Jump to content
Dogomania

TATA 2x CACIB 29-30/10/2005


Zeliika

Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='truflaistrucel']Podwojna CACIBówka :D
Możesz w oba dni wygrac [b]jeden[/b] CACIB, stad zapis 2 x 1CACIB :D

A cos Noelani taka pazerna, w dwa dni chcesz zdobyc 4 CACIBy czy co??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
Zapis 2xCACIB oznacza, że to są dwie wystawy o randze CACIB i możesz w dwa dni wygrać DWA CACIB-y!!! A nie jeden.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='truflaistrucel']Podwojna CACIBówka :D
Możesz w oba dni wygrac [b]jeden[/b] CACIB, stad zapis 2 x 1CACIB :D

A cos Noelani taka pazerna, w dwa dni chcesz zdobyc 4 CACIBy czy co??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
Zapis 2xCACIB oznacza, że to są dwie wystawy o randze CACIB i możesz w dwa dni wygrać DWA CACIB-y!!! A nie jeden.
Pzdr.[/quote]
dokładnie :) czyli 2 razy więcej korzyści :lol:
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaukazy']Asiaczku czy bedziemy mogli podziwiać twoje baski w Tata na Wegrzech. My się napewno wybieramy[/quote]
Ja raczej nie pojadę na tę wystawę, bo w tym czasie przewiduję krycie Felki (trikolorki). Krycie będzie w Holandii (1200 km w jedną stronę). Być może będę gdzieś na Węgrzech, ale raczej na CAC-ówce. Ale w przyszłym roku będę zaliczała Węgry, bo młodziez wejdzie juz do klasy pośredniej i otwartej i będę miała po co jeździć. :D
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Czy moglibyście przyblizyć mi jak wyglądają wystawy na Węgrzech?
Czy są potrzebne jakies specjalne wymagania? badania?
Będę wdzięczna za przybliżenie tematu.Od przyszłego roku zaczniemy wojaże po Europie z naszymi psami,więc po mału zbieram wywiad,gdzie warto sie udać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna2']Czy moglibyście przyblizyć mi jak wyglądają wystawy na Węgrzech?
Czy są potrzebne jakies specjalne wymagania? badania?
Będę wdzięczna za przybliżenie tematu.Od przyszłego roku zaczniemy wojaże po Europie z naszymi psami,więc po mału zbieram wywiad,gdzie warto sie udać :)[/quote]
Na Węgry żadnych dodatkowych badań nie trzeba robić; wystarczy paszport z aktualną wścieklizną.
Po ocenie nie ma medali, lecz są kolorowe wstążeczki i plecione, kolorowe "łańcuchy". Puchary są dopiero od BOB-a wzwyż, a i to wręczane na ringu honorowym.
Nie znam miejscowości TATA, a więc nie potrafię powiedzieć, jakie tam są warunki. Co do Budapesztu natomiast, to - jeżeli wystawa odbywa się na terenach targowych HUNGEXPO - naprawdę warto pojechać. Olbrzymi parking, duże ringi, trochę mało miejsca na wysikanie energicznych psów, ale ja do tej pory jakoś sobie radziłam. WC bezpłatne, natomiast catering - wychodzi dosyć drogo. Dojazd na Hungexpo - b. prosty.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

zapewniam Cie Asiaczku, ze taki Tokaj jaki kupujemy u nas w sklepach to nic w porownaniu z tym, ktory mozna w Tokaju kupic u babulenki, ktora sama go zrobila i jeszcze sama namalowala etykietke na winko! to jest MNIAMUSNE! a i jakie taniutkie :D Poza tym w Tokaju jest pelno prywatnych piwniczek, gdzie mozesz degustowac.... degustowac... degustowac... az do upadlego :D :wink: :D
Cale szczescie, ze Tata nie jest daleko od Tokaja :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...