Jump to content
Dogomania

Chorzów 2005


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kacpru']o jakim Chorzowie mowa? :roll: wystawa z oddzialu chorzowskiego ale miejsce jak co roku bedzie miala w [b]Świętochłowicach[/b] :lol: :lol: :lol:

wybaczcie,nie moglam sie powstrzymac :oops: 8) [/b][/quote]
hehe :D co racja, to racja :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']A czy będzie ktoś kto mógłby wystawić moją sunię?? PLEASE :modla:

Rasa - siberian husky; grupa V; w klasie młodzieży[/quote]
A sama nie chcesz spróbowć - to takie fajne :) Ja mimo, że mam upartą koźliczkę to i tak walcze i próbuje sama ;) Cała radość móc być ze swoim pieszczochem :)
Chętnie bym pomogła, ale zupełnie nie wiem jak się huskie wystawia??

Link to comment
Share on other sites

Razem z koleżanką z charcikiem włoskim jedziemy busem do Chorzowa (z W-wy). Mamy jeszcze 1-2 miejsca.
Jeżeli jest ktoś (proszę tylko o powazne oferty!!!), kto nie ma transportu do Chorzowa - zapraszamy.
Szczegóły do uzgodnienia telefonicznie lub mailem (dane w profilu i na stronie www).
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Pytalam w tym domku ogrodnika tam chca bodajze 100, i jeszcze w hotelu Bristol - 170zl oraz w Motelu Preem - 160zl. W tym osrodku Zagiel nie pytalam, bo z tamtad chyba kiepski dojazd do Chorzowa, a ja chcialam nastepnego dnia na krajowke do Swietochlowic.... Zreszta nawet jak bym chciala na jedna wystawe to i tak musze miec nocleg i przyjechac dzien wczesniej, bo nie dojade tego samego dnia - beznadziejny dojazd :-? ...

Link to comment
Share on other sites

Aaaaa! No to teraz lepiej. Ja mialam informacje ze strony oddzialu chorzowskiego a tam bylo podane po prostu Domek Ogrodnika - nie wiedzialam, ze jest tam cos jeszcze. Wychodzi na to ze podali mi ceny za pokoje w hotelu :wink:

Dzieki Lazarus 8)

Link to comment
Share on other sites

musze powiedziec ze jestem zdziwiona heheh zaraz zapytam "Prezesa" czy cos wie o tym...
termin na obydwie wystawy jest 19.08. byc moze zostanie kilka dni przedluzony az wpisze sie wszystkie zgloszenia i pozbiera reklamy .
Dzieki za sygnal ze na stronie ZG tak stoi napisane... trzeba bedzie skorygowac to ;)

Link to comment
Share on other sites

A może zaszła tu po prostu drobna nieścisłość, bo 19.08 - to sobota, a 21.08 - niedziela. Tak więc - jak dla mnie - to logiczne, że zgłoszenia będą nadsyłane do 21.08.2005 r. A kiedy zakończy się otwieranie kopert, odbieranie maili i faksów - to wie tylko PREZES (pozdrawiam).
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...