Jump to content
Dogomania

Najlepszy film o psach


Squidunia

Recommended Posts

  • 5 months later...
  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Georgia]dziś obejrzałam Marley i Ja - ryczałam.
potem obejrzałam Psim tropem do domu... Ło, tu już cały film przeryczałam.
Wzruszył mnie niesamowicie... No słów nie mam. :-( każda scena prawie wyciskała mi łzy z oczu. mam słabość do dramatów z psami.

kiedyś też oglądałam jakiś film w dzieciństwie, może ktoś kojarzy tutuł... był chyba taki golden, taka dziewczynka, i ona słyszała go, wiem, że na końcu chyba go samochód potrącił... nie no, sama nie wiem jak to było, ale ktoś może zrozumie i podsunie tytuł filmu, o który może mi chodzić. [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia]Nieee, Psim tropem do domu oglądałam przed chwilą. smutny, bardzo.
to był jeszcze inny film, cholera. I chyba tam była dziewczynka. I wiem, że tego psa chyba zabiło auto, i pamiętam, że potem na niebie zaświeciła ta gwiazdka...
Ogólnie tyle filmów psich oglądałam w dzieciństwie, a wszystkie mi wyleciały z głowy, mam tylko takie urywki, strzępki. :shake:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][quote name='Skibka']

I jeszcze był jakiś film ale nie pamiętam tytułu w skrócie był o tym jak ojciec małej dziewczynki wyrzucił psa z mostu a dziewczynka rzuciła się za nim i uratowała go ale jej coś się stało i po wyjściu ze szpitala zostali razem..
Na tym też płakałam..:roll:[/quote]

o tak! pamiętam, puszczali taki film na TVP2, czy też bodajże 1 dawno. Jak byłam dzieciem to to oglądałam i ta scena zapadła mi głęboko w pamięć. Tak, że już chyba nigdy jej nie zapomnę. Tyle, że ten film nie był o psie, tylko o dziewczynce, która miała paraliż i wychowywała ją samotnie matka, a właścicielka tego pieska przyjaźniła się z nią i była z patologicznej rodziny jakiejś i tego psa w worku jej ojciec wyrzucił do wody, a ona za nim skoczyła... Nie wiem, czy dobrze pamiętam. Może ktoś zna tytuł? Też bym chętnie obejrzała, mimo, iż nie jest on o psie.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

A filmy z goldenem Buddym oglądaliście? Zwykłe filmy familijne typowo amerykańskie o wspaniałym psie:D Ten pies chyba grał w piłkę nożną, koszykówkę, baseball chyba i pewnie coś jeszcze bo dużo tych filmów było:)

Ja prawie na wszystkich psich filmach ryczę. W ogóle czasem nawet jak czytam te historie psie na PWP to też się łezka w oku zakręci...

A kilka lat temu w wakacje na programie puls codziennie były filmy ze zwierzętami, szczególnie psami. Filmy piękne, wzruszające, najczęściej o miłości i oddaniu psów. Ale zabijcie, nie pamiętam żadnego tytułu.

"Mój przyjaciel Spike" niedawno jakoś oglądałam też bardzo fajny. A ze starszych to uwielbiam "przygody psa cywila" świetny serial. A pamiętacie serial "Psie serce"? Super był, szkoda że przestali go kręcić.

Link to comment
Share on other sites

[B]'Psim tropem do domu'[/B]-kocham ten film:loveu: momentami strasznie wzruszający i rzeczywiście momentami skłonny do płaczu
[B]'Zagubieni w san francisco'- [/B]chyba ok 2-3 razy to oglądałam, ale film świetny:loveu:
[B]'Lessie wróć!'[/B]-zawsze na nim płaczę:-(
[B]'101 i 102 dalmatyńczyków'[/B]- wg mnie bardzo fajny film momentami z wielkim humorem :)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia]Psim topem do domu naprawdę potrafi wycisnąć łzy. Prawie przy każdej scenie ryczałam.
to schronisko... jak Fluke ostatni raz żegnał się z matką, śmierć Rambo, testowanie kosmetyków na zwierzętach... Śmierć Belli, która zaopiekowała się Fluke. Ten film pokazuje jakie zwierzęta muszą znosić trudy, ja swoim dzieciom zamiast Teletubisiów i innych szmatławców będę serwowała właśnie takie filmy, o.
no i takiego zakończenia się nie spodziewałam, było smutne, ale rzeczywiście - pasowało... Dobrze, że chociaż Fluke potem znów spotkał Ramba. :loveu:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Na poczatku wszystkiem bardzo dziekuje za propozycje filmow....,ja ze swej strony proponuje film pt"Tomek i ja" (to film na faktach autentycznych o chorym na autyzm chlopcu i jego przyjacielu psie(Goldenek),dzieki ktorymy wymyka sie chorobie:)Goraco polecam:)

Link to comment
Share on other sites

Oglądałam jeszcze ostatnio psie filmy przeznaczone właśnie dla młodszych widzów, ale dla dogomaniaków też, o. A minowicie "Cziłałę z Beverly Hills" ( super, że sporo psów było ze schroniska i znalazły domy ;). ) Papi, Delgado i te dwa co znalazły domki - byli boscy, no i Hotel na Psów, na którym się poryczałam przy scenie konfiskowania psów ;P.
Bardzo przyjemne i z happy endem, co kocham w psich filmach :-D.

Szukam jeszcze jakiś filmów psich, których nie oglądałam... Ściągnęłam sobie "Strażacki Pies", ale niezbyt mi się podobał i wyłączyłam, bo na dodatek wkurzał mnie ten dzieciak.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...