Jump to content
Dogomania

wystawa Częstochowa 2005


Cervarius

Recommended Posts

[quote name='Kelly'][quote]Rzeczywiście nasz oddział nie działa zbyt sprawnie (odczułam to nie raz na własnej skórze)[/quote]
Potwierdzam.
Również jestem z Częstochowy i nie da się ukryć że oddział działa jak w średniowieczu.
Nikt nigdy nic nie wie,nikt nie chce nic załatwić...a telefony-to normalka,w czasie organizacji wystawy mało kiedy są odbierane :roll:[/quote]

A ja nie narzekam , bo do mnie sama - zreszta bardzo mila pani- zadzwonila i potwierdzil przyjecie moich piesów :) tez zglaszalam internetowo.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jagoodka'][quote name='Kelly'][quote]Rzeczywiście nasz oddział nie działa zbyt sprawnie (odczułam to nie raz na własnej skórze)[/quote]
Potwierdzam.
Również jestem z Częstochowy i nie da się ukryć że oddział działa jak w średniowieczu.
Nikt nigdy nic nie wie,nikt nie chce nic załatwić...a telefony-to normalka,w czasie organizacji wystawy mało kiedy są odbierane :roll:[/quote]

A ja nie narzekam , [b]bo do mnie sama - zreszta bardzo mila pani- zadzwonila i potwierdzil przyjecie moich piesów :) tez zglaszalam internetowo[/b].[/quote]


No mnie sie to nigdy nie zdazyło.. Pominę fakt, ze nadal nie ma updatu strony, a dodzwonic i potwiedzic przyjecia mi się nie udało .. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja też mam niezbyt miłe wspomnienia z ubiegłorocznej wystawy w Częstochowie. Ale w myśl zasady "Kuba, ty daj Panu Bogu szansę!" -zaryzykuję i pojadę. zobaczymy.
Pzdr.[/quote]
No, niestety. Ze względu na finanse i inne okoliczności przyrody - nie pojadę do Częstochowy. Może w przyszłym roku.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia_i_Łukasz'][quote name='Asiaczek']Ja też mam niezbyt miłe wspomnienia z ubiegłorocznej wystawy w Częstochowie. Ale w myśl zasady "Kuba, ty daj Panu Bogu szansę!" -zaryzykuję i pojadę. zobaczymy.
Pzdr.[/quote]

Bardzo bym chciała poznać Cię osobiście, więc mam nadzieję, że zamienimy ze sobą, na tej wystawie, chociaż kilka słów :D

Apropos strony www mojego oddziału...tak obiecywali, że od dzisiaj będą wszystkie info o wystawie, a tym czasem można wyłącznie poznać nazwiska i adresy wystawców :niewiem:, chyba zacznę wysyłać kartki do tych wystawców z prośbą o odpowiedź jakie psy wystawiają :lol:[/quote]
[b]Kasia i Łukasz[/b] - niestety, nie będzie mnie. Finanse i in. okoliczności przyrody nie pozwalają mi na tyle wystaw, ile bym, chciała. Ale będę w B-stoku, Chorzowie, klubówka , Wrocław. Prawdopodobnie w Rybniku i Zabrzu, może zimowe Kielce.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='Kasia_i_Łukasz'][quote name='Asiaczek']Ja też mam niezbyt miłe wspomnienia z ubiegłorocznej wystawy w Częstochowie. Ale w myśl zasady "Kuba, ty daj Panu Bogu szansę!" -zaryzykuję i pojadę. zobaczymy.
Pzdr.[/quote]

Bardzo bym chciała poznać Cię osobiście, więc mam nadzieję, że zamienimy ze sobą, na tej wystawie, chociaż kilka słów :D

Apropos strony www mojego oddziału...tak obiecywali, że od dzisiaj będą wszystkie info o wystawie, a tym czasem można wyłącznie poznać nazwiska i adresy wystawców :niewiem:, chyba zacznę wysyłać kartki do tych wystawców z prośbą o odpowiedź jakie psy wystawiają :lol:[/quote]
[b]Kasia i Łukasz[/b] - niestety, nie będzie mnie. Finanse i in. okoliczności przyrody nie pozwalają mi na tyle wystaw, ile bym, chciała. Ale będę w B-stoku, Chorzowie, klubówka , Wrocław. Prawdopodobnie w Rybniku i Zabrzu, może zimowe Kielce.
Pzdr.[/quote]

[b]Asiaczek[/b], napewno prędzej czy później się spotkamy :D Od dwóch lat jeździliśmy na wystawę w Chorzowie, bo bardzo nam sie tam podoba, ale w tym roku mamy akurat wesele przyjaciela Łukasza, więc nie pojedziemy :( szkoda :( we wrześniu oprócz wystawy u nas wybieramy sie na klubówkę do Łodzi i też zastanawiamy sie nad Kielcami, więc nasze spotkanie to tylko kwestia czasu :wink:
pozdrówka :hand:

Link to comment
Share on other sites

Napewno pamiętacie jak pisałam tutaj o mojej wizycie w naszym oddziale i o tym jak mnie zapewniono, że stawki będą dostępne na str www, oczywiście jak sami doskonale wiecie słowa nie dotrzymali :evil: a na dodatek jak tam przedchwilą zadzwoniłam, to jakiś strasznie nadęty bobek powiedział, że nie ma prawa udzielić mi takiej info, bo tego zabrania regulamin :evilbat: przeczytałam regulamin i niczego takiego się nie dopatrzyłam, ale jak ktoś chce być nieuczynny to zawsze jakiś pretekst znadzie :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Kasia I Łukasz, a ja sie własnie dosłownie teraz dodzwoniłam, i odebrała kobitka, i wszystko powiedziała, az za duzo :evilbat: bo ja jej tylko nazwisko, a ona mi dospiewała cała resztę moich danych :)[/quote]

Dane wystawiających podadzą bez problemu, mnie natomiast chodziło o stawki, bo wkońcu to psy są wystawiane a nie ich właściciele :wink:
Mamy kolejny przykład, że tylko z kobitkami z naszego oddziału można coś załatwić :D

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś wie o której godzinie są wystawiane Yorki ? Chcę pojechać jako widz - pierwszy raz i kompletnie się nie orientuję jaki przebieg ma wystawa. Czy wszystkie psy są wystawiane o jednej godz. tylko w różnych miejscach, czy rasami po kolei.

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem o ktorej beda Yorki, ale z tego co kojarze to zazwyczaj sa ostatnimi terierami na ringach. Sedziowanie wszystkich psow zaczyna sie ok.10:00 i trwa gdzies do 14:00-15:00(pozniej sa konkurencje finalowe). Na kazdy ring przypada kilka ras psow, chyba, ze rasa jest bardzo liczna(np.Owczarki Niemieckie) to przez caly ten czas na ringu jest sedziowana tylko jedna rasa. Yorkow tez moze byc duzo na tej wystawie i wtedy tez beda mialy caly ring dla siebie :roll: Wydaje mi sie jednak, ze Yorki powinny wchodzic kolo 13:00, no w kazdym razie pod koniec. :D

Jak sie gdzies kopnelam, to prosze mnie poprawic, coby kolezanki w blad nie wprowadzac :lol:

Ale jeszcze jest troche czasu do wystawy, moze bedzie plan sedziowania na stronie, albo uda sie dowiedziec telefonicznie :wink:

Link to comment
Share on other sites

Witam :) Chciałam się dowiedziec (najlepiej od jakiegos mieszkanca Czestochowy) ;-)) Jak dojechac z dworca (który sie nazywa CZEŚTOCCHOWA OSOBOWA) na teren wystawy?? Czy to jest daleko?? jakim autobusem (tramwajem)?? i jak to jest w Częstochowie z biletami :)
Z góry dziekuje za odpowiedz :D

Link to comment
Share on other sites

Po kolei :
[quote]Jak dojechac z dworca (który sie nazywa CZEŚTOCCHOWA OSOBOWA)[/quote]

Z dworca wchodzimy na Al. Wolności (są oznaczenia). Przechodzimy plac i dochodzimy na przystanek tramwajowy. Bilety mozna kupić w jednym z kiosków na dworcu, normalne 2 zł, ulgowe 1 zł.
Tramwajem jedziemy w prawo :D (kierunek określamy stojac plecami do dworca). Wysiadamy na czwartym przystanku, po prawej stronie będzie hala Polonia -> obiekt, w którym jest wystawa. Zawsze można się zapytać gdzie wysiąść do hali Polonia, każdy będzie wiedział, a byc może nawet spojrzy się na pytajacego/jacą jak na wariata :)
Jeszcze jedno : w Czestochowie są dwie linie tramwajowe, ale róznią się jedynie długością, więc śmiało możesz wsiadać do dowolnego tramwaju, byle tylko jechał w odpowiednią stronę.

[quote]A ja chciałabym sie dowiedzieć jak jest z parkingami? Znajdę jakieś miejsce bez problemu, czy nastawiać się na polowanie?[/quote]

Parking jest duży, ale jest ciasno. Jeśli przyjedziesz w miarę wcześnie nie powinno byc problemu z miejscem.

Link to comment
Share on other sites

Guest bernulka

Ja będe w roli widza. Jak coś, to szukajcie mnie koło ringu berneńczyków ;) Będe miała identyfikator z napisem Tysia i małymio pod Tysią Hera. I znaczego klubu szwajcarskich psów pasterskich;)

paździoszki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...