sa hodowcy i wogole i zawsze zapraszaja zagranciznych sedziow. Ale husky na hali to była porażka :roll:

warg a co do Bisa Weteranów to faktycznie myslalam ze mnie nerwica szczeli bo na przygotowawczym ras odsyłali nas na poczatek a raz na koniec bo bylismy najmniejsza rasa. W koncu jak nas ustawili na koncu to szłam na gdzies na poczatku i trzeba było sie przepychac przez te wielkie psy...na szczescie sie nam udało i zgarnełysmy główne miejsce :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia_i_Łukasz'][quote name='dorotal']Poprosze o stawke buldozkow francuskich i king charles spanieli :D[/quote]

Bardzo proszę:
Buldog Francuski
Psy:
klasa młodzieży
1. KRĘPY KMOTR 100-Pociech

klasa pośrednia:
1. BOURBON Orestes
2. MENEL z Gorzelniowej Doliny (super nazwa :lol: )

Suki:
klasa młodzieży
1. EUTERPE Orestes

klasa posrednia:
1. DIWA Pro Publico Bono
2. MK z Gorzelniowej Doliny

klasa otwarta:
1. GAPCIA Draczyn

klasa championów:
1. MALINKA Pełnia Szczęścia

King Charles Spaniel
Suki:
klasa młodzieży:
1. INKA Kos Ag[/quote]
dziekuje :D :D

Link to comment
Share on other sites

[b]flashka-q[/b] bulle w Częstochowie są z reguły na hali bo my tam mamy nasze bullkowe święto...Grand Prix Terrierów Typu Bull 8) Ja tam wole prezentować psa w hali :wink:

Zdecydowanie sobota powinna się odbyć dla nas na hali albo co najmniej w cieniu. Mój bull zanim wszedł na ring to padł i prezentował się w ruchu słabo :( i w sobote tylko srebro :
[img]http://img5.imageshack.us/img5/4606/sobotagp0ow.jpg[/img]

ale w niedzielę ju z złoto 8)
[img]http://img5.imageshack.us/img5/4065/niedzielakwpr8tg.jpg[/img]

Faktycznie organizayjnie to dali ciała, z rozmieszeniem ringów i ich wielkością...

Gratuluje wygranym i tym co sie otarli o zwycięstwo :fadein:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia_i_Łukasz'][quote name='Asiaczek']
SUPER!!! BRAWO [b]ASZTAR[/b]!!!
A Bashi to ta suńka, co zaginęła? Rozumiem, że się odnalazła? To dla niej też gorące ściski i poklepki, że "rzutem piersi na taśmę" udało jej się wrócić do nas. (Teraz mogę sobie tak żartować, ale przedtem wcale nie było do śmiechu, prawda?).
Pzdr.[/quote]

[b]Asiaczku[/b] niestety BASHI nadal się nie odnalazła :( choć zrobiliśmy chyba wszystko, co można było zrobić :( teraz musimy poprostu czekać na jakieś info, jeździmy też po okolicznych wioskach i miejscowościach, bo minął już tydzień, więc Basieńka mogła zawędrować już naprawdę daleko :(
Na wystawie w Częstochowie miały być 2 BASHI, jedna to BASHI Dolina Wiązów (to ta zaginiona suczka, której nie wykazałam w stawce z wiadomych względów) a druga to BASHI Roal, która uzyskała tytuł NSwR.[/quote]
O, to problem nadal jest aktualny. A już miałam nadzieję...
Dobrych parę lat temu, jak moja suka sznaucerka uciekła osobie, która z nią ćwiczyła - odnalazła się po 5 dniach. Ale w tym konkretnym przypadku mineło już chyba więcej niż 5 dni. Oj, smutno mi...
Ale trzeba szukać, pytać i - przede wszystkim - mieć nadzieję. Ona gdzie jest...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote]świetne jest to pierwsze zdjęcie. Śliczna husky [/quote][quote]to fakt Dominika...suczka husky ta jest prześliczna [/quote][quote]Porównując to zdjęcie z husky i zdjęcia z Twojej stronki www mogę pokusić się o stwierdzenie, że stoisz obok Arctic Champions
Ach ta moja spostrzegawczość [/quote]
No widzę, że fan klub Lavi się powiększa hehe Razem z Flashi stanowią świetny duet :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...