Jump to content
Dogomania

Najlepszy film o psach


Squidunia

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

właśnie jestem po obejrzeniu filmu pt: "psim tropem do domu" i muszę powiedzieć że jeszcze teraz becze...
film jest super, koncowka wydaje mie sie najlepsza, ze ta jego zona uswiadamia sobie ze ten pies, to jej zmarly maz.

moim ulubionym filmem o psach to "psy i koty" pamietam ten dzien jak lecial, to bylo w sobote(20.09.2008 ), pamietam dobrze bo mowilam frytce ze bedziemy go ogladac,a ona tego dna zginela :((

caly film przeryczalam patrzac na tych ludzi, ze bawia se z psem, a ja przed chwila psa stracilam ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxzdzujkaxxx']właśnie jestem po obejrzeniu filmu pt: "psim tropem do domu" i muszę powiedzieć że jeszcze teraz becze...
film jest super, koncowka wydaje mie sie najlepsza, ze ta jego zona uswiadamia sobie ze ten pies, to jej zmarly maz.

quote]
tez dzis oglądałam ten film i tez strasznie płakałam na koniec jak ten piesek musiał odejść:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='globalnydog193']Tez ogladałam "Psim tropem do domu" i nie mogłam sie pozbierac :-( Niby tylko film, ale....[/quote]

... po takim filmie (choc to tylko film) mozna sobie cos uswiadomic, i zaczac patrzc na psy z troche innej strony, no nie?
pamietam, ze jak bylam mala, to snilo mi sie ze jestem psem(SERIO), polegalo to na tym, ze najpierw umarlam, a pozniej obudzilam sie jako zwykly kundelek... moze wyda sie wam to dziwne, ale wierze w takie "cuda".
"Czlowiek musi w cos wierzyc, inaczej jego zycie nie ma sensu."

Link to comment
Share on other sites

Pozwole sobie jeszcze na mala anegdotke. Niektore filmy sa ciekawe z fabuly, a inne zachwycaja precyzja wytresowania psa. w wielu produkcjach rzuca sie w oczy pomoc przewodnika i zapatrzenie psa, a komendy sa wykonywane jakby automatycznie. Pewnie to co powiem zabije mnie juz za chwile, ale coz;) W Lessie (najnowsza wersja) wlansie cos takiego zauwazylam...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]'Psim tropem do domu'[/B]. Płakałam przez cały film, ale był wspaniały, taki nieprzewidywalny i trafiał do serc.

[B]'Zagubieni w san francisco' [/B]też jest super. ^^ Oglądałam to dwa razy i po prostu to kocham. xd

[B]'Bobby- Bohaterski psiak'[/B]. Również piękna opowieść.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdecydowanie "Psim tropem do domu" (ang.nazwa to "Fluke"). Oglądałam film bardzo, bardzo dawno temu i też płakałam cały film. Naprawdę wspaniały. Szkoda tylko, ze nie można go dostać w żadnej wypożyczalni/sklepie czy nawet w internecie(jest tylko dostępny w wersji angielskiej, nie ma polskich napisów). A z miłą chęcią oglądnęłabym jeszcze raz.


Nieśmiało dodam jeszcze bajkę "Wszystkie psy idą do nieba". Dla najmłodszych, ale również wspaniała.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[url=http://www.youtube.com/watch?v=P2l8fk1V49k&feature=PlayList&p=536F66417F756FA8&index=0]YouTube - Fluke Part 1/9[/url]

jakby ktoś miał ochotę się powzruszać, to znalazłam Psim tropem do domu na youtube (na tej stronie jest z boku lista odtwarzania - wszystkie części razem więc się wygodnie ogląda)
język angielski

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...