Jump to content
Dogomania

Chorzów 2005


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

[quote name='resuruss']Mam pytanko!!!Moj Harys byl zamawiany na MP i nie wiem czy to aktualne???[/quote]


Resuruss -my będziemy w Chorzowie i jeżeli można skorzystamy z twojej propozycji. :oops: Oczywiście jeżeli MP nie będzie kolidował z wystawianiem na ringu.
Do zobaczenia na wystawie :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani mam pytanie ... a raczej prośbe


Czy ktoś się może wybiera w tą sobote do tego Świerklańca i będzie jakoś przejeżdzał przez Siemianowice? Bardzo chciałabym tam jechać, ale kompletnie nie wiem jak dojechać, a akurat jest taka sytuacja, że rodzinka wybywa i nie mam czym jechać.

Prosze o odpowiedzi

Link to comment
Share on other sites

Tak, jak przypuszczałam, dostałam potwierdzenie. Ale będę dzwoniła do oddziału, bo prawdopodobnie rozminął sie mój przelew z datą wysyłania potwierdzeń.

[b]Efra-husky[/b] - SH są na ringu nr 1 - Jaroslava Ovesna; przed tą rasą są 26 psy. Przyjmij, że na każdego psiaka potrzeba ok. 2-3 minut (lub czasami więcej) i oblicz sobie, o której orientacyjnie będziesz oceniana.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieje,ze wszyscy juz dostali potwierdzenia, ze przelew Asiaczka doszedl itd....
Tak na marginesie: to juz chyba ostatni raz publikuje katalog przedwystawowy.Gdybym kasowal 2 zlote za kazde telefon i 1 zl za mejl w sprawie zmiany klasy to bylby ustawiony do konca roku.
Ludzie nie maja jednak litosci dla organizatorow bo naprawde przed wystawa jest wiele kwestii duzo wazniejszych niz partykularne interesy kilku osob. Ta kynologia to juz nie jest kynologia sportowa.... To taka moja refleksja na marginesie.

Link to comment
Share on other sites

Ale za co dziekujecie?Przeciez nic nie zrobilismy ekstra - wrecz przeciwnie mam wrazenie.
Po raz kolejny chcialbym wszystkich, ktorzy sie wybieraja do nas w niedziele ostrzec i przeprosic za ewentualne klopoty z parkingiem.Juz wczesniej pisalem dlaczego tak sie stalo i po raz kolejny podkreslam:to bylo naprawde niezalezne od naszego zwiazku.Bardzo sie tym martwie bo sam wiem ze nic tak wystawcow od rana agresywnie nie nastawia jak wlasnie zly czy daleki parking.
Jeden moze byc plus tej calej afery: byc moze znikna handlarze psami ale to juz lezy w gestii Strazy Miejskiej i wlasciciela terenu - obiecali zwrocic na to uwage.
No to wlasciwie tyle...machiny nie da sie juz zatrzymac i gdyby nie to ze z pudla toya zrobilem miniature to byloby dobrze..
Ktos pisal o nagrodach - jak zwykle w Chorzowie bedzie ich sporo.np. 3 pierwszych juniorow w kazdej grupie dostanie pucharek, bedzie troche karmy i pamiatki dla kazdego BOB - niestety nie takie ladne jak zwykle ale zawsze pamiatki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Lazarus"']
No to wlasciwie tyle...machiny nie da sie juz zatrzymac i gdyby nie to ze z pudla toya zrobilem miniature to byloby dobrze.

Ależ to naprawdę drobiazg, który został szybko i sprawnie usuniety.
Mnie by to zupełnie nie przeszkadzało, tylko sędzia mógłby wziąść
miarkę i stwierdzić, że coś nie gra.
Dziękuję za sprawne sprostowanie tego drobiazgu. Jest O K .
Z pozdrowieniami i podziękowaniami życzę bezproblemowej wystawy.


:D dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Daga!!!Wystawa jest w Swionkach a nie na Swierklancu...jesli jedziesz bez psa to mozemy sie jakos zabrac razem - ja biore chyba taxi...w sumie to niedaleko...
.[/quote]

Własnie byłam na str ZK w Chorzowie i tam pisze, że

Krajowa Terierów i CRT - 10.09. - Świerklaniec

więc ja juz sama nie wiem. Wiem, ze w niedziele jest w Świętochłowicach na skałce, ale ja mówiłam o sobocie.


P.S jak będę jechała to sama

Link to comment
Share on other sites

mysle... ze do Bytomia na Dworzec i tam sie przesiasc do Swierklanca

tu masz przystanki w Siemianowic ( nie wiem z ktorego ci najwygodniej jechac)
[url]http://www.kzkgop.pl/rozklady/index_przystanki.php?gmina=49[/url]

a tu masz gmine Swierklaniec (Park)
[url]http://www.kzkgop.pl/rozklady/index_przystanki.php?przyst=119[/url]
wyglada ze z Bytomia 5 i jeszcze kilka autobusow jedzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lazarus']mysle... ze do Bytomia na Dworzec i tam sie przesiasc do Swierklanca

tu masz przystanki w Siemianowic ( nie wiem z ktorego ci najwygodniej jechac)
[url]http://www.kzkgop.pl/rozklady/index_przystanki.php?gmina=49[/url]

a tu masz gmine Swierklaniec (Park)
[url]http://www.kzkgop.pl/rozklady/index_przystanki.php?przyst=119[/url]
wyglada ze z Bytomia 5 i jeszcze kilka autobusow jedzie[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...