Jump to content
Dogomania

Agility Wrocław


MarekLeszek

Recommended Posts

We Wrocku szczęśliwie do wyboru do koloru, Virago's, Artemis, De Luks i Szkoła dla Psów Leszka Kalisza. My w tej ostatniej - treningi o 18 w czwartek, w sobotę i w niedzielę o 8.

Wszystkie te szkoły mają strony internetowe - google Twoim przyjacielem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 7 months later...

Hallo Wrocław? Mamy jeszcze Agilitowców? :lol:
[quote name='Rauni']... Szkoła dla Psów Leszka Kalisza. My w tej ostatniej - treningi o 18 w czwartek, w sobotę i w niedzielę o 8.[/QUOTE]
Ja zaczynam z moją sznaucerką miniaturową właśnie w Szkole dla Psów Leszka Kalisza, ale nie wiem, czy nam to wyjdzie :lol: Trzeba było zacząć wcześniej, ale dopiero teraz zafascynował mnie ten psi sport i tak w wieku 3,5 roku Fiśka pierwszy raz 'wlazła' na tor ;) Na treningu byłyśmy dopiero 2 razy więc nasz stopień zaawansowania jest równy 0 :-) Tak czy inaczej Fidze najbardziej podobał się tunel i palisada :lol:

A co z Wami?
Rauni chodzisz jeszcze do Kalisza?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rauni']Pasavera, to ja Cię uczę :cool3:[/QUOTE]
:lol: Taka myśl też mi się nasuneła ....

:evil_lol: Fajosko jest :-) Tylko, żeby Figa chciała więcej biegać i mnie słuchać :roll: Ja też muszę się jeszcze wiele nauczyć, bo na razie to... :cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[quote name='RudaPaskuda']moj bc sie jeszcze nie pojawił w domu...dopiero w piątek, ale lepiej sie podowiadywać zawczasu[/quote]

hehe, no pewnie ze lepiej;) A dom juz przygotowany, tzn wyniesione wszystkie meble w celu zabezpieczenia przed pogryzieniem?:PPPP
nie moge sie doczekac jak go zobacze. koniecznie wez go kiedys na uczelnie;)))

Link to comment
Share on other sites

szafa wyniesiona zeby było miejsce na kenel...:) Jutro bede silikonować kable bo coś za bardzo kuszaco odstają...

od jakiego wiekuzaczełaś chodzić z psem na uczelnię??Bo nie wiem czy Guinnessik wytrzyma tak od razu na zajeciach...Trzeba zazac moze na jakies krotkie wyklady chodzić :)

A Ty cwiczysz gdzies agility??

A co do Odry to w ktorym miejscu?pewnie koło buskupina gdzies,nie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rauni']Pasavera, to ja Cię uczę :cool3:[/quote]

Zaplulysmy z Iwona monitor...:eviltong:

[quote name='RudaPaskuda']a jakby zrobić statystyki to ktora szkoła wrocławska ma najwiecej sukcesów??

ja sie bede wybierałą z bc i mam swój typ, ale chce poznac wasze opinie...:)[/quote]

Mysle ze to zalezy CO sie nazywa sukcesem...:roll:

Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

sukcesem nazywam w tym momencie jak najszybsze i najczystrze przebiegi i czeste stawane na podium najwiekszej liczby uczestników kursu.

Tzn, ze dużo ludzi po danym klubie startując w zawodach ma dobre czasy i czyste przebiegi, a nei tylko jeden rodzynek z klubu :)

Ale Ewa, Ty wiesz gdzie pojde bo kiedyś o tym pisałyśmy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RudaPaskuda']szafa wyniesiona zeby było miejsce na kenel...:) Jutro bede silikonować kable bo coś za bardzo kuszaco odstają...

od jakiego wiekuzaczełaś chodzić z psem na uczelnię??Bo nie wiem czy Guinnessik wytrzyma tak od razu na zajeciach...Trzeba zazac moze na jakies krotkie wyklady chodzić :)

A Ty cwiczysz gdzies agility??

A co do Odry to w ktorym miejscu?pewnie koło buskupina gdzies,nie?[/quote]

hehe, kenel dobra rzecz:) a masz swoj mieszkanko czy wynajmujesz?:)

ja chodzilam z Cedra na wyklady od poczatku studiow, ale ona miala juz wtedy 7 lat. A Kora ma 5 lat i nie daje rady na niektorych:P Taki maluszek moze zeczywiscie dlugo nie wytrzymac.

Agility akurat nie trenujemy, ale obedience owszem:) Z Artemisem.

Odra od Biskupina jest the best:) Wyspa opatowicka super, tylko ze milion kleszczy...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

W pobliskim sklepie zoologicznym znalazlam ulotke "Ośrodka szkolenia dla psów Tatar & Czarniejewski",z opisu wynika ,ze jest to nawet fajny osrodek ,ale chcialabym zobaczyc wasze opinie-czy ktos tam trenuje albo chodzi do "przedszkola"?? znacie wlasciciela itp? i najwazniejsze-jak instruktor odnosi sie do uczestnikow oraz jakie ma metody szkolenia?

P.S na ulotce podano [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.tatar.net.pl"]adres internetowy[/URL] ,ale w mojej przegladarce ta strona nie wchodzi,osrodek znajduje sie przy ul.krzemienieckiej

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Witam, chciałabym zacząć trenować ze swoim psiskiem agility, ale dopiero jesienią- wtedy się wprowadzam do wrocławia z racji zaczęcia studiów. Szukam dlatego jakiejs niedrogiej szkoly najlepiej gdzies na biskupinie albo w okolicach. Wiem o ARTEMISIE, ale moze ktos z Was bywał/wie cos wiecej o tej szkole? O cenach, atmosferze, sukcesach?? Kiedy rozpoczynaja sie treningi agility ?

Link to comment
Share on other sites

my uczesszczamy na klub :cool3: zajecia sa w wekendy od 14 do... jak jest ladna pogoda to siedzimy do oporu :p , a tak to roznie zalezy ile sie zjawi osob
wszystkich informacji mozesz sie dowiedziec z [url=http://www.artemis.pl]ARTEMIS[/url]
zawsze mozesz tez przyjsc i zobaczyc czy ci sie podoba ;)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dzieki bardzo za inf.! A jakies są ceny? Bo na stronie mogę znaleźć ceny wszystkich innych szkoleń tylko nie agility? Chciałam jeszcze zapytać o szkołe Leszka Kalisza. Czy opłata wynosi te 50 zł ZA CAŁY ROK? i kiedy odbywaja sie treningi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...