Jump to content
Dogomania

Padaczka - gdzie i czym leczyć


Frotka

Recommended Posts

U siedmioletniego jamnika wykryto padaczkę. Jakie leczenie proponujecie (chodzi o leki nowszej generacji, tak, żeby nie utrudniały mu normalnego funkcjonowania). Kto w Polsce jest specjalistą w zakresie padaczki? Gdzie można wysłać wyniki do konsultacji?

Link to comment
Share on other sites

Frotka przede wzystkim zobacz co jest w archiwum - ten temat naprawde sue czesto powtarza, chocby w moim wykonaniu...po drugie, nie ma skutecznych lekow dla wszystkich psow, leki jak i dwake trzeba dobrac do swojego psa, do atakow, ich czestotliwosci i tego czy sa slabe czy mocne.
Co do specjalisty, nie wiem...ja trafilam na super weterynarzy w malej lecznicy w warszawskiej dzielnicy. Super prowadzili mojego psa, po prostu wiedzieli co robic i jak sami twierdzili - maja/mieli wiele psow z padaczka i to bylo widac...bo doswiadczenie maja. Ale nie sa to pewnie jacys super specjalisci wiec nie ma co leciec do nich na konsultacje, jak sadze - po prostu weci ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

[quote name='wolfi']Polecam pana doktora Piotra Jakubaszka -602623666.
Ma duże doświadczenie z leczeniem epilepsji .
Aristo zawdzięcza mu nowe życie - na nowym ustawieniu leków .[/quote]

Dzieki, to jest jakas lecznica? gdzie ona jest, bo Panstwo mieszkaja z sunia w Wolominie :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...