Jump to content
Dogomania

Najlepszy film o psach


Squidunia

Recommended Posts

  • 11 months later...
  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moj ulubiony film to oczywiście "Psy i koty" a z bajek ( 8) ) to "Zakochany kundel" i "Zakochany kundel II" oczywiście w tej nowej "wersji" (tz.odnowione na ładniejsze i żywsze kolory) (mam te dwie bajki, jedną orginal. a drugą ściągniętą 8) )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Kamcia_14

[QUOTE]Opowiadał o dwoch psach i kocie którzy musieli sami wrócić do domu[/QUOTE]

[B][I]Daleko od domu - Zagubieni w San Francisco[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja oglądałam duużo psich filmów, jednak tytułów nie kojarzę. Czyli: miło się je ogląda, ale żeby jakoś tak zapadły w pamięć, to nie . :p Śnieżne psy pamietam, bo niedawno oglądałam. ;) Poza tym kieedyś lubiałam "Tequila i Bonetti w Rzymi" ale to seril.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chicken'][COLOR=Green][B]Dziś godzina 20:00, kanał POLSAT!!!
Będą "Śnieżne psy"!!! :multi:
[/B][/COLOR][/quote]

Jak super!! :):) 1 raz mi się udało, że akurat teraz spojrzałam na dogomanie, a zaraz 20:) A tak polecanie ten film:)

POzdrawiam Agata.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']Byl jeszcze kiedys taki film z serii Disneya pt." Benji" (chyba jakos tak).
Piekny film to rowniez "Wspaniala podroz" o powrocie do domu labradora, bullteriera i kota syjamskiego :jumpie: Moze ktos go pamieta?[/quote]
Sądzę, że - jeśli dobrze kojarzę film - to był buldog amerykański a nie bullterier?

Link to comment
Share on other sites

[B]'Amores perros[/B]", może psy nie są w roli głownej, ale są w tle i stanowia dopełnienie fabuły. Szczególnie wymowny jest motyw kiedy bezdomny, żyjący ze sforą bezdomnych psów, ktore są dla niego jedynymi bliskimi istotami, z którymi rozmawia- jest świadkiem wypadku, w którym ranny jest m.in.rottweiler, ktory jechal ze swoim panem. I jest to z kolei inny wątek, gdyż pies ten brał udział w walkach psów i właśnie uciekali z ostatniej, kiedy wydarzył się ten wypadek. Bezdomny zabiera psa do siebie niezauważony, gdyż wszyscy ratują życie ludzi poszkodowanych w wypadku. Pies jest w stanie prawie agonalnym. Człowiek ten opatruje mu rany, później zmienia opatrunki, poi, karmi, wydaje się, że pies nie jest do uratowania. I nagle zaczyna mu się polepszać. Pewnego dnia człowiek ten wychodzi z domu, zeby się z kimś spotkać. Wszystkie psy, oczywiście zostawia w domu. Rottweilera na wszelki wypadek przywiązuje.
I kiedy wraca zastaje w domu ciszę. Widzi tylko rottweilera, który z odgryzioną linką siedzi nad zwłokami jednego z psów. Wokół leżą inne zagryzione psy...:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...