Jump to content
Dogomania

Najlepszy film o psach


Squidunia

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Biały kieł" i "Zew krwi" ... to u mnie filmy na pierwszym miejscu... oglądałam już je setki razy i mogę kolejne tyle...

Ale oglądam wszystkie filmy jakie tylko sie pojawią z psami w roli głównej... ostatnio na tvp 2 jakiś tydzień temu oglądałam super film niby wojenny ale główną rolę grał tam pies... akcja toczyła się podczas wojny w wietnamie.

Link to comment
Share on other sites

O, "Złośliwe jamniki" są świetne! Jak byłam małym brzdącem, leciały w telewizji. Moja mama to wtedy nagrała na kasetę i do tej pory oglądałam to chyba ze sto razy. Poza tym "Bethoven" i "Turner i Hootch" :)
Pozdrawiam

Aga

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']

[b]BTW[/b]
[b]Czy nie lepiej zmienic tytul topiku na bardziej konkretny coby ludziska wiedzieli czy warto zagladnac czy nie? :roll:[/b][/quote]
Własnie, PATIszon ma rację. :wink:

[b]WTW[/b]=więcej tematu w temacie :evilbat:
A pytanie skądinąd fajne :lol: :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PsychoSzczurek']a pamiętasz może tytuł tego filmu?[/quote]

Film nosił tytuł "Rain" i był jednak na tvp1 :oops: 22 czerwca o 22:55 ...
oto jego skrót w gazecie: Mała Amy Davis dowiaduje się, że jej starszy brat Danny poległ w Wietnamie. Dziewczynka przekazuje więc armii swojego psa Raina, by ten na froncie ratował życie żołnierzom. Rain razem ze swoim nowym opiekunem zostaje wysłany w rejon działań wojennych. Początkowo towarzysze nie darzą się sympatią. Wkrótce pies ratuje życie członkom oddziału.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna']No cóż, Squidunia zasłynęła na Dogs jako autorka ogromnej ilości topików o równie mądrej treści i tytule jak ten. Najwyraźniej odkryła teraz Dogomanię.[/quote]


[b]Spoko. Czujne oko czuwa (powiedzialabym nawet , ze ze trzy pary oczu :roll:)
8) [/b]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...